Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Boostowanie serwerów - GoBoosting.pl


Recommended Posts

image.png

Zachęcam do boostowania (reklamowania) swoich serwerów z serwisem goboosting.pl

 

Na czym to polega?
Nasz serwis oferuje swego rodzaju wymianę - właściciel serwera oferuje skiny w zamian za grę na swoim serwerze, a gracze te skiny dostają. Wiadome jest, że gracze na pusty serwer nie wchodzą. Wiadome jest również, że przyjemniej gra się w większej grupie. Możesz wykorzystać nasz serwis, aby zwabić graczy, żeby serwer nie stał pusty i żeby grało się przyjemniej. Wystarczy, że kilka osób wejdzie na serwer korzystając z reklamy goboostingu, a pozostali gracze już sami będą dołączać. Właściciel sam decyduje o stawce, jaką chce zaoferować graczom za grę, im będzie ona bardziej atrakcyjna, tym więcej graczy wejdzie na serwer. Serwer zapisze się u gracza w historii serwerów i jeśli serwer spodoba się graczowi to wróci on na niego sam od siebie bez korzystania z goboostingu i może nawet kupi VIPa ?

 

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?
- płacisz tylko za efekty - jeśli boosting nie działa - nic to nie kosztuje
- dokładne statystyki - wiesz ile osób w jakim dniu i jak długo boostowało Twój serwer
- boosting działa na absolutnie każdym serwerze i każdym modzie, wystarczy, że ustawisz odpowiednią stawkę
- sam decydujesz w jakich godzinach i do jakiej ilości graczy serwer ma być boostowany
- serwis polecany przez wielu youtuberów

 

Inne ciekawe informacje o serwisie
- posiadamy system ref-linków, które umożliwiający zdobywanie kredytów. Można je później wymienić na reklamę lub skiny
- aktualne skuteczne stawki, które są w stanie przyciągnąć graczy to ok. 30-50 kredytów/godzinę (równowartość skina za 30-50 gr)
- poza reklamą serwerów (boostingiem), istnieje możliwość wykupienia bannera
- istnieje możliwość współpracy - wymianie bannerów z sieciami serwerów. Naszym partnerom dajemy także kredyty umożliwiające przetestowanie usługi

 

Zapraszam do kontaktu i do testowania serwisu:)
https://goboosting.pl/?kontakt

 

Edited by live4net

sklepcs (1).png
sklepcs.pl - sklep automatyczny cs:go z wieloma metodami płatności [psc, paypal, skiny, sms, przelew, blik, kod]

logo200.gif
csgotokens.com - tokeny na serwery CS:GO.

gobosting.png
goboosting.pl
- graj i zarabiaj skiny!
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • 1 year later...
 • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By dredek | Cs-Creativ.pl
   Witam, mam do sprzedania sieć serwerów Cs-Creativ.pl.  Zamieszczam tutaj mniej więcej kosztorys wszystkiego tak żeby każdy widział jak to wygląda na dzień dzisiejszy:
   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JnIqBg21PZgca9LqKGagVT0yFTVb4ZTVYZRA_alM1o8/edit?usp=sharing
   Oczywiście jest to stan dzisiejszy, a do czasu póki jestem właścicielem wszystkie opłaty będą regulowane przeze mnie tak żeby nic nie wygasło i wszystko funkcjonowało bez zarzutów.
   W skład wchodzi całe forum oraz wszystkie serwery i to co się na nich znajduje. Sieć istnieje od 2012 roku do tego czasu zdążyła zebrać grono stałych odbiorców. Jeśli chodzi o serwery to praktycznie na każdym z nich znajdują się autorskie pluginy nigdy nie udostępniane w internecie. Całość trafia do nabywcy po za serwerem Ts3 oraz DiabloMod CS 1.6 (dla chętnych mogę odsprzedać pliki serwerowe dodatkowo odpłatnie - pisze jako iż było w nie tak dawnych okresie czasu sporo chętnych). Jeśli chodzi o zyski to serwery CS:GO zarabiają same na siebie zwykle z małą nadwyżką rzędu 200-500 zł, serwery CS 1.6 również zarabiają same na siebie + na cssetti kwoty rzędu 1000-2400 (w zależności od miesiąca, aktualnie mamy wakacje więc wiąże się to z mniejszym zyskiem). Poprzedni miesiąc wyszło 1000 zł, 2 miesiące temu 1600 zł - jak na okres wakacyjny wydaje mi się, że to całkiem fajny wynik. Jeśli ktoś będzie miał więcej pytań to zapraszam do kontaktu tam udzielę bardziej szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania.
   Sprzedaż ma formę licytacji także sprzedam to osobie, która najwięcej zaoferuje. Na chwile obecną najwyższą kwotę jaką mi zaproponowano to 6000 zł także niech będzie i taka cena wywoławcza.
    
