Jump to content
Sign in to follow this  
Radosław Pochopień

Hosting z serwerami we Wrocławiu.

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By qwe234
      Cześć
      Czy ktoś z was miał okazje przetestować hosting Nitrado bądź Verygames w ich najwyższej konfiguracji, która ponoć ma zapewnia stale 128TR dla gracza.
      Cenowo jeden slot to około 6 PLN (Nitrado) i okolo 4.50 PLN (Verygames).
      Udało mi się dotrzeć do kilku informacji co do Nitrado.
      Według informacji specyfikacja maszyny wygląda następująco:
      Nie podali oni jednak informacji na temat dostępnej pamięci ram (ponoć jest ona nielimitowana).
      Jedna z zalet tego serwisu jest kupowanie serwera gry i możliwość przeinstalowania serwera na dowolny inny silnik, np. z CS możemy przeinstalować serwer na ARK.
      Udało doczytać mi się na ich wiki ze wraz z serwerem CS GO, dostaje się zewnętrze GO TV niezajmujące slota oraz HLstatsX:CE instalowane przez nich na ich serwerach.
      Następną rzeczą, która udało mi się odnaleźć to brak konsoli zmuszające do używania HLSW.
      Hosting ten jest też partnerem wielu deweloperów, hostujacym im oficjalne serwery gry np. ARK Survival Evolved, jest on też oficjalnie wspierany przez ESL.
      Najbliższa lokalizacja to Frankfurt.

Natomiast Verygames opisuje swoja usługę następująco:
      Nie udało mi się odszukać dokładnej lokalizacji jedna z nich to Francja druga okolice Skandynawii, jednak pingi z PL są troszkę wyższe w porównaniu co do Nitrado.
      Hosting ten chwali się partnerstwem z takimi gigantami jak EA, ESSEA, ESL, ROG, czy TS.

To tyle, co na chwile obecna udało mi się znaleźć o tych firmach.
      Oby dwie oferty dodają nam darmowo, raz dziennie kopie zapasowa naszych plików, tak samo obydwie oferty reklamowane są jako idealne dla dużych serwerów bądź e-sportu.
      Czy ktoś z was miał jakieś doświadczenie z tymi hostingami i był by w stanie podzielić się swoimi przeżyciami.

• By GUCIO MEN
      Wstawiałem w innej kategori a tam cisza.
      Cześć!
      Od paru miesięcy borykam sie z problemem który dotyka dużą ilość osób grających w CSGO.W necie jest dużo rozwiazań tego problemu,ale żaden z niego mi nie pomógł albo coś zle robie.
      A mianowicie,sewery wyszukuje mi normalnie lecz nie moge na nich grac gdy maja jakas zawartosc np.: roundsound,vipy mapy nie pobiera mi tego.Faceity i mapy z workshopu na serwerach normalnie mi dzialaja lecz takie serwery skiny,kosy już nie.Reszte dm mmy uproszczone dzialaja rowniez normalnie.Pomocy! 
    • By prohost
      Cześć,
      Z jakiego hostingu korzystacie, jeśli chodzi o serwery głosowy TeamSpeak? Jakie firmy są teraz na TOP w tej branży? Podzielcie się swoją opinią.
      Czy może korzystacie z rozwiązań typu własny serwer VPS, dedykowany? 🙂 
    • By SERV4U.PL
      Witam serdecznie!
      Przedstawiam nasz nowy projekt SERV4U.PL.
      Zajmujemy się szeroko pojętym świadczeniem usług hostingowych. 
      W naszej ofercie znajdziesz Serwery CS:GO, Serwery WWW, MusicBoty TS3, dodam iż oferta jest stale wzbogacana o nowe usługi.
      Skupiamy się na tym aby nasz oferta była najkorzystniejsza na rynku, a zarazem abym parametry serwera stały na możliwie jak wyższym poziomie.
      Wszystkie nasze serwery lokalizujemy w Polsce(OVH).

Szczegółowe informacje na temat oferty:
      Serwery CS:GO 64/128 TICKRATE
      Serwery w Polskiej Lokalizacji Zaawansowana ochrona Anty DDoS Szyfrowane połączenie FTP Przyjazny panel Nielimitowana ilość baz danych MySQL Codzienna kopia zapasowa Monitorowanie pracy serwera Zażądanie plikami z poziomu panelu internetowego Harmonogram restartów i poleceń na serwer  Gotowe moduły instalacje Gotowe konfiguracje podstawowe FastDL na dyskach SSD GOTV Automatyczna aktualizacja Konsola LIVE System AntyServerCrash Cena: 
      128tick = 2zł / slot 64tick  = 1.2 / slot  

Serwer CSGO ESL
      Specjalnie przygotowany serwer dla drużyn i osób chcący posiadać swój własny serwer 5 vs 5 z gotową konfiguracją którą dostarczymy przy instalacji serwera: 12 slotów 128 tick Nasz TOKEN serwera Możliwość włączenia KOSY/SKINY/RĘKAWICZKI System rozgrywki LIVE (!ready, !pause, !unpasuse itd..) Cena za serwer 32,50 zł

Hosting WWW
      Natychmiastowe uruchomienie usługi Backup co 24h Szybki dysk SSD Panel DirectAdmin Bazy Danych SQL Brak limitu transferu Polska lokalizacja serwera Wersje PHP: 5.6, 7.1, 7.2, 7.3 Zaawansowana ochrona DDoS MusicBoty WWW
      Wysoka stabilność Obsługa MP3, MP4 i wielu innych formatów Profesjonalny system pomocy Zaawansowany player Dowolna nazwa bota Zewnętrzny panel Narzędzie Soundstream Wyszukiwarka mediów z klienta TS3 Upload plików Sterowanie z klienta TS3 Konta dla subadminów Odtwarzanie z plików Odtwarzanie z linku Odtwarzanie z radia Odtwarzanie z Youtube Informacje ogólne:
      Oferujemy pomoc techniczną dla wszystkich naszych usług 7 dni w tygodniu Tworzymy dedykowane paczki na serwery CS:GO Dla sieci serwerów CS:GO oferujemy specjalne oferty i rabaty Istnieje możliwość testowania serwera przez 24h na dowolnych parametrach  

Zapraszamy do kontakt, jak i skorzystania z naszej oferty!
  • Create New...