Jump to content
prohost

Nadchodzą zmiany w MYGO.pl

Recommended Posts

Chciałbym kandydować na moderatora forum!

A tak serio, może kadra jakaś? "Dlaczego" chyba nie trzeba ruszać ?

/ps. [/b]! ? 

Edited by suppatimo
  • Super! 1
  • Śmieszne 1

banner_560x95.png?random=495401

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

@suppatimo - Dzięki za sugestię. 

Odpowiadając na twoje zapytania i nie tylko, na chwilę obecną zamieszczę tutaj małą informacje dotyczące moderatorów. Aktualnie głównym naszym celem jest sprowadzenie forum na ziemię w sprawach technicznych. Zaczynając od naprawy mniejszych, oraz większych błędów, które ograniczają korzystanie z forum. Tutaj jest tego o wiele więcej, niż widać gołym okiem.  

Następnie zajmiemy się treścią forum. Spokojnie, forum posprzątam osobiście od niewłaściwych tematów. W tym etapie ogłoszę oficjalnie nabór na poszczególne stanowisko. Stanowisko moderatora jest ciężką pracą i jest uzależnione wyłącznie od siebie, a żeby nim zostać są pewne, grube wymagania. I nie mowa o doświadczeniu w tematyce #sourcemod. ? 

• Super! 2

"Treści napisane bez wysiłku, czyta się bez przyjemności"

1 minutę temu, prohost napisał:

Stanowisko moderatora jest ciężką pracą i jest uzależnione wyłącznie od siebie, a żeby nim zostać są pewne, grube wymagania. I nie mowa o doświadczeniu w tematyce #sourcemod. ? 

Czyli będziesz szukał pracowników, a nie wolontariuszy, tak?

• Super! 1

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

@suppatimo - Skąd ten pomysł, jeśli jeszcze nie przedstawiłem wymagań? Zaznaczyłem, że wymagania nie są uzależnione od doświadczenia w SM. A Jakie? To już wkrótce... ? Będę szukał niezależnego człowieka. Nie płacę za pracę. Zapłacić jestem jedynie dobrym słowem. Dążę do podwórkowej relacji między właściciel-moderator-użytkownik. 

• Super! 2

A no widzisz, bo napisałeś że bycie moderatorem jest ciężką pracą, a płotek do przeskoczenia to grube wymagania - stąd ten pomysł ?

Ja osobiście tak nie uważam, bo podchodziłem do tego zawsze czysto hobbystycznie, jednak z ciekawości wolałem zapytać ?

Jeśli chodzi o niezależnych, to raczej większość albo ma swoje, albo gdzieś przynależy. Swoją drogą to właśnie forum dla takich ludzi ?

• Super! 1
  • Śmieszne 1

2a.png

brand-logo.png

@suppatimo - Jasne, sprawa oczywista. Większość społeczeństwa która tutaj przebywa posiada własne for'a. Tylko bardziej mam na myśli to, że kandydat będzie potrafił oddzielić dwa stanowiska - bycia szefem u siebie, a byciem tutaj jako moderator. Na razie nie mamy co gdybać, bo jeszcze nie wiem do końca jak to ugryźć, na spokojnie. ?

• Super! 2

Ugryźć to jedno.. Pamiętaj, żeby dobrze przeżuć : D 

• Super! 1

2a.png

brand-logo.png

No i bold bez konta, chyba lepiej być już nie mogło ?
Trzymam za słówko że będzie lepiej.

• Super! 1

@Mesharsky - Temat poprzedniego właściciela uważam za zamknięty i nie ma co nie do niego wracać. Będzie lepiej, pierwsze zmiany zobaczycie na dniach. Dobre zmiany. ?

• Super! 1

Ojjj, mocne słowa.. "dobra zmiana".. 

500+ jak się ma więcej niż 2 serwery! haha

świruję, pozdrawiam, czekamy ? 

2a.png

brand-logo.png

Możemy już usunąć url g o c o d e ze zbioru słów ocenzurowanych? ?

