Jump to content
Sign in to follow this  
fruzak

Host,xSmile kolejne przekręty.

Recommended Posts

Witam, miesiąc temu było pewna sprawa, z panem @localhost chciałbym troszkę o koledze powiedzieć. Dostał od nas "abneg**.**" szanse którą za przeproszeniem (cenzura). Działaliśmy na jego "licencji" która wydaje mi się że była albo skradziona albo była od jakiś jego tzw. "znajomych". Tego akurat nie wiem ale przejdźmy do rzeczy, parę dni dostaliśmy email'a od ips że nasze forum działa bez licencji co było dziwne, wiec zastanawialiśmy się co było powodem wtedy host wysłał ss w którym jest napisane że ta licencja działa nie tylko na naszym forum ,ale tez jest podpięta do jakiś innych forum. Z tego co wiem to jedna licencja może być tylko na jednym forum, a nie na trzech innych? Nagle gdy host aka xsmile chciał pasy do cpanelu, po czym zmieniły się pasy do ftp, ciekawe. Nie polecam mieć w ogóle jakiś działalności z panem @localhost, na początku jest: "Brakuje nam 100zł do nowego stylu, kodowanie opłaciłem." Po tej akcji nagle forum weed**.** działa ,przy czym @localhost aka host,xsmile tłumaczy się że sprzedał forum. Więcej napisał na ten temat @brudnaprawda.

Dodaje tutaj jego steam'a: https://steamcommunity.com/id/34234243242231231231231231312313/

Edited by fruzak

Guest HOAX | Weed5

Forum WeedCS sprzedałem, sam hosting - był na nim silnik ale licencji nie było. Nie mam do niego dostępu, kupił ode nie ArNN. Takie wasze (cenzura). Kupiłem licencje od @exotic sam klucz, pokazał mi jak to zainstalować. (Mam na to dowody) A jak dostaliśmy pierwszego e-maila kazałem zablokować forum. Ale się klociliscie. Chciałem to wyjaśnić z exoticiem ale mi nie odpisywał. Chciałem kupić licke, mati sam kupił. Chciałem mu oddać siano, nie chciał. Więc nara. 

29 minut temu, localhost napisał:

Forum WeedCS sprzedałem, sam hosting - był na nim silnik ale licencji nie było. Nie mam do niego dostępu, kupił ode nie ArNN. Takie wasze (cenzura). Kupiłem licencje od @exotic sam klucz, pokazał mi jak to zainstalować. (Mam na to dowody) A jak dostaliśmy pierwszego e-maila kazałem zablokować forum. Ale się klociliscie. Chciałem to wyjaśnić z exoticiem ale mi nie odpisywał. Chciałem kupić licke, mati sam kupił. Chciałem mu oddać siano, nie chciał. Więc nara. 

Ciekawe, bo jak do ciebie napisałem to po nagle weedcs znikło, pokaż tutaj te "dowody".

A tutaj jak "kazałeś" zablokować forum.

hostdowod.png

Guest HOAX | Weed5

Może licencji nie mieli? Skąd ja mam to wiedzieć sprzedałem i mnie to nie interesuje. Usunąć kazałem matiemu, ale kazał wgrać na nowo. 

5 minut temu, localhost napisał:

Może licencji nie mieli? Skąd ja mam to wiedzieć sprzedałem i mnie to nie interesuje. Usunąć kazałem matiemu, ale kazał wgrać na nowo. 

Czekam nadal na dowód, ciekawi mnie jak wytłumaczysz zmianę danych ftp?

+ Wydane pieniądze na twoje "zabezpieczenia" , prosił bym o ss.

Edited by fruzak

Guest HOAX | Weed5

Ja wydałem moje siano na te zabezpieczenia, więc o co się prujesz? Nie zmieniałem danych ftp. Dowód czego? Kupna klucza licencyjnego? Jeżeli będzie potrzeba Pan Szymon się tu wypowie. 

12 minut temu, localhost napisał:

Ja wydałem moje siano na te zabezpieczenia, więc o co się prujesz? Nie zmieniałem danych ftp. Dowód czego? Kupna klucza licencyjnego? Jeżeli będzie potrzeba Pan Szymon się tu wypowie. 

Tak, chce jego wypowiedź, + płatność na "zabezpieczenia".

Guest HOAX | Weed5

Zapłaciłem za licencję 150 zł wysyłałem po 50. Wysłałem 50 dał mi klucz, wysłałem kolejne zainstalował forum, wysłałem następne pokazał mi jak. Potwierdził że to legalnie. Jak się dowiedzieliśmy tak nie było. Mam dużo wycinków. Niech się wypowie Pan @exot1ccc - ładnie mnie wychujał. Wrazie czego mam screeny z rozmów na messengerze, jak przeprowadzalismy tranzakcje. Tu leci jeden wycinek. 

Screenshot_2019-09-14-14-01-24-1.png

(rodo). Płatności za zabezpieczenia dokonywalismy w cztery oczy, myślę że kolega się wypowie. Dobrze ze ich nie wgrałem, bo chu*a bym miał z tego. 

