Jump to content
prohost

Nadchodzą zmiany w MYGO.pl

Recommended Posts

17 minut temu, Mesharsky napisał:

Na początek raczej to zły pomysł xd. 

Biorąc pod uwagę co może się przez to stać to trzeba postawić na chatboxie minimum 8 moderatorów 

Wystarczy ustawić czat +250 postów ?

@Mesharsky - Wprawdzie mówiąc za mojej kadencji chatbox wprowadzałem już dwa razy i ani raz nie miał on najmniejszego sensu. Jeśli takowy powstanie, to powstanie dla osób, które spełnią pewne wymagania. W skrócie mówiąc dla osób, które są u nas od dłuższego czasu. Ewentualnie dla osób z odpowiednią ilością postów tak jak to zaproponował @Weak.?

"Treści napisane bez wysiłku, czyta się bez przyjemności"

Możliwość wybierania stylu: jasny/ciemny 

Jakieś ciekawe rangi adekwatne do wykonywanych czynności.

Proponuję stworzyć forumowego discorda - bardzo łatwy kontakt z każdym.

Wydaje mi się że dobro rozwiązaniem będzie jak poszczególne osoby będą zajmowały się jednym działem tzw. moderator/opiekun działu niż taki moderator co odpowiada za wszystkie działy na forum.

@Maroxx - Jeśli chodzi o styl jasny-ciemny będzie, tylko nie wszystko od razu. Na chwilę obecną pracujemy nad oficjalnym, pierwszym stylem. 

Masz jakieś pomysły dotyczące rang, które chciałbyś ujrzeć? 

Nie powiem, nie jest mi to obca propozycja, choć temat na dłuższą kawę. ?

Dokładnie. Planuję wprowadzić opiekunów danego działu wraz z uprawnieniem moderacji danego działu. Nieuniknione jest, że będę potrzebował moderatora globalnego, który będzie wspomagał całą zwartość forum. Ale o tym też niebawem. 

proponuje usunąć wybryk natury zwany
"Przekroczyłeś limit przeglądania forum dla gości."

bo jak się przekroczy to nawet nie można przypomnieć hasła bo jest ten komunikat 

(na ilość wyświetleń też źle działa bo np w pracy nie będę się logował by przejrzeć forum) 

• Super! 4

kontakt steam - mastah7991 ( Steam Community :: mastah7991 )

btn_donate_SM.gif

@mastah7991 - Wtyczka została wyłączona, także nie ma już limitów dla gości. Również uważam, że nie było to rozsądne posunięcie. ?

Ty - 2 moderatorów z małym dostępem do ACP, co by można było głębsze kwestie porozwiązywać - kilku opiekunów działów tam gdzie trzeba, tj. moderatorzy działów, no i kilka rang dla użytkowników określających stopień ich zaawansowania. Może jakieś rangi partnerskie w przypadku współprac, jeśli planujesz takie prowadzić

banner_560x95.png?random=495401

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

Zgodnie z dyskusją w tym kierunku, został wprowadzony nowy dział na forum – Serwery głosowe. Miejmy nadzieje, że przyniesie ruch na forum, oraz będzie się prężnie rozwijał. Dział znajduje się tutaj.

Poszukuję na już osoby, która zechciałaby się zająć takowym działem. Przede wszystkim opieka nad nim, prowadzenie, pilnowanie porządku, oraz jego rozwój. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu, oraz konfiguracji serwerów głosowych, napisz do mnie na prywatną wiadomość zaczynając od kilku zdań o sobie. ?

• Super! 1

+1 za możliwość zmiany nicku, za poprzedniego właściciela tego nie było i robił wielkie problemy, kiedy wysłano do niego prośbę. ? 

#Aktualizacja.

Po kilku dniach pracy nad serwisem jestem wstanie cokolwiek napisać do dalej. Priorytetem było usprawnienie, oraz rozwiązanie problemów forum po stronie technicznej. Forum zostało przeniesione na nowy serwer WWW. Forum jest jak najbardziej zabezpieczone, zaktualizowane, oraz przywrócone do stanu niemal perfekcyjnego. Wielkie brawa, oraz podziękowania dla @Weak. który z nim walczył.

W jednym z wątków zaznaczyłem, iż pojawi się nowy wygląd forum. W tym temacie proces nieco się wydłuży - dlaczego? Już tłumaczę. Niestety forum zostało zaniedbane bardzo przez poprzedniego właściciela i ciągną się tego spore konsekwencje. Forum w wyszukiwarkach jest daleko, daleko, daleko - mowa o wynikach. Postanowiłem oddać forum w ręce profesjonalistów, aby przywrócić pozycję w google. Pozycją forum zajmie się firma, która istnieje od 15 lat na rynku i posiada ogromne doświadczenie. Nie jest to mała kwota inwestycji, więc nowy wygląd forum został przełożony na późniejszy okres. Mama nadzieję, że pojawi się jeszcze w tym roku - kto wie, może pod choinkę? ? 

Przy forum czeka mnie wciąż sporo pracy. Nieustannie się coś dzieje. Nie jest to aktualnie zbyt widoczne dla was, dla użytkowników, ponieważ wszelkie operacje dzieją się w sercu forum. Wiem wiem, czeka mnie jeszcze przebudowa kategorii, choć w małym procencie już zaszły zmiany kategorii i mam nadzieję, że zmiany się podobają.

W końcu... forum posiada moderatorów, opiekunów którzy bacznie się nimi zajmują. Dziękuję oficjalnie nowym moderatorom i chęć w rozwoju forum. ? 