   Formy kontaktu:
   GG 43348747 STEAM https://steamcommunity.com/id/dredek3086/ PW Discord Kuoda#2739
  • By aksyz
   Poszukujemy ludzi do zespołu i serwerów do młodej sieci serwerów CS-Tyralnia.pl
   Jeśli masz jakiekolwiek pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi niżej to pisz pw.
    
    
   Poszukujemy osób i serwerów:
   Umiejących pracować w zespole, Zmotywowanych do dalszych prac na sieci, Pomocnych, Z wysoką kulturą osobistą, Doświadczonych.  
   Aktualnie wolne stanowiska:
   UBTeam MultiAdmin Grafik Redaktor Opiekun Serwera Only AWP Admini Serwerów CS:GO Only Mirage #1 Only Mirage #2 Only AWP Junior Moderator  
   Dlaczego my?
   Szybki kontakt z Administracją, Dojrzałą i doświadczoną Administrację Forum, Forum z licencją Invision Community (IPS), Automatyczny sklep usług na serwerach, SourceBans, Możliwość zdobycia doświadczenia na randze, Wsparcie techniczne, Brak wymogu przepisywania serwera/serwerów na konto właścicieli sieci, Wszystkie zarobione pieniądze na serwerze trafiają do Ciebie.  
    
   Pozdrawiamy
   Administracja CS-Tyralnia.pl
  • By DaRiA
   Hej, 
   Jestem współwłaścicielką jednej z sieci Cs 1.6. posiadamy na ten moment własne forum, 2x serwery CS 1.6 ( paintball i only DD2) oraz TS3. W planach mamy serwery CS:GO.
    
   *Poszukujemy do stałej współpracy technika serwerów, który pozwoli nam się uporać z aktualnymi błędami ( źle wgrane rsy oraz wgranie /sklepsms) oraz innymi w przyszłości
    
   *Poszukujemy również ekipy forum grafików, moderatorów, ludzi do UB Team. 
    
   Jeżeli nie boisz się większości kobiet w administracji i masz chęci do współpracy zapraszamy ! 
   Kontakt PV lub GG : 73715137
  • By Atom
   Cześć! Już od dość dłuższego czasu rozmyślam nad stworzeniem sieci serwerów jednakże jako zespół jednoosobowy nie byłbym w stanie wydać dość sporej stawki na licencję IPS, szablon czy utrzymanie serwerów z dość dobrą reklamą na cssetti (ok. 600zł miesięcznie na reklamę 1 serwera). Dlatego poszukuję osoby chętnej do stworzenia takowej sieci, która byłaby w stanie dołożyć swoje pięć groszy. Przez kilka dobrych lat bawię się we wszelaką edycję IPS - czy to edycja wtyczek, czy szablonów. Przez ten czas działałem dla siebie - na fakt faktem wersji nulled, ponieważ było to na Mój własny użytek (forum postawione na localhost -xampp) przez co nabyłem dość duże doświadczenie w tej dziedzinie. Zajmuje się głównie aspektami technicznymi forum czy serwerów CS 1.6 bowiem takich prowadziłem już kilka i posiadam w tym jeszcze większe doświadczenie niż w IPS. Potrafię napisać średnio-zaawansowe pluginy więc gdy znajdzie się osoba bądź osoby chętne do stworzenia takowej sieci to od razu po ukończeniu tworzenia forum zabieram się za stworzenie serwera podstawowego, który według mojego zdania powinien być na każdej sieci czyli only DD2. Pomysł na serwer mam dość ciekawy i hmm... trochę nowatorski? Gdy już rozkręcony zostanie serwer only DD2 następnym będzie serwer COD Mod, który będzie już nastawiony na zarobek aby był w stanie sam na siebie zarobić.
    
   Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na pw.
×
×
 • Create New...