Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Nadchodzą zmiany w MYGO.pl


owner_2019
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć...

Na samym początku wiadomości, chciałbym zaznaczyć, iż z dniem dzisiejszym nastąpiła zmiana właściciela serwisu MYGO.pl – jestem nowym właścicielem, a zaraz poprzednim. Dlaczego "poprzednim? O tym już niżej. 

Wielu użytkownikom nie muszę się tutaj oficjalnie przedstawiać, bo większość społeczeństwa mnie kojarzy – bynajmniej starsze społeczeństwo. Dla nowo odwiedzających jestem poprzednim właścicielem MYGO.pl. O MYGO.pl dbałem już od 2015 roku. Z powodów prywatnych, musiałem sprzedać forum, ale na dobre jestem z powrotem w miarę dobrym czasie... 

Forum MYGO.pl obserwuje od jakiegoś czasu jako szary użytkownik. Sprzedając forum byłem pewny, że oddałem je w konkretne, oraz odpowiednie ręce. Niestety myliłem się. Po przejęciu serwisu przez poprzedniego właściciela zapowiadał się ład i porządek aż do czasu. Po długim czasie zastanowienia się, oraz analizie przyszłości forum podjąłem decyzję – odkupię z powrotem forum i zrobię tutaj porządek jaki powinien być. Jak widać na chwilę obecną poziom merytoryczny forum jest naprawdę słaby. Wiem również, iż wielu użytkowników którzy budowali "treść" tego forum od lat, odeszli ze względu na nieład, oraz syf jaki tutaj panuje. 

Czeka mnie sporo pracy, dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Gra jest warta świeczki i jest nad czym pracować, tylko potrzebuję również waszej inicjatywy. Nie mówię tutaj o przywrócenie czasów, które były kiedyś, bo to już nie wróci i jestem tego świadom. Przed zakupem forum przeanalizowałem już co chciałbym wprowadzić, oraz czego się pozbyć. Najważniejszym priorytetem są sprawy techniczne, które ograniczają korzystanie w prawidłowy sposób z forum. Mam kilka fajnych pomysłów i jestem przekonany, że przypadną wam do gustu. Pomysły dotyczą tak naprawdę każdego zakątku forum - od spraw technicznych, użytkowników oraz wizualnych. Na bieżąco będę informować, choć sprawy wizualne zauważycie gołym okiem. ?

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii proszę kierować bezpośrednio w temacie. Jestem również otwarty na konstruktywną krytykę, oraz propozycje z waszej strony. Pamiętajcie, że chcę zbudować to dla was. Miło mi będzie, jeśli od tego tematu zaczniemy współpracę i poziom wypowiedzi będzie wyższy niż dotychczas. Natomiast jeśli masz problem, pytanie o którym chciałbyś porozmawiać prywatnie, zapraszam bezpośrednio do kontaktu poprzez wiadomość prywatną. 

Liczę na was! ?

  • Super! 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...