Jump to content
Sign in to follow this  
dudekm

eMecz.pl - lista serwerów CS GO, CS 1.6 (i nie tylko)

Recommended Posts

Witam serdecznie użytkowników forum.

Chcę zaprezentować Wam projekt, nad którym ostatnio pracowałem.

To aplikacja, która wyświetla listę serwerów wraz z szczegółowymi informacjami.

Co potrafi aplikacja?

• dodawanie serwerów różnych gier np. CS GO, CS 1.6, Minecraft, Rust
  • automatycznie pobieranie danych na temat serwera
  • aktualizacja co kilka minut
  • prezentacja listy serwerów
  • wyświetlanie szczegółów nt. serwera
  • zarządzanie dodanym serwerem

Co należy zrobić?

• założyć konto
  • dodać serwer

To wszystko!

Jakie dalsze plany?

Przewiduję kolejne usprawnienia, które wspomogą promocję Twoich serwerów.

Jeśli masz sugestie dotyczące tego co można dodać, poprawić albo chcesz dołączyć do projektu - pisz śmiało na kontakt@emecz.pl

Adres: lista serwerów CS GO

P.S.

Jeśli jest to nieodpowiednie miejsce na temat - przenieście 🙂

9 hours ago, Baron said:

Ch.ujowe

Bardzo rzeczowy argument.

6 hours ago, zorix said:

Mało estetyczne 

Nad estetyką trzeba popracować. Zależało mi na dowiezieniu funkcjonalności.

• Like 1

Posted (edited)
5 godzin temu, dudekm napisał:

Zależało mi na dowiezieniu funkcjonalności.

Screenshot_1.png

Trochę rzeczy do poprawki jest.

Edited by Bioły

@dudekm jako osoba która szuka serwera do gry wchodząc na listę serwerów wolałbym widzieć jakiś motyw kafelkowy z trybami po czym jak się kliknie na dany tryb otwiera się lista top serwerów np według głosów 

Wtedy nawet bez grafiki było by spoko 

9 minutes ago, Bioły said:

Screenshot_1.png

Trochę rzeczy do poprawki jest.

Oczywiście - jak z każdym softem. Dzięki za zgłoszenie.

8 minutes ago, zorix said:

@dudekm jako osoba która szuka serwera do gry wchodząc na listę serwerów wolałbym widzieć jakiś motyw kafelkowy z trybami po czym jak się kliknie na dany tryb otwiera się lista top serwerów np według głosów 

Wtedy nawet bez grafiki było by spoko 

Mówiąc o trybach m asz na myśli np. "deathmatch"? Jeśli tak to jest coś takiego dla Minecraft, muszę to tylko dostosować dla CS 🙂 Dzięki za sugestię z kafelkami - brzmi nieźle 🙂

tak , tak jak jest w minecraft tylko nie wyświetlać na stronie głównej tabeli tylko same kategorie w np tych kafelkach (chodzi mi że jest napis i np prostokąt każdy innego koloru) ewentualnie na głównej stronie tylko serwery promowane ale w małych ilościach tak żeby było przejrzyste 

Witam!
Dzisiaj rano był deploy. Dodałem:

• możliwość głosowania na serwey (raz na dobę)
  • promowanie serwerów z którymi współpracuję

Cześć. Dzisiaj był release nowych funkcjonalności. Możliwe jest:

* dodawanie komentarzy na temat serwera dla zalogowanych użytkowników
* dodanie strony internetowej serwera/sieci

Zachęcam do dodania swojej strony internetowej (w edycji danych o serwerze) ponieważ zamierzam wprowadzić funkcjonalność dla osób, które uzupełnią profil 🙂

• Like 2

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Oieamm
      Panowie ile serwerów CSGO jestem wstanie utworzyć poniżej specyfikacji komputera:
      E5-2690 2.9ghz (8 core 16 threads)
      motherboard x79 LGA2011
      2x DDR3 8gb 1866mhz
      M2 512gb or SSD 1tb
      source 600w 80 plus
    • By dudekm
      Witam.
      Jak pewnie część z Was kojarzy, prowadzę serwis z listą serwerów CS GO, CS 1.6, Minecraft itd. Znajduje się on w subdomenie https://lista-serwerow.emecz.pl

Przyszedł czas na uruchomienie portalu pod główną domeną: https://eMecz.pl
      Poszukuję osób, które mają odrobinę wolnego czasu i chcą zaangażować się w projekt, który "nie zwinie się" po miesiącu czy dwóch.

Zadania:
      pisanie nowych artykułów pisanie poradników uczestniczenie w "życiu" portalu i usług, które będą z czasem wprowadzane Nie masz pomysłu na artykuł, poradnik? Tematy mogę dostarczyć i każdy może wybrać coś dla siebie.
      Wymagania:
      zaangażowanie - jeśli masz zamiar zrezygnować po tygodniu: szkoda naszego czasu (Twojego i mojego) systematyczność umiejętność pisania - tak, to istotne 🙂 Nie musisz dodawać każdego dnia nowego artykułu, ale jeśli wydarzy się coś ciekawego związanego z grą (aktualizacja, nowa wersja itd.) to byłoby fajnie gdybyś to opisał.
      Co oferuję?
      Dla wielu z Was jest to pewnie najważniejszy punkt. Poza dobrowolnym udziałem w projekcie nie mogę zaoferować żadnych gratyfikacji. Robisz to z własnej woli, dla własnej satysfakcji i przyjemności. Mogę zapewnić Cie, że po chwili portal nie zniknie, a Twój czas nie zostanie zmarnowany.
      Co ja będę robił?
      pokrywam koszty zarządzam kwestiami technicznymi (programowanie, wdrożenia nowych funkcjonalności/serwisów itd.) zdobywam realny ruchu dla wszystkich serwisów i usług Kontakt
      E-mail: kontakt@emecz.pl

