Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Cześć...

Na samym początku wiadomości, chciałbym zaznaczyć, iż z dniem dzisiejszym nastąpiła zmiana właściciela serwisu MYGO.pl – jestem nowym właścicielem, a zaraz poprzednim. Dlaczego "poprzednim? O tym już niżej. 

Wielu użytkownikom nie muszę się tutaj oficjalnie przedstawiać, bo większość społeczeństwa mnie kojarzy – bynajmniej starsze społeczeństwo. Dla nowo odwiedzających jestem poprzednim właścicielem MYGO.pl. O MYGO.pl dbałem już od 2015 roku. Z powodów prywatnych, musiałem sprzedać forum, ale na dobre jestem z powrotem w miarę dobrym czasie... 

Forum MYGO.pl obserwuje od jakiegoś czasu jako szary użytkownik. Sprzedając forum byłem pewny, że oddałem je w konkretne, oraz odpowiednie ręce. Niestety myliłem się. Po przejęciu serwisu przez poprzedniego właściciela zapowiadał się ład i porządek aż do czasu. Po długim czasie zastanowienia się, oraz analizie przyszłości forum podjąłem decyzję – odkupię z powrotem forum i zrobię tutaj porządek jaki powinien być. Jak widać na chwilę obecną poziom merytoryczny forum jest naprawdę słaby. Wiem również, iż wielu użytkowników którzy budowali "treść" tego forum od lat, odeszli ze względu na nieład, oraz syf jaki tutaj panuje. 

Czeka mnie sporo pracy, dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Gra jest warta świeczki i jest nad czym pracować, tylko potrzebuję również waszej inicjatywy. Nie mówię tutaj o przywrócenie czasów, które były kiedyś, bo to już nie wróci i jestem tego świadom. Przed zakupem forum przeanalizowałem już co chciałbym wprowadzić, oraz czego się pozbyć. Najważniejszym priorytetem są sprawy techniczne, które ograniczają korzystanie w prawidłowy sposób z forum. Mam kilka fajnych pomysłów i jestem przekonany, że przypadną wam do gustu. Pomysły dotyczą tak naprawdę każdego zakątku forum - od spraw technicznych, użytkowników oraz wizualnych. Na bieżąco będę informować, choć sprawy wizualne zauważycie gołym okiem. ?

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii proszę kierować bezpośrednio w temacie. Jestem również otwarty na konstruktywną krytykę, oraz propozycje z waszej strony. Pamiętajcie, że chcę zbudować to dla was. Miło mi będzie, jeśli od tego tematu zaczniemy współpracę i poziom wypowiedzi będzie wyższy niż dotychczas. Natomiast jeśli masz problem, pytanie o którym chciałbyś porozmawiać prywatnie, zapraszam bezpośrednio do kontaktu poprzez wiadomość prywatną. 

Liczę na was! ?

• Super! 14

Chciałbym kandydować na moderatora forum!

A tak serio, może kadra jakaś? "Dlaczego" chyba nie trzeba ruszać ?

/ps. [/b]! ? 

Edited by suppatimo
  • Super! 1

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

@suppatimo - Dzięki za sugestię. 

Odpowiadając na twoje zapytania i nie tylko, na chwilę obecną zamieszczę tutaj małą informacje dotyczące moderatorów. Aktualnie głównym naszym celem jest sprowadzenie forum na ziemię w sprawach technicznych. Zaczynając od naprawy mniejszych, oraz większych błędów, które ograniczają korzystanie z forum. Tutaj jest tego o wiele więcej, niż widać gołym okiem.  

Następnie zajmiemy się treścią forum. Spokojnie, forum posprzątam osobiście od niewłaściwych tematów. W tym etapie ogłoszę oficjalnie nabór na poszczególne stanowisko. Stanowisko moderatora jest ciężką pracą i jest uzależnione wyłącznie od siebie, a żeby nim zostać są pewne, grube wymagania. I nie mowa o doświadczeniu w tematyce #sourcemod. ? 

• Super! 1

1 minutę temu, prohost napisał:

Stanowisko moderatora jest ciężką pracą i jest uzależnione wyłącznie od siebie, a żeby nim zostać są pewne, grube wymagania. I nie mowa o doświadczeniu w tematyce #sourcemod. ? 

Czyli będziesz szukał pracowników, a nie wolontariuszy, tak?

• Super! 1

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

@suppatimo - Skąd ten pomysł, jeśli jeszcze nie przedstawiłem wymagań? Zaznaczyłem, że wymagania nie są uzależnione od doświadczenia w SM. A Jakie? To już wkrótce... ? Będę szukał niezależnego człowieka. Nie płacę za pracę. Zapłacić jestem jedynie dobrym słowem. Dążę do podwórkowej relacji między właściciel-moderator-użytkownik. 

• Super! 1

A no widzisz, bo napisałeś że bycie moderatorem jest ciężką pracą, a płotek do przeskoczenia to grube wymagania - stąd ten pomysł ?

Ja osobiście tak nie uważam, bo podchodziłem do tego zawsze czysto hobbystycznie, jednak z ciekawości wolałem zapytać ?

Jeśli chodzi o niezależnych, to raczej większość albo ma swoje, albo gdzieś przynależy. Swoją drogą to właśnie forum dla takich ludzi ?

• Super! 1

2a.png

brand-logo.png

@suppatimo - Jasne, sprawa oczywista. Większość społeczeństwa która tutaj przebywa posiada własne for'a. Tylko bardziej mam na myśli to, że kandydat będzie potrafił oddzielić dwa stanowiska - bycia szefem u siebie, a byciem tutaj jako moderator. Na razie nie mamy co gdybać, bo jeszcze nie wiem do końca jak to ugryźć, na spokojnie. ?

• Super! 1

Ugryźć to jedno.. Pamiętaj, żeby dobrze przeżuć : D 

• Super! 1

2a.png

brand-logo.png

Guest

No i bold bez konta, chyba lepiej być już nie mogło ?
Trzymam za słówko że będzie lepiej.

@Mesharsky - Temat poprzedniego właściciela uważam za zamknięty i nie ma co nie do niego wracać. Będzie lepiej, pierwsze zmiany zobaczycie na dniach. Dobre zmiany. ?

Ojjj, mocne słowa.. "dobra zmiana".. 

500+ jak się ma więcej niż 2 serwery! haha

świruję, pozdrawiam, czekamy ? 

2a.png

brand-logo.png

Nie będzie niekontrolowanych dram? RIP MyGO ?

?small=347

Możemy już usunąć url g o c o d e ze zbioru słów ocenzurowanych? ?

Edited by Vasto_Lorde
  • Super! 1

ej ale ja ogólnie uważam że konkurencja jest czymś zdrowym i potrzebnym szczególnie na rynku sorucemod

@nojaknie - Dopilnuję tego. 

@Vasto_Lorde - Co masz na myśli? Bo nie bardzo rozumiem. Mogę się jedynie domyśleć, że chodzi o forum alternatywne, tak? Spokojnie, niczego się nie obawiam, ani nie boję. Nie zamierzam również w żaden sposób konkurować. Z jednej strony fajnie, że powstają inne projekty, aczkolwiek nasze nadchodzące zmiany będą na tyle fajne, że użytkownicy sami wrócą. ?

• Super! 1

Guest
21 minut temu, prohost napisał:

@nojaknie - Dopilnuję tego. 

@Vasto_Lorde - Co masz na myśli? Bo nie bardzo rozumiem. Mogę się jedynie domyśleć, że chodzi o forum alternatywne, tak? Spokojnie, niczego się nie obawiam, ani nie boję. Nie zamierzam również w żaden sposób konkurować. Z jednej strony fajnie, że powstają inne projekty, aczkolwiek nasze nadchodzące zmiany będą na tyle fajne, że użytkownicy sami wrócą. ?

Chodziło o to że bold ocenzurowal nazwę gocode jako przekleństwo

No ale już śmiga ?

Edited by Guest

Planuję wprowadzić nowe forum, a konkretniej dział – Serwery głosowe. Forum będzie poświęcone przede wszystkim:

• Discord 
  • TeamSpeak 

Co myślicie na ten temat? ?

• Super! 1

Jak dla mnie spoko ale wtedy już by nie było forum tylko pod tematykę sourcemod'a 

Road2Skill.eu            s.png

15 godzin temu, Mesharsky napisał:

No i bold bez konta, chyba lepiej być już nie mogło ?
Trzymam za słówko że będzie lepiej.

Chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę. Ten gościu to była istna porażka. Zero podejścia, a jedyne co potrafił zrobić to wywalić temat do kosza i dać warna.

Pozdrawiam

@zorix - Główna domena forum jest sourcemod. Natomiast większość społeczeństwa posiada własną sieć serwerów, a co za tym idzie? Również posiadają serwery głosowe. Myślę, że nie jeden chciałby uzyskać wsparcie w tej sprawie. 

Planuje wprowadzić również forum #webhosting, #stronywww - Tyczy się również powyższej wersji. Tutaj również będą mogli uzyskać jakąkolwiek opinie na przykład: na najlepszy serwer pod dane forum/portal.

MYGO ma oferować wszystko co jest związane z działaniem danej sieci serwerów. Tak, aby użytkownik mógł zbierać informacje w jednym miejscu. ?

