Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

NopereKQ

Użytkownik
 • Postów

  7
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia NopereKQ

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

 1. Kupię paczkę AIM, AWP, 3 MAPS Kontakt: Steam- https://steamcommunity.com/id/NopereeKQ/ GG:61870268 Lub inny.
 2. Hosting to OVH postawiony w Polsce, starą wersję SourceMod'a? hmm dziwne wgrywam najnowszą chyba że mi się podmienia ta z paczki która pewnie jest stara, jak mogę ją zaaktualizować?
 3. Paczka została zrobiona nie dawno czyli z jakieś kilka miesięcy temu przez byłego znajomego. zrobiłem format postaram się co jeden plugin wgrywać.
 4. Gdzie znajdę Error log? Sun Nov 10 21:38:19 2019 GMT: file ''/tmp/dumps/assert_20191110223815_1.dmp'', upload no: ''libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory'' Sun Nov 10 21:40:59 2019 GMT: file ''/tmp/dumps/assert_20191110224056_1.dmp'', upload yes: ''Discarded=1'' O to chodzi?
 5. Cześć mam pewien problem z serwerem dokładnie nie wiem co jest lecz gdy instaluje serwer włączę go to działa a jeżeli wgram paczkę albo cokolwiek na serwer do folderu z serwerem wtedy nie działa SteamCMD oraz serwer. Wysypka z konsoli - https://pastebin.com/yvZLvk4h
 6. Opis: Kupię serwer CSGO rozwinięty Cena: Do ugadania. Płatność: Paypal/Przelew oraz inne. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/NopereeKQ/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...