Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Inwestor/poszukiwania zainteresowanych do prowadzenia serwerów/sieci


Raczek136
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam.

Z racji, że postanowiłem zainwestować troszkę pieniędzy w cs'a z chęcią wspomogę sieć w utrzymaniu się finansowym.

Jak również dla nowych sieci jestem w stanie zapewnić utrzymanie, dlatego wysłucham każdego ?

Na początku coś o sobie: Jestem dwudziestoletnim zapaleńcem, który od października zacznie studia na jednej z wrocławskich uczelni.

Od siebie mogę zaoferować:

  • Zakupiona domena .pl oraz .net.pl - dla tych, którzy nie posiadają jej lub którzy szukają nazwy;
  • Wykupienie dwóch serwerów:
    • Jednego przeznaczonego dla serwerów do gry - najpewniej dedykowany lub któryś z mocniejszych vps, w ramach tego serwera:
      • Wydzielenie miejsca na odpowiednie serwery, dostęp poprzez panel oraz ssh - tyko i wyłącznie do folderu użytkownika;
      • Instalacja wszystkich potrzebnych pakietów do prawidłowego działania serwera - w przypadku MySQL na jeden serwer przypada jedna baza danych;
      • Podstawowe zabezpieczenie serwera przeciwko atakom zewnątrz.
    • Drugiego przeznaczonego na funkcjonowanie serwisu, sklepu, forum oraz ewentualnego Teamspeaka.
  • Przygotowanie oraz pełna konfiguracja forum wraz z stworzeniem funkcjonującego layoutu forum z psd;
  • Wykupienie oraz konfiguracja sklepu internetowego;
  • Konfiguracja serwera głosowego;
  • Reklama na start sieci.

Ponad to gwarantuję bezpieczeństwo Waszych plików - mam swoje ? 

Bogato się rozpisałem, mam tego świadomość. Jednak każdy zainteresowany moją ofertą musi spełnić szereg wymogów:

  • Wiek: minimum 18 lat;
  • Gwarancja utrzymania się sieci;
  • Ciekawy pomysł, realizacja w stopniu zaawansowanym;
  • Natychmiastowy kontakt;

Kontakt ze mną jest możliwy za pomocą Prywatnej Wiadomości lub GG: 9116950. Zachęcam również do kontaktu poprzez Facebook: fb.com/raczek136

Zachęcam do kontaktu ? 

Jeśli szukasz frajera, który wyłoży siano na sieć, a ty stwierdzisz, że ci się znudziło - to nawet nie pisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...