@Nonie - Faktycznie, tutaj masz całkowicie racje. Wyrzucanie wątków do kosza bez jakichkolwiek wyjaśnień jest bezsensu. Na pewno w tej kwestii również zapadną zmiany. 

2 godziny temu, prohost napisał:

Planuję wprowadzić nowe forum, a konkretniej dział – Serwery głosowe. Forum będzie poświęcone przede wszystkim:

• Discord 
  • TeamSpeak 

Co myślicie na ten temat? ?

Jak będzie jakiś ruch to w sumie okej. Można by dodać. :)

@adusiek - Dopóki nie wprowadzimy takowego forum nie dowiemy się, czy będzie ona miała sens, czy też nie. Wszystko metodą prób i błędów. Jeśli ktoś z aktualnej społeczności posiada wiedzę na temat konfiguracji serwerów głosowych, prosiłbym bezpośrednio o kontakt prywatny. Będę potrzebował opiekun'a do takowego działu, który będzie w miarę możliwości go rozwijał. ? 

Guest
2 minuty temu, xewer napisał:

Proponuje dodanie chatboxa.

Na początek raczej to zły pomysł xd. 

Biorąc pod uwagę co może się przez to stać to trzeba postawić na chatboxie minimum 8 moderatorów 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Ryback
      W esportowym półświatku CS:GO dyskutuje się ostatnio na kilka ciekawych tematów.

Jednym z nich jest wprowadzenie ciekawej (całkiem rozsądnej jednocześnie) zasady. Polegałaby ona na pozwoleniu dokonywania zmian w danym składzie podczas rozgrywek (np. w przerwie technicznej lub w połowie mapy). Duński organizator zawodów BLAST rozważa wprowadzenie takich zmian w najbliższym turnieju BLAST Premier Spring Showdown. Obowiązujące obecnie przepisy pozwalają w turniejach BLAST na zmiany w składzie tylko w przerwach między mapami jeśli tylko dany zawodnik jest zgłoszony do oficjalnych władz turnieju na min. 10 minut przed meczem. Jak dotąd żadna z organizacji nie skorzystała z tej zasady, ponieważ większość posiada tylko pięciu zawodników. Po tym jak Astralis końcem marca zaskoczyło opinię publiczną dołączając Patricka "es3tag" Hansena do składu jako szóstego, zanosi się jednak, że zobaczymy zastosowanie tej zasady już niebawem. Co więcej, Astralis nieco ponad tydzień temu ponownie powiększyło skład o Jakoba "JUGi" Hansena i dziś liczy siedmiu zawodników. Nieoficjalnie wiadomo, że poszukiwania wciąż trwają i możemy się spodziewać kolejnych dodatków do duńskiego teamu.

Kolejnym ciekawym tematem jest zmiana formatu rozgrywek z MR15 na MR12 (skrót MR oznacza z ang. maximum rounds a liczba określa górny limit rozegranych rund w połówce). Według tej zasady mapę grałoby się do 13 wygranych rund zamiast do 16. MR12 obowiązywało w CS 1.6 przez jakiś czas po czym zostało rozszerzone do MR15. Wypowiedział się w tej kwestii m.in. Jacob "Pimp" Winneche - były progamer, obecnie komentator. 

W swoim tweecie z 13 maja stwierdził "Im więcej oglądam zawodowego CS, tym bardziej jestem przekonany, że MR12 w zupełności wystarczy do wyłonienia lepszego teamu. MR15 przy obecnym systemie ekonomii jest zbędne."

Jego argumentem za zmianą z MR15 na MR12 jest update CS:GO z 13 marca 2019 roku, który dotyczył głównie ekonomii. Ogólnie system został zmieniony na mniej wymagający i w rezultacie na poziomie zawodowym ilość rund eco wyraźnie spadła. Przegrana rundy pistoletowej nie była już tak katastrofalna jak kiedyś. Przed tym update'm MR15 było formatem wskazanym ponieważ rundy pistoletowe i następujące rundy z zakupem miały krytyczne znaczenie i przegrana strona potrzebowała więcej czasu na finansowe odkucie się. W tym wariancie systemu ekonomii rzeczywiście MR15 może okazać się przeżytkiem.

Pomysł przyszedł z faktu, że mecze są nieraz nieznośnie długie. Dziś każdy większy turniej daje składom w każdej mapie nawet cztery przerwy taktyczne (tactical timeout), które w większości są skrupulatnie wykorzystywane. Doliczając do tego wszystkie tzw. freezy (czas przed rozpoczęciem rundy), wydłużenie timera bomby (update z 2015 roku), przerwy między mapami, mamy każdą mapę trwającą o dodatkowe 10-15 minut więcej niż przed wprowadzonymi zmianami.

