Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Czy to wogóle ma sens ?


GanjaMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Chciałbym zapytać was o zdanie. Liczę na szczere wypowiedzi, jak możesz uzasadnij dlaczego tak myślisz. Od ponad roku zbieram na swój projekt i już prawie mam wszystko, ale im bliżej tego wszystkiego mam coraz większe wątpliwości. Chodzi o założenie nowej organizacji CS:GO, ale chodzi naprawdę o poważną organizacje. Na samym początku będę wstanie dać dużo, lecz jeszcze wielu rzeczy nie wiem i dlatego rodzą się wątpliwości. Moje pytanie brzmi, powiedzmy że moja drużyna była by top15 w PL ile tak owa drużyna jest wstanie zarabiać?. Wiem o tym że w PL jest to nie opłacalny biznes, ale to jest moje marzenie które chodzi już za mną jakieś 10 lat, jak nie spróbuje to dostanę depresji :D. Budżet jaki będę miał na samym początku to 10 000zł jest to dla mnie ogromna suma która rodzi strach przed startem. Robię to ponieważ CS:GO to moje hobby, kiedyś sam próbowałem grać profesjonalnie, ale wtedy jeszcze nikt tak nie inwestował w cs'a. Chciałbym pomóc w rozwoju Polskiego csa i ułatwić pokazania sie nowym graczom. Do druzyny nie bede szukał jakiegoś mixa chciałbym znaleźć zgraną piątkę która potrzebuje wsparcia.

Co będzie w mojej ofercie

- strona www

- serwer cs/ts/dc

-Wypłaty miesięczne (Taki plan zobaczymy czy wypali)

- Pomoc finansowa na turniejach (opłata za hotel, Wpisowe czy kasa na bilety)

- Koszulki

Odrazu mówie  nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w prowadzeniu profesjonalnej organizacji. Czy 10 000zł to dużo na start???. Jak dużą wypłatę mogę zaoferować. O zysk nie pytam bo wiem że na samym początku nic nie będzie i nawet nie myślę o tym aby coś zarabiać. Czy ciężko znaleźć stała piątkę która chce powalczyć z najlepszymi ? Ogólnie jestem sam, ponieważ ciężko znaleźć 2 osobę która chce sie zaangażować jak ja. Proszę nie hejtować mam nadzieje że pomożecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...