Edited by Vasto_Lorde
  • Super! 1

ej ale ja ogólnie uważam że konkurencja jest czymś zdrowym i potrzebnym szczególnie na rynku sorucemod

@nojaknie - Dopilnuję tego. 

@Vasto_Lorde - Co masz na myśli? Bo nie bardzo rozumiem. Mogę się jedynie domyśleć, że chodzi o forum alternatywne, tak? Spokojnie, niczego się nie obawiam, ani nie boję. Nie zamierzam również w żaden sposób konkurować. Z jednej strony fajnie, że powstają inne projekty, aczkolwiek nasze nadchodzące zmiany będą na tyle fajne, że użytkownicy sami wrócą. ?

• Super! 1

21 minut temu, prohost napisał:

@nojaknie - Dopilnuję tego. 

@Vasto_Lorde - Co masz na myśli? Bo nie bardzo rozumiem. Mogę się jedynie domyśleć, że chodzi o forum alternatywne, tak? Spokojnie, niczego się nie obawiam, ani nie boję. Nie zamierzam również w żaden sposób konkurować. Z jednej strony fajnie, że powstają inne projekty, aczkolwiek nasze nadchodzące zmiany będą na tyle fajne, że użytkownicy sami wrócą. ?

Chodziło o to że bold ocenzurowal nazwę gocode jako przekleństwo

No ale już śmiga ?

Edited by Mesharsky
  • Super! 1

Planuję wprowadzić nowe forum, a konkretniej dział – Serwery głosowe. Forum będzie poświęcone przede wszystkim:

• Discord 
  • TeamSpeak 

Co myślicie na ten temat? ?

• Super! 1

15 godzin temu, Mesharsky napisał:

No i bold bez konta, chyba lepiej być już nie mogło ?
Trzymam za słówko że będzie lepiej.

Chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę. Ten gościu to była istna porażka. Zero podejścia, a jedyne co potrafił zrobić to wywalić temat do kosza i dać warna.

Pozdrawiam

• Super! 1

@zorix - Główna domena forum jest sourcemod. Natomiast większość społeczeństwa posiada własną sieć serwerów, a co za tym idzie? Również posiadają serwery głosowe. Myślę, że nie jeden chciałby uzyskać wsparcie w tej sprawie. 

Planuje wprowadzić również forum #webhosting, #stronywww - Tyczy się również powyższej wersji. Tutaj również będą mogli uzyskać jakąkolwiek opinie na przykład: na najlepszy serwer pod dane forum/portal.

MYGO ma oferować wszystko co jest związane z działaniem danej sieci serwerów. Tak, aby użytkownik mógł zbierać informacje w jednym miejscu. ?

@Nonie - Faktycznie, tutaj masz całkowicie racje. Wyrzucanie wątków do kosza bez jakichkolwiek wyjaśnień jest bezsensu. Na pewno w tej kwestii również zapadną zmiany. 

2 godziny temu, prohost napisał:

Planuję wprowadzić nowe forum, a konkretniej dział – Serwery głosowe. Forum będzie poświęcone przede wszystkim:

• Discord 
  • TeamSpeak 

Co myślicie na ten temat? ?

Jak będzie jakiś ruch to w sumie okej. Można by dodać. :)

@adusiek - Dopóki nie wprowadzimy takowego forum nie dowiemy się, czy będzie ona miała sens, czy też nie. Wszystko metodą prób i błędów. Jeśli ktoś z aktualnej społeczności posiada wiedzę na temat konfiguracji serwerów głosowych, prosiłbym bezpośrednio o kontakt prywatny. Będę potrzebował opiekun'a do takowego działu, który będzie w miarę możliwości go rozwijał. ? 

• Super! 1

2 minuty temu, xewer napisał:

Proponuje dodanie chatboxa.

Na początek raczej to zły pomysł xd. 

Biorąc pod uwagę co może się przez to stać to trzeba postawić na chatboxie minimum 8 moderatorów 

• Super! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...