Jump to content
Sign in to follow this  
How2Kill

Jaki jest wasz cel wchodzenia na mygo?

Cel wchodzenia na mygo   

45 members have voted

1. 1. No to lecimy z powodami.

• Dramy z ludźmi lub jakieś spiny
    • Szukanie pomocy z sm lub pomaganie innym z sm
    • Sprawdzenie czy nie ma jakiegoś tematu na goldenka

Recommended Posts

Mam kilka paczek z popcornem, przy czymś muszę to chyba zjeść, nie?

• Like 2

6 godzin temu, Maroxx napisał:

XDDD a ty?

Ja już odpowiedziałem kappa-png.jpg

1 godzinę temu, Bioły napisał:

Mam kilka paczek z popcornem, przy czymś muszę to chyba zjeść, nie?

Czyli mówisz że masz zapas już w domu bo wiesz że w końcu coś tutaj będzie się dziać :D? 

14 minut temu, How2Kill napisał:

Czyli mówisz że masz zapas już w domu bo wiesz że w końcu coś tutaj będzie się dziać :D? 

Of course.

Zabawne jest to, że jak ktoś zaznaczył "Szukanie pomocy z sm lub pomaganie innym z sm" to zrobił to sarkastycznie

@suppatimo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• Haha 1

Godzinę temu, MAGNET napisał:

Zabawne jest to, że jak ktoś zaznaczył "Szukanie pomocy z sm lub pomaganie innym z sm" to zrobił to sarkastycznie

@suppatimo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może nikt się nie dowie. 

Kurla aż kusi by zrobić forum pod domeną. 

ZadymkiSM.pl

27 minut temu, How2Kill napisał:

ZadymkiSM.pl

PluginyMC.pl

Za każdym razem licze, że Mesharsky zejdzie o krok poniżej dna. 

Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, takiego bagna jak ten chłopak ze zmywaka nikt nie robi.

3 godziny temu, develop napisał:

Za każdym razem licze, że Mesharsky zejdzie o krok poniżej dna. 

Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, takiego bagna jak ten chłopak ze zmywaka nikt nie robi.

Za każdym razem liczę na to że nikt mnie w internecie nie zaskoczy, jednak znalazłeś się ty i swoją głupotą udowodniłeś mi że się myliłem, dziękuje.

Ale zacytuję sobie takie fajne powiedzonko:
"Kiedy wiesz, że masz rację ale kłócisz się z debilem i wiesz, że nie ma sensu strzępić ryja
Okej, wygrałeś"

Nie wiem skąd w ogóle info o zmywaku, w sensie nie pracowałem nigdy na zmywaku, nie miałem z taką pracą styczności, a to że ktoś sobie coś wymyśla to już no niestety jego problem.
Mnie interesują jedynie fakty, bo tak samo mogę sobie napisać że kopiesz rowy mi pod domem i czasami ci wodę podaję bo mi cię szkoda, no ale ja niestety nie potrafię aż takich kitów walić 😄

Tak czy inaczej, niech będzie, pracuję na zmywaku i robię bagno, mam nadzieję że uszczęśliwiłem tobie ten dzień.
Co najlepsze, nie zaprzestane tego bagna robić
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3 godziny temu, How2Kill napisał:

Za każdym razem liczę na to że nikt mnie w internecie nie zaskoczy, jednak znalazłeś się ty i swoją głupotą udowodniłeś mi że się myliłem, dziękuje.

Ale zacytuję sobie takie fajne powiedzonko:
"Kiedy wiesz, że masz rację ale kłócisz się z debilem i wiesz, że nie ma sensu strzępić ryja
Okej, wygrałeś"

Nie wiem skąd w ogóle info o zmywaku, w sensie nie pracowałem nigdy na zmywaku, nie miałem z taką pracą styczności, a to że ktoś sobie coś wymyśla to już no niestety jego problem.
Mnie interesują jedynie fakty, bo tak samo mogę sobie napisać że kopiesz rowy mi pod domem i czasami ci wodę podaję bo mi cię szkoda, no ale ja niestety nie potrafię aż takich kitów walić 😄

Tak czy inaczej, niech będzie, pracuję na zmywaku i robię bagno, mam nadzieję że uszczęśliwiłem tobie ten dzień.
Co najlepsze, nie zaprzestane tego bagna robić
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kitow nie potrafisz walić? A jak tam backdoora przeanalizowałeś w kodzie do którego dostępu nie miałeś? 😆

• Thanks 1

5 minut temu, GoldeneK napisał:

Kitow nie potrafisz walić? A jak tam backdoora przeanalizowałeś w kodzie do którego dostępu nie miałeś? 😆

Nie ma sensu z tobą dyskutować bo sam wiesz że to nie ma sensu.
Choćby ci nasrali ludzie dowodami, choćby ci przed oknem jebnęli budynek z napisem lub z dowodem to i tak byś powiedział że tak nie było lub jebnąłbyś jeszcze większy budynek z napisem "eeeee ale on kłamie"

Były backdoory w twoim sklepie (Sam to potwierdziłeś na forum konkurencyjnym, timor nawet to udowodnił), były backdoory w paczce matixa której ty byłeś współwłaścicielem, co ja mam ci udowadniać lub się z tobą sprzeczać skoro i tak debila nie da się przegadać.

Róbta co chceta, (wy-je-ba-ne) 😄
Nie mam zamiaru marnować kolejnego tematu na ciebie bo i tak już archiwum masz spore 😜.

Miłego dnia Robercik.

Edited by How2Kill

Teraz, Maroxx napisał:

@GoldeneK @How2Kill z tego co wiem na fame mma jeszcze miejsca są

Nie bo jeszcze backdoora wrzuci pod oktagon, i się ruszać nie będę mógł kappa-png.jpg

Nie no, nie będę już się kłócił z gościem, swoje już powiedziałem, a to co on se mówi, to niech se mówi.
W końcu to internet, nikt mu nie zabroni 😄

Godzinę temu, How2Kill napisał:

paczce matixa której ty byłeś współwłaścicielem,

xD

• Haha 1
  • Sad 1

6 godzin temu, How2Kill napisał:

m konkurencyjnym, timor nawet to u

ale Timor to z dużej, pajacu

• Thanks 1

2 godziny temu, suppatimo napisał:

ale Timor to z dużej, pajacu