Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Poszukiwany moderator - zgłoś się!

Recommended Posts

Witajcie!

Jest nam niezmiernie miło z uwagi na fakt, że serwis MYGO.pl jest coraz bardziej popularny wśród użytkowników. Zważywszy na to, poszukujemy doświadczonej, dyspozycyjnej, odpowiedzialnej oraz konsekwentnej w działaniach osoby na stanowisko Moderatora forum.

Jeżeli czujesz się na siłach by dołączyć do prężnie rozwijającego się serwisu, zapraszam do indywidualnego kontaktu w formie prywatnej wiadomości, gdzie wstępnie należy podać krótki opis swojej osoby i nabytego doświadczenia.

Dziękujemy za zainteresowanie, 
prohost - MYGO.pl

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By czolgu
      Cześć, wychodzę z inicjatywna stworzenia nowej sieci serwerów i poszukuje współwłasiciciela do tego projektu🙂. 18 lat to absolutne minimum, potencjał, zaangażowanie, profesjonalizm, kultura, wiedza odnośnie prowadzenia forum/serwerów, znajomość silnika IPS i wkład finansowy. projekt który razem będziemy tworzyć wymaga czasu, wzajemnego szacunku, zaufania.

Więcej informacji udostępnienie na pw
      Gg 7857461
    • By skillgames4u.pl
      Witam😀
      Krótko i na temat 😉:
      Gorąco zapraszam do współpracy w tworzeniu nowego projektu jakim jest sieć serwerów gier  Cs:Go i nie tylko.
      Poszukuję ludzi na każde stanowisko. Od Adminów, Techników po Moderatorów 😎
      Sieć nie wystartuje puki nie zostanie "zapięta na ostatni guzik".
      Nie wymagam doświadczenia. Wystarczą chęci do samodoskonalenia 😀 Sam mam małe doświadczenie i ciągle się uczę czegoś nowego 🤪
      NIE MAM ZAMIARU POBIERAĆ OD NIKOGO ŻADNYCH SKŁADEK!

Myślisz że podołasz? Pisz  PW! ,lub odezwij się do mnie na discordzie: https://discord.gg/9jCbdS3Q 

STRONA SIECI:   SKILLGAMES4U.PL

Piona!🤚

• By Merxy
      Planujemy założyć serwer Discord zrzeszający polską społeczność pewnej gry. Gra nie miała dotychczas żadnych for lub serwerów skoncentrowanych na polskