Jump to content
Sign in to follow this  
DzikuMod

Problem z cfg modeli

Recommended Posts

Witam mam problem z konfiguracją pluginu do modeli gracza ponieważ nie widać ich na liście.Czy pomógł by mi ktoś skonfigurować ten plugin? https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=87597 chciałbym wgrać te modele https://gamebanana.com/skins/download/159479. Model o nazwie Phoenix chciałbym ady dostępny był dla każdego, a reszta tylko dla VIP'a i aby menu nie wyświetlało się od razu po starcie rundy tylko po wpisaniu komendy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GreenUp
      Witajcie,
      mam problem z mutami, a dokładnie wygląda on tak, że gdy dodajemy danej osobie muta na perm to nie działa nawet gdy dodamy na określony czas np. 30minut to gość i tak dalej może rozmawiać. Problem pojawił się od dosyć dawna.
      Na czacie wyświetla się, że niby gość z mutowany ale dalej może rozmawiać.
      Na serwerze mam wgrany sourcebans. Prosiłbym o pomoc gdyż nie wiem jak to ogarnąć już.
      Errorów nie ma więc nie załączam.
      Z góry dzięki!
    • By Sebastian Byczyński
      Witam mam pewien problem i nie mam bladego pojęcia jak go rozwiązać na internecie znalazłem parę poradników lecz żaden nie był skuteczny a mianowicie:
      nie mogę się połączyć do Mysql z innego głownego Vps na innego Vps'a
      Mam też problem ze zmiana mapki na Serwery 1v1 po 20 minutach mapy tak jak jest ustawione nie chce zmienić się mapa tak samo, przez !admin się nie zmienia ani sm_map (nazwa mapy) 
    • By beken1996
      Witam , od jakiegos czasu na Serwerze Surf+Rpg mam problem, mianowicie gdy dana osoba zmienia Zespól, np z tt do ct to automatycznie wywala serwer, dzieje sie to gdy dana osoba zostanie zrespiona. Miał juz ktos taki problem i mogłby pomóc ??. 
      Jeśli tak to zapraszam na pw wyśle error logi i się jakoś dogadamy. 
    • By Slodzik
      Cześć mam taką sytuacje ,że ogóolnie mam serwer csgo i na serwerze jest top15 i tak o nie wyświetla KD poprostu nie działa i też rangi nie da się wbić pomożesz mi? 
  • Create New...