Jump to content
Sign in to follow this  
xXxBoy4GirlxXx

Instalacja sourcemoda ala amxmoda na botach.

Recommended Posts

Cześć. Chciałbym zainstalowac source moda na boty w cs go tak jak to mozna zrobić w cs 1.6 z amxmodxem, Czy mogłby mnie ktoś nakierować/dać instrukcje co pobierać, gdzie co wgrać i jak to odpalić (czy w konsole wpisać map de_dust2 czy jak)
Bardzo proszę o pomoc i proszę o wyrozumiałość. Moj steam korepta2 (może szybszy kontakt)

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pcku
      Wolne stanowisko:   Technik Serwerów 
      Ilość wolnych miejsc:  nieograniczone

Informacje dot. stanowiska:  Szukam osoby, która ogarnia sourcemod w zakresie: tworzenie paczek, konfiguracji, naprawienie błędów i wszystko co z tym związane. Jestem w stanie zaproponować jakieś wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i chęci, oczywiście jeśli technik będzie wykonywał sumiennie i starannie swoją pracę. 

Dodatkowo:
      - Brak rangi na innych sieciach
      (chciałbym aby ta osoba była związana z nami na stałe).
      - min 16lat
      - sprawny mikrofon
      - chęci! 
      - czas

Więcej informacji udzielę na Steam:
      https://steamcommunity.com/profiles/76561198354939776

• By Beskidek
      Rozwiązanie dla mojego pytania może okazać się banalnie proste, ale jestem w takiej sytuacji, że workshop jest mi cholernie potrzebny. Na liveserver nie ma dostępu do linii startowej, aby dodać authkey. Mogę dodać link do kolekcji map, mapę startową z workshopu i to tyle. Kolekcji jak nie było tak nie ma, startowa mapa też nie działa. Hostowanie mapy przez konsolę na serwerze też nie łapie. Jest jakiś sposób, aby to obejść i zrobić to poza panelem czy coś?
    • By Maikovsky
      Dla zainteresowanych jak w nazwie tematu, skonfiguruję serwer, zainstaluje pluginy, wgram przerobione piosenki roundsound "wyciszone", usunięcie błędów z wtyczek etc.
      Posiadam również płatne prywatne pluginy. Cena do ustalenia - start od minimum 20 zł.
      Kontakt steam - https://steamcommunity.com/id/majkovski/
    • By KaMix
      Siemanko, podczas gdy próbuję zainstalować serwer na swoim serwerze dedykowanym ( system windows 2012 R2 bez możliwości zmiany) to na początku pliki serwerowe niby się pobierają aczkolwiek po chwili pobieranie kończy się niepowodzeniem, a w folderze serwera widnieje tylko folder steamapps. Oto co mi wypluwa konsolka steamCMD. Ktoś wie co może być nie tak?
  • Create New...