Na wszelkie propozycje, sugestie, problemy związane z forum, które kierowane są do mnie na prywatną wiadomość zostaną rozwiązane. Mam również swoje obowiązki z własną działalnością, więc mogę pracować tylko w nocy, choć ciężko, gdy oko przy późnych godzinach samo się zamyka, aczkolwiek twardo walczę, aby wam i mi było lepiej. 

• Super! 5

Temat zamykam, aby nikogo nie korcił. O wszelkich przyszłych zmianach będę informował w odpowiednim dziale, czy temacie. ? 

Dodam tylko małą informację.

W związku z pracą nad pozycją forum po dwóch tygodniach pracy osiągnęliśmy super pozycję w google. Forum jest już przyjazne dla wyszukiwarek, oraz z dnia na dzień zwiększa się oglądalność forum co przekłada się na większą społeczność. Przeskoczyliśmy pozycję oficjalnego forum (alliedmoders) pod frazą: forum sourcemod.

aaaa.png

Pamiętajcie, że cały czas ciężko pracujemy nad przywróceniem i poprawieniem stanu forum. Bądźcie cierpliwi - to nie wszystko. Niektóre zmiany mogą być niezauważalne dla zwykłego "laika". Prostując: Główne, oraz najpotrzebniejsze zmiany zostały pomyślnie wprowadzone. ? 

Dodam małą informację podsumowując ostatnie zmiany po przejęciu serwisu.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, że udało się w jakiś sposób przyprowadzić stan porządkowy na forum. Naprawiliśmy wiele błędów, które kuły w oczy. Na chwilę obecną jestem zadowolony z dotychczasowej pracy w krótkim czasie. Wiele osób prowadzi własne for'a i każdy wie ile to jest wkładu pracy, nerwów i cierpliwości. 

Przede wszystkim podoba mi się porządek na forum. Nie ma chaosu, który był tutaj przed przejęciem serwisu. Jasne, zdarzają się chwile grozy aczkolwiek to jest FORUM! Każdy ma prawo do publicznej opinii. Żyjemy w wolnym kraju, dlatego też nie zamierzam w żaden sposób ograniczać was tutaj. Zdarzają się delikwenty, którzy już po prostu z nudów i głupoty chcą wzbudzić drugiego użytkownika do ataku. Panowie przybyłem po to, aby z tego forum został kawał dobrej historii i sceny CS'a, Nadejdą czasy, kiedy forum po prostu samoistnie umrze... być może to z mojej przyczyny, a być może po prostu z braku zainteresowania CS'em. Kto wie co przyszłość przyniesie?

Wcześniej wspominałem o inwestycji w podłoże forum, czyli pozycję forum w wyszukiwarkach. Po 2 miesiącach pracy przez profesjonalną firmę udało się odbudować pozycję. Efekt z tygodnia na tydzień będzie lepszy, ponieważ to jest długa droga - nic nie dzieje się od razu. Po prostu trzeba czasu, na co nie mam dużego wpływu. ? 

Wiem, że czeka mnie jeszcze sporo pracy. Jestem tego świadom i w wolnych chwilach wprowadzam zmiany, które mam nadzieję podobają się wam. Odkąd jestem ponownie właścicielem zwiększyła się oglądalność forum, oraz z dnia na dzień stwierdzam, iż odwiedzają nas osoby, które tworzyły ten serwis - cieszy mnie to bardzo! Na chwilę obecną jestem wstanie stwierdzić, iż wzrost oglądalności forum, oraz publikowania treści wzrósł aż o 35% - potwierdzone informacje z statystyk serwisu.

Dziękuję wszystkim za regularne wypowiedzi, oraz oglądalność forum. Pamiętajcie, że to wy tworzycie to forum. ? 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By prohost
      Cześć. Rozmyślam od wczoraj nad zorganizowaniem jakiegoś konkursu dla właścicieli sieci serwerów. Ciężko mi cokolwiek wymyślić, więc może wy coś mi podsuniecie. ? 
      Wpadł mi na chwilę obecną jeden pomysł - na najładniejszy wygląd forum (szablon). W takiej sytuacji dany właściciel sieci  reprezentuje daną sieć i kto zdobędzie "największa ilość reputacji" otrzyma nagrodę w postaci na przykład: Doładowania dowolnego portfela w hostingu gier o danej kwocie.

• By Marcin Chądzyński
      Po raz pierwszy pracuję nad serwerem do cs:go i mam taki mały problem. Mimo zmian w gamemodes_server, maplist itp. po zakończeniu meczu i wybraniu jakiejś mapy w głosowaniu, zawsze zmienia mi na office. Jest ona narzucona z góry. Czy gryzą się po prostu jakieś pliki, czy jest jakiś jeden, który muszę wyczyścić, aby czytało z votemap?
      Jeśli podwoiłem temat to przepraszam, ale nigdzie nie znalazłem takiego samego :(
    • By szogun
      Witam
      Z nie wiadomych mi przyczyn plugin nextmap.sp zaczał wydawać error logi
      /home/builds/sourcemod/linux-1.7/build/plugins/nextmap.sp::OnConfigsExecuted()  
    • By prohost
      W tym temacie będą zamieszczane drobne zmiany związane z działaniem forum.
    • By grzech2001
      Witam, mam dziwny problem na serwerze AWP. A mianowicie podczas zmiany mapy (na mapę wybraną podczas głosowania w środku gry) serwer się restartuje i wraca na domyślną mapę. Jeśli zmienię na tą mapę po prostu z konsoli admina to żadne problemy nie występują. Z góry dzięki.
  • Create New...