Mam nadzieję, że wszystko omówiłem i znajdę osoby, które chcą wejść w ten projekt 🙂 Postaram się zaglądać tutaj jak najczęściej, ale jeśli macie pytania to najlepiej uderzajcie prosto pod podany adres.
      Pozdrawiam
    • By prohost
      Zabezpieczenie serwerów TeamSpeak

Jakie macie na to rozwiązania, sposoby? 😉 
    • By Roberrt
      Cześć,
      Prezentuję wam listę zalecanych usługodawców pod serwer teamspeak.
      Lista opiera się na moich doświadczeniach (od 2014/15 zdążyłem coś przetestować).

Mały serwer teamspeak (<20 osób):
      Darmowy serwer na platformie teamspeak5 (niedostępne jeszcze publicznie) Serwer na slotówce, polecam w tym przypadku net-speak.pl (@Net-Speak.pl), obie lokalizacje będą OK ale jak wiadomo z polskiego datacenter będzie mniejszy dla nas ping. *multigaming też gitarka* Budżetowy VPS, można podczas blackfriday wyłapać maszynę za 7 zł w sprintdatacenter.pl lub najtańszy vps który ma min. 5 gb dysku ssd, 1 gb ramu, stale łącze 100mb/s, lokalizacja w europie Średnich rozmiarów serwer teamspeak (21-60 osób):
      VPS ale już z porządną ochroną antyddos tutaj mogę zaoferować trzy propozycje: Hosteam.pl od drugiego pakietu lvlup.pro pakiety w polsce (konfiguracja antyddosa przez panel my.lvlup.pro niezbędna!) | z kodem devlogic.pl 10% taniej Jeśli zależy nam na wielozadaniowości danej maszyny pomyślałbym o advancednet.pl, nie wiem jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o antyddos ale wydajność vpsów jest przyzwoita i nie mamy OVERSELLINGU Jeśli jesteśmy pewni że nie będziemy mieli ataków a chcemy mieć jeszcze miejsce na pozostałe rzeczy np. stronę www to możemy również zakupić vpsa mini na webh.pl | z kodem PROMO30536 20% taniej do końca okresu rozliczeniowego na całe konto net-speak.pl oferta voice vps Sporych rozmiarów serwer teamspeak (61-150 osób):
      Jeśli jesteśmy bliżej niższej bariery możemy jeszcze sugerować się poprzednią propozycją ale jeśli mamy ok ~100 użytkowników może nam brakować ramu jeśli trzymamy boty napisane w php na tej samej maszynie cpu też nieźle może być zużywane. Tutaj skupiłbym się na dwóch firmach hosteam.pl oraz lvlup.pro, hosteam - pakiet 3 wzwyż, lvlup zainteresowałbym się tymi dwoma pakietami https://i.imgur.com/Nw24QMf.png Bardzo dużych rozmiarów serwer teamspeak (>150 osób):
      Jeśli dotarłeś do takiej liczby użytkowników (i nie są to boty!) to powinieneś już sam wiedzieć czego potrzebujesz, tego nie da się łatwo powiedzieć - ta ta i ta maszyna będzie hulać a te nie.

Dodam jeszcze że w przypadku vpsów potrzebna jest dobra konfiguracja, nie mówię tutaj o pseudotechnikach którzy umieją postawić panel i zmienić hasło roota, do konfiguracji iptb, csf, sshd trzeba mieć troszeczkę (nie dużo!) bardziej rozbudowaną wiedzę. Jeśli jesteś początkujący w tych tematach zapoznaj się z poradnikami (znajdziesz ich na youtubie multum) odnośnie podstaw linuxa, jak działa firewall, co to blackholling, itd. 

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub w czymś się pomyliłem - napisz do mnie wiadomość prywatną.
    • By Erwin
      Cześć, na wstępie powiem iż serwerów nie sprzedaję i ciekawą mnie opinie dla poszczególnych typów/modów.
      Zacznijmy od tych najłatwiejszych!

TYP: ARENA
      GT: https://www.gametracker.com/server_info/147.135.199.71:27015
      Krótka informacja: 4 serwer w PL(trzeci pod względem moda), 77 na świecie. 

TYP: MIRAGE
      GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.82:27015
      Krótka informacja: 8 serwer w PL(trzeci pod względem moda), 104 na świecie.

TYP: 5 MAPS
      GT: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125
      Krótka informacja: 1 serwer świta pod względem XMAPS, 83 na świecie no i 5 w PL.

TYP: SURF + RPG
      GT: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30044
      Krótka informacja: Ciężki mod, spadek zawsze po 2 tygodniach od resetu.  

TYP: RETAKE ONLY PISTOL
      GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.108:27115
      Krótka informacja: Retake jak to retake 😄, nie ma co oczekiwać. 

Wszystkie oceny bardzo szanuję, chcę zbadać jak obecnie stoją takie serwery cenowo i jak ludzie doceniają "rozwój" serwerów. Także to da mi pewne wskazówki na przyszłość, pozdrawiam. 
  • Create New...