Jump to content
Sign in to follow this  
Erwin

Strona, osoba skupująca skiny

Recommended Posts

Witam, mam pytanie takie skierowane do was bo być może macie/mieliście styczność ze sprzedażą skinów. Moje pytanie brzmi następująco czy znacie kogoś bądź jakąś stronę prócz skin.cash gdzie można sprzedać skiny? 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Jarosław Kawecki
      Witam,
      Mam problem z pluginem na skiny wszystko działa na kosy dla graczy itp jednak gdy gracz bez żadnej flagi napisze !ws nie pokazuje mu się nic jakby nie było skryptu lub nie miałby uprawnień.
      Dodam że ja jako full admin ( 99:z ) po wpisaniu komendy mam możliwość wyboru skina itp proszę o pomoc.
    • By dglshot
      Witam,

Prosiłbym o najnowsze pluginy skinów oraz kos na serwerze wraz z poprawnym CFG do nich. 

Z góry dziękuję 

• By graba
      Siema,

Skąd dobiore się do modeli rąk CT i TT? Jakim programem wrzucę plik VTF z obrazem rękawiczek do modelu CT/TT?
    • By Kamil Przygoda
      Witam :D
      Jeśli wgram na serwer skiny, kosy będę miał zbanowany token na serwery czyli nie będą mógł postawić więcej serwerów ale ten co mam będzie tak? Każdy będzie mógł dodać go do ulubionych itp? 
      I co najważniejsze to nie wpłynie na gry turniejowe? Vac itp? Proszę o szybką odpowiedź ( nie dawanie linków bo czytałem i wyczytałem, że tylko ban na tokent na więcej serwerów ) i chce mieć pewność
  • Create New...