Ale to Ty mi oferowales licencje nieaktywna

Jak już masz sie bronić to nie mieszaj mnie w swoje gowno, a i oddaj moje 50zl, bo ciągle czeeeekam

Screenshot_20190914-164128.png

Screenshot_20190914-164118.png

Screenshot_20190914-164111.png

A co do tej licencji wygasłej, robiłem tak KIEDYŚ, ale przestałem jak IPS zablokował mi stronę. Jakiś rok temu chciałes ją ode mnie odkupic to Ci sprzedałem, ale zauważ, że to Ty po paru miesiącach oferowałeś mi jakieś 3 licencje. 
Poza tym nie mogłeś używaj tej licencji ode mnie, bo właściciel licencji ją odnowił - zmienił się klucz licencyjny, bo z nim pisałem. 

Edited by exot1ccc

30 minut temu, exot1ccc napisał:

Ale to Ty mi oferowales licencje nieaktywna

Jak już masz sie bronić to nie mieszaj mnie w swoje gowno, a i oddaj moje 50zl, bo ciągle czeeeekam

Screenshot_20190914-164128.png

Screenshot_20190914-164118.png

Screenshot_20190914-164111.png

A co do tej licencji wygasłej, robiłem tak KIEDYŚ, ale przestałem jak IPS zablokował mi stronę. Jakiś rok temu chciałes ją ode mnie odkupic to Ci sprzedałem, ale zauważ, że to Ty po paru miesiącach oferowałeś mi jakieś 3 licencje. 
Poza tym nie mogłeś używaj tej licencji ode mnie, bo właściciel licencji ją odnowił - zmienił się klucz licencyjny, bo z nim pisałem. 

Człowieku, weź nawet sobie jaj nie rób. Sprzedałeś mi gówno, zapewniając że to legitne. 

Screenshot_2019-09-14-15-33-16.png

Screenshot_2019-09-13-14-59-36.png

W (cenzura) cięcie też zajęcie. Tak samo z tymi licencjami, kontakt się urwał. A ja ich nie odkupilem... Też sklamalem mówiac że będę je miał zafriko. 

Screenshot_2019-09-14-17-06-27.png

Screenshot_2019-09-14-17-06-22.png

24 minuty temu, AntyNull napisał:

Jak dobrze że moje zgłoszenia do IPS bardzo dobrze się sprawują jak i współpraca z panem Markiem by wykurzyć wszystkie nulledy z tego Polskiego community.

Jak jesteście zbyt biedni bądź jesteście na utrzymaniu rodziców, MyBB was wita, po co kraść czyjeś oprogramowanie a potem się dziwić "Ooooo ips mi chcę forum usunąć"
Wystarczy troszku mózgu.

Zawsze możecie się dogadać z IPS że licencje kupicie np za 2 tygodnie, ale jak działacie na dłuższą metę to już to nie przejdzie ;).

Wiadomość od ipsu była dla mnie szokiem, bo myślałem że działamy legitnie. A i dobrze że nie używałem tego stylu co za niego nie zapłaciłem - pewnie też kradziony.

Edited by Komentuje

No bo wtedy wszystko było git, nie wiem po co wysylasz mi jakieś screeny gdzie ludzie chcą Ci sprzedac licencje. kod który Ci kiedyś podesłałem zamienił się w inny nowy, który był zakupiony na domene fastgamers (moja stara siec)

także nie wiem co ty za screena wysłałeś, bo mi ten klucz nie działa

dalej nie wysłałeś em po co mnie tutaj mieszasz

poza tym od razu ci napisałem dokładnie informacje, "licencja nieaktywna", "nie pod twoja domene" a Ty i tak kupiles, a teraz chodzisz po forach i mnie oznaczasz 

Edited by exot1ccc

3 minuty temu, exot1ccc napisał:

No bo wtedy wszystko było git, nie wiem po co wysylasz mi jakieś screeny gdzie ludzie chcą Ci sprzedac licencje. kod który Ci kiedyś podesłałem zamienił się w inny nowy, który był zakupiony na domene fastgamers (moja stara siec)

także nie wiem co ty za screena wysłałeś, bo mi ten klucz nie działa

dalej nie wysłałeś em po co mnie tutaj mieszasz

Żeby potwierdzić te twoje licencje o których Ci pisałem (chodzi tu o fakt). To dlaczego mi działał? W dalszym ciągu sprzedałeś mi bajzel. Faktu nie zmienisz. 

Edited by Komentuje

Ale obwiniać możesz tylko siebie, że nie użyłeś mózgu i nie kupiłeś od IPS, tylko na "czarnym rynku" ? masz nauczkę

banner_560x95.png?random=495401

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

4 minuty temu, suppatimo napisał:

Ale obwiniać możesz tylko siebie, że nie użyłeś mózgu i nie kupiłeś od IPS, tylko na "czarnym rynku" ? masz nauczkę

Jakby Ci ktoś oferował taniej, też byś skorzystał. A ja byłem zielony w IPS, od zawsze mybb, więc wykorzystał moją "naiwność". 

