Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Host,xSmile kolejne przekręty.


fruzak
 Udostępnij

10 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miesiąc temu było pewna sprawa, z panem @localhost chciałbym troszkę o koledze powiedzieć. Dostał od nas "abneg**.**" szanse którą za przeproszeniem (cenzura). Działaliśmy na jego "licencji" która wydaje mi się że była albo skradziona albo była od jakiś jego tzw. "znajomych". Tego akurat nie wiem ale przejdźmy do rzeczy, parę dni dostaliśmy email'a od ips że nasze forum działa bez licencji co było dziwne, wiec zastanawialiśmy się co było powodem wtedy host wysłał ss w którym jest napisane że ta licencja działa nie tylko na naszym forum ,ale tez jest podpięta do jakiś innych forum. Z tego co wiem to jedna licencja może być tylko na jednym forum, a nie na trzech innych? Nagle gdy host aka xsmile chciał pasy do cpanelu, po czym zmieniły się pasy do ftp, ciekawe. Nie polecam mieć w ogóle jakiś działalności z panem @localhost, na początku jest: "Brakuje nam 100zł do nowego stylu, kodowanie opłaciłem." Po tej akcji nagle forum weed**.** działa ,przy czym @localhost aka host,xsmile tłumaczy się że sprzedał forum. Więcej napisał na ten temat @brudnaprawda.

Dodaje tutaj jego steam'a: https://steamcommunity.com/id/34234243242231231231231231312313/

Edytowane przez fruzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...