Jump to content
Sign in to follow this  
tabaczo

ROZWIĄZANE ServerAdvertisements3

Recommended Posts

Witam mam mały problem przy użyciu ServerAdvertisements3 po dodaniu wiadomości 1,2 i 3 wyświetla tylko pierwszą, ewentualnie 2 i tyle, więcej nic.

Spoiler

"ServerAdvertisements3"
{
  "Settings"
  {
    "ServerName" "[{orange}xxx{default}]" // Server tag
    "ServerType" "default" // Only if MySQL is 1 -> Simply divide messages to groups (e.g. 3 servers uses ServerType surf and 2 servers uses jailbreak)
    "Time" "30.0" // Time in seconds
    "Languages"  "EN;PL" // List of languages / Keep the main language first (If player connect from Country you did not translated. He will get messages in language which is the first in list).
    "Default language" "geoip" // Value = "geoip" or "ingame"
    "Log expired messages" "0" // 1 = Enabled -> Messages are loged in Sourcemod's error log
  }
  "Welcome Message"
  {
    "Enabled" "1" // 1 = Enabled / 0 = Disabled,
    "Type" "T" // Type of message - Only T and C types are supported right now
    "en" "{orange}************************************************** \n{darkblue}Witaj na naszym serwerze,{darkred} {PLAYERNAME}! \n {lime}Zapraszamy na forum:{lightblue} www.xxx \n {grey2}Sklep serwera:{green}xxxx {grey2}lub {green}!sklep \n {darkred}Właściciel: {bluegrey}xxxx\n{orange}**************************************************"
    "pl" "{orange}************************************************** \n{darkblue}Witaj na naszym serwerze,{darkred} {PLAYERNAME}! \n {lime}Zapraszamy na forum:{lightblue} www.xxx \n {grey2}Sklep serwera:{green}xxxx {grey2}lub {green}!sklep \n {darkred}Właściciel: {bluegrey}xxx\n{orange}**************************************************"
    "Delay" "5.0" // Time in seconds after is client connected to server to show message
    "flags" "" // Client with this flag will get welcome message - Keep empty for all
  }
  "Messages"
  {

"1"
    {
      "enabled" "1" // Message is temporarily disabled - Default: 1
      "maps" "awp_" //- Default: all
      "en" "{orange}Aby użyć sklepu użyj komendy: {red}!sklep {green}!sklepsms {blue}!smssklep \n {green}Sklep ONLINE 24/7:{orchid} link \n {green}Zakupy aktywowane natychmiastowo!"
      "pl" "{orange}Aby użyć sklepu użyj komendy: {red}!sklep {green}!sklepsms {blue}!smssklep \n {green}Sklep ONLINE 24/7:{orchid} link \n {green}Zakupy aktywowane natychmiastowo!"
      "type" "T"
      "tag" "★{darkblue}Sklep xxx{default}★"
    }

"2"
    {
      "enabled" "1" // Message is temporarily disabled - Default: 1
      "maps" "all" //- Default: all
      "en" "{green}Obecna mapa: {CURRENTMAP} \n {blue}Graczy online: {PLAYERCOUNT} \n {green}Następna mapa: {NEXTMAP} \n {blue}Twój {STEAMID}"
      "pl" "{green}Obecna mapa: {CURRENTMAP} \n {blue}Graczy online: {PLAYERCOUNT} \n {green}Następna mapa: {NEXTMAP} \n {blue}Twój {STEAMID}"
      "type" "T"
      "tag" "★{darkred}xxx{default}★"
    }
    "3" // HUD MESSAGE
    {
      "enabled" "1"
      "maps" "all"
      "en" "{PLAYERNAME}, zajrzyj na forum xxx"
      "pl" "{PLAYERNAME}, zajrzyj na forum xxx"
      "type" "h"
      "color" "255 112 0" // RGB (R G B)
      "color2" "255 255 51" // RGB (R G B)
      "effect" "2" // 0,1,2
      "channel" "5" // Any number
      "posx" "-1.0" //left to right
      "posy" "0.05" //top to bottom
      "fadein" "0.5" //Fade in time
      "fadeout" "0.4" //Fade out time
      "holdtime" "3.0" //Message hold time
    }
  }
}

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By dbk
      Po przeniesieniu tematu do kosza przez moderatora, np:
      wyświetla nam się niedostępna zawartość, i nieustannie po wejściu w "Nieprzeczytana zawartość" ciągle pojawia się dany wątek.
      Tak, wiem, że mogę oznaczyć wszystkie jako przeczytane, jednak jest to mniej wygodne i wolałbym, aby po jednokrotnym kliknięciu w tego typu tematy znikały one z "nieprzeczytanej zawartości".

Mam nadzieję, że uda się coś zrobić 😉 
    • By YANKES
      Witam wgrałem pierw  na serwer ptaha z ptah.zizt.ru najnowszą wersję, potem zmieniłem na "no" w core.cfg, wrzuciłem skiny na serwer CS:GO i one nie działają. Ktoś coś wie jak to naprawić? 😧 
    • By Bosz3K
      Witam,
      w pluginie ServerAdvertisement wpisałem sobie np. "{DEFAULT}[{Green}★ AceGo.PL ★{DEFAULT}] {DEFAULT}Najważniejsze komendy: {Purple}!knife !gloves !ws !music !shop !tp !credits"
      I gwiazdki (★) zamieniaja mi sie na znak zapytania + polskie znaki sie zamieniaja
      np. 
      Jak to ustawić aby było tak jak napisałem?
    • By uSzanowankoo
      Witam,
      posiadam własny serwer i powoli zaczynam na nim stawiać modyfikacje HnS (chowany).

Poszukuje pluginu, który będzie blokować team TT (team szukających), następnie dołączenie do tego teamu będzie za pomocą komendy !szukaj
      W przypadku braku chętnych do szukania zostanie wybrana losowa osoba.

Dodatkowo fajnie by było, gdyby w lewym rogu ekranu pokazywało kolejkę do szukających (przykładowo):
      Kolejka szukających:
      1. uSzanowankoo
      2. xGracz
      3. xGracz

• By Bosz3K
      Witam,
      Mam problem gdyż, gram sobie z kolegą na serwerze nagle wywala go i wyskakuje na czacie: 
      Jak można to naprawić?
  • Create New...