Edited by Komentuje

10 minut temu, SeeQ napisał:

Zaoferowali Ci licencję do której nie mieli dostępu, a mają ten klucz licencyjny tylko dlatego, że jakiś głąb nie zakrył klucza podczas wystawienia oferty. 

Ucz się na błędach ?

No widzisz, dzięki. 

Rozniwez zostalem oszukany zakupiłem forum wraz z licencja (fastgamers) która była niby aktywana do stycznia przyszłego roku. Zapłaciłem mu 200 zł po dwóch dniach zablokowali mi forum. Jak widac na ss 2 wrzesnia doszedl przelew 3 września mialem juz blocka. Powiedzmy ze uwierzyłem mu na słowe ze tam licka byla i ze cos im odjebalo ale po przeczeczytaniu tego artykulu zmienilem zdanie. 

uFwUQ4d.png

AOyfNW8.jpg

2z5JZPx.jpg

N3xieQi.jpg

rzWDkLr.jpg

TSNREHI.jpg

tJ7Hgef.jpg

Edited by jaros

@jaros
Przekieruj fastgamers na jakikolwiek hosting i wgraj tam byle jakiego IPS'a i wgram Ci licencję, która była na fastgamers. Pisałem Ci już to na pw, po czym napisałeś, że masz to w dupie a teraz nagle zaczynasz pisać. 

Do 1h/2h wyślę Ci zdjęcie, że licencja była aktywna na domenę fastgamers

Edited by exot1ccc

Nie mogę edytować postu

Bez tytułu.png

Specjalnie zainstalowałem byle jakiego IPS'a zeby Ci udowodnić

Pisałem nawet do IPS drgui raz 2 dni temu dostałem odpowiedz od innei osoby ktora jeszcze raz sprawdzila czy jest tam licencja bo ją o to poprosiłem. dostałem odpowiedz ze nie bylo tam nigdy zadnej licencji i jezeli kupiłem to forum to zostałem oszukany, wysyałem nawet screeny z profilu klienta gdzie niby byla podbieta domena na fastgamers oni tez to sprawdzili, ten klient nie posiadał podpietej licencji pod odmene fattgamers

Spoiler

Odp: Aktywna licencja - blokowanie strony - fastgamers.eu
Cześć,

Problem polega na tym, że identyfikator zamówienia opublikowany na zrzucie ekranu służył do odnowienia, a nie zakupu ... i ani twoje nazwisko, ani nazwa fastgamers.eu nie znajdowały się na licencji przed ani po „przeniesieniu”. Nie ma ważnej licencji na fastgamers.eu. Jeśli ktoś próbował sprzedać ci tę licencję, zostałeś oszukany.

Pozdrowienia,

Lindy Throgmartin
Zespół zarządzający
Invision Power Services, Inc.

Edited by jaros

Wszyscy, którzy byli w administracji jak fastgamers było moje mogą potwierdzić, że licencja była. Dopiero co wysłałem Ci dowód, czego Ty jeszcze ode mnie oczekujesz? Jechałeś parę miesięcy na nulledzie to zablokowali Ci i tyle. 

3 godziny temu, exot1ccc napisał:

poza tym od razu ci napisałem dokładnie informacje, "licencja nieaktywna", "nie pod twoja domene" a Ty i tak kupiles, a teraz chodzisz po forach i mnie oznaczasz 

Nie edytuj postów bo zaraz powiedzą że omijam jakieś fakty. Nie nie powiedziałeś mi że licencja nie jest pod mój url. W dalszym ciągu zrobiłeś mnie w chu*a. I koniec tematu. 

Godzinę temu, exot1ccc napisał:

Nie mogę edytować postu

Bez tytułu.png

Specjalnie zainstalowałem byle jakiego IPS'a zeby Ci udowodnić

Zbadaj element, podmiana tekstu tylko pod screena? Teraz to ty nic nie udowodnisz. Możesz mieć aktywna bo Pan prosty z alkoskil (czy jak tam) zakupił od Tigera. I zaje*ał mi nick. 

• Śmieszne 1

Słuchaj mnie misiaku, nie instalowałbym od nowa silnika żeby podmienić tekst. Jutro mogę Ci zainstalować silnik i wysłać Ci zdjęcie z TELEFONU. Licencja na alkoskillu była kupowana prosto z invisioncommunity, nie od żadnych tigerów czy innych zwierząt. Nick ma 'localhost', nie wiem czy to TY go wymyśliłeś. Edytuje posty, bo czasem zapominam czegoś dodać po prostu. Informowałem Cię, że licencja nie będzie pod twój adres. Poza tym to był błąd, który popełniłem kiedyś i się do niego przyznałem, oddałbym Ci nawet kasę gdybyś nie był mi winien pieniędzy za przeniesienie forum, styl. A i gdybyś mnie nie zwyzywał jak zgłosiłem się po pieniądze, ale to już mniejsza.