Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Aplikacja do wyświetlania banów z SourceBans


pusty
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

bardzo dawno temu byłem właścicielem sieci GOPROPA.pl, teraz robiąc porządek na dysku znalazłem kilka fajnych skryptów, które pisałem na potrzeby sieci. Niestety, nie mam dostępu do żadnej bazy danych SourceBans (a jest wymagana, żeby aplikacja się wyświetliła) więc jeśli ktoś będzie łaskawy to niech wrzuci tu kilka screenów jak ją odpali :) 

Ogólnie jest to strona internetowa wyświetlająca wszystkie bany z bazy danych SourceBans i pozwalająca użytkownikowi na wyszukiwanie banów. Nie ma tu admina do zarządzania serwerami/banami! tylko wyświetlanie.

Proszę tylko jeśli ktoś tego używa, niech pozostawi moją stopkę i ewentualnie podzieli się linkiem w tym wątku :)

viewBans.zip

tlo_fb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...