Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

develop

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About develop

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

149 profile views
 1. niezłe zabezpieczenia jak nawet głupiego SSL'a nie macie...
 2. Za każdym razem licze, że Mesharsky zejdzie o krok poniżej dna. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, takiego bagna jak ten chłopak ze zmywaka nikt nie robi.
 3. Cześć, Poszukuję sieci która ma chęci przygarnięcia mnie, na dłuższą chwilkę. Lubie się zasiedzieć w jednym miejscu z konkretnymi ludźmi mającymi pojęcie co robią i daj Boże pełnoletnimi... Swoją ofertę oferuję w zakresie : * zajmowanie się w sumie wszystkimi serwerami gier, * Opiekowanie się serwerami głosowymi, * Opiekowanie się stronami internetowymi/forami/automatyzowanie *w sumie wszystko co da się jakkolwiek napisać technicznie ? *po poznaniu pomoc finansowa *duża dostępność oraz kultura Rozważę każda propozycję co do sieci, lecz wiadomo interesuje mnie projekt gdzie mogę coś dać od siebie, pomóc doświadczeniem i wiedzą jaką już uzyskałem przez parę lat zabawy w tejże branży. kontakt pw.
 4. Cześć, Z tej strony Piotr. Po dość sporej przerwie w branży jednak tak się nie da. Nadmiar wolnego czasu i stare hobby powróciło, bez cs'a się jednak nie da. A więc wracam na stare śmieci i poszukuję jakiegoś ambitnego projektu związanego ze starym dobrym cs'em, (najlepiej jego najnowszą odsłoną, cs;go) Szukam czegoś z dojrzałą administracją, nie zamierzam walczyć z napalonymi 13 latkami, którzy nie potrafią nic samemu wykonać, oprócz uciążliwego piszczenia do mikrofonu, tylko zlece to jemu to tamtemu itp. Nie interesują mnie puste sieci, czy serwery które 24/7 świecą pustkami, a mają 6 slotów... Mam nadzieję, że wakacyjne oferty nie będą nawet zaśmiecały mi skrzynki... Szanuje Wasz cenny czas więc mam nadzieję, że i Wy mój. Coś o mnie: chłopaczek, ze sporym doświadczeniem w tej dziedzinie (student kierunku ściśle związanego z IT - PwR, programista z zawodu, wcześniej trochę sieci. Także takie bawienie się w sieć to nie jest żaden problem). Jestem osobą dość mocno dyspozycyjną, wiadomo aktywność spada w czasem, wiadomo każdy ma własne życie prywatne. Karabiny nie dadzą wyżyć a człowiek też czasem musi się odhamić. Ale poza tym prawie 24/7, bo praca przy komputerze plus często h/o(home office), po bliższym zapoznaniu podam kontakt telefoniczny i w razie "W" zawsze można do siebie przedzwonić. Rozważę każda propozycję co do sieci, lecz wiadomo interesuje mnie projekt gdzie mogę coś dać od siebie, pomóc doświadczeniem i wiedzą jaką już uzyskałem przez parę lat zabawy w tejże branży. Pozdrawiam i miłego piątku ?
×
×
 • Create New...