Pozostaje jeszcze kwestia wpływu wprowadzenia MR12 na publiczność. Jaka będzie reakcja rzeszy entuzjastów CS:GO na taką zmianę? Z pewnością zdania będą podzielone, jednak trend pokazuje, że fani preferują dynamiczny charakter rozgrywek a obecny stan nieraz mocno "ciągnących się" meczów może wpływać zniechęcająco. 

Jak zauważa Tomi "lurppis" Kovanen - szef organizacji Immortals w swoim wpisie na twitterze z 14 maja "Jest dużo trudniej odzyskać użytkowników niż ich utrzymać. Dlatego najważniejsza jest dziś koncentracja na utrzymaniu bazy zanim wzrost spowolni, lub przejdzie na ujemny." 

Na pewno ma dużo racji w tym, że należy reagować zanim procesy zmian koniunktury przybiorą niekorzystny charakter. Jednak czy na nadchodzące fluktuacje sceny jedyną odpowiedzią jest MR12?

A wy co sądzicie?
    • By HostPlay.pl
      Witajcie,
      Łącząc się w wielką siłę wraz z mygo.pl pragniemy ogłosić kontynuację akcji #zostańwdomu!
      Tym sposobem specjalnie dla naszej wspólnej już społeczności dajemy aż  15% rabatu na wszystkie usługi w hostplay.pl. Dodatkowo dla fanów minecrafta udostępniliśmy ostatnio specjalny itemshop. Słysząc różne pogłoski dodajemy przy okazji jeszcze jeden hasztag #bezlagów, jako że u nas ich nie ma i mieć nie będzie, dlatego serdecznie zapraszamy do komfortowej gry na naszych serwerach!

-15% na hasło: ZOSTANWDOMU

Z rabatu można skorzystać po przez wpisanie kodu rabatowego w formularzu zamówienia lub kontaktując się bezpośrednio na bok z odwołaniem do całej akcji.

Zapraszamy do brania udziału w promocji oraz oczywiście dalszych dyskusji na forum mygo.pl gdzie znajdziecie na pewno wiele ciekawych artykułów oraz modyfikacji do waszych serwerów!

• By owner_2019
      ESL zdecydował się na ciekawy krok. Każdy gość, który odwiedzi IEM Katowice ma przejść kontrolę zdrowotną w obawie przed koronawirusem COVID-19.

Koronawirus w ostatnim czasie znacząco wpływa na esport. Z powodu wirusa odwołano niektóre kwalifikacje, jak te do WESG w Azji. Ponadto Intel zdecydował się nie rozwijać swojego stanowiska na targach EXPO w Katowicach, ponieważ firma chce ograniczyć jak najbardziej przemieszczenie się swoich zawodników.

Teraz ESL reaguje w obawie przez możliwym stworzeniem potencjalnego miejsca rozprzestrzenienia się wirusa w Polsce. Organizator IEM-a Katowice zdecydował się na wprowadzenie kontroli zdrowotnych, które będzie musiał przejść każdy z gości odwiedzających turniej. Służby medyczne, które będą przebywać w Spodku zbadają każdego, kto będzie wchodził na teren wydarzenia. Przede wszystkim zmierzy się ludziom temperaturę.

Ponadto ESL zapewni dodatkowy personel medyczny, patrole pierwszej pomocy, a także więcej stanowisk sanitarnych. Organizator nawet zweryfikował trasy podróży wszystkich graczy, mediów oraz gości specjalnych, by upewnić się, że nie przybędzie nikt z istniejących już ognisk wirusa. Jeśli ktoś miałby jednak przyjechać z takiego regionu, to musi pokazać zaświadczenie, że jest zdrowy.

ESL także podczas IEM-a Katowice ma zamiar edukować ludzi obecnych w Spodku na temat zachowania higieny.

https://www.intelextrememasters.com/season-14/katowice/pl/2020/02/iem-katowice-attendee-update/

Nie jestem autorem powyższego tekstu. Nie odpowiadam za wszelkie błędy zawarte w tekście. Artykuł pochodzi z serwisu izaktv.pl
    • By Doktorek292
      Witam poszukuję pluginu oraz osoby ktra wgrała by mi na serwer plugin do zmiany modelu broni chodzi mi o model marker do paintballa.
    • By owner_2019
      Cześć. Rozmyślam od wczoraj nad zorganizowaniem jakiegoś konkursu dla właścicieli sieci serwerów. Ciężko mi cokolwiek wymyślić, więc może wy coś mi podsuniecie. ? 
      Wpadł mi na chwilę obecną jeden pomysł - na najładniejszy wygląd forum (szablon). W takiej sytuacji dany właściciel sieci  reprezentuje daną sieć i kto zdobędzie "największa ilość reputacji" otrzyma nagrodę w postaci na przykład: Doładowania dowolnego portfela w hostingu gier o danej kwocie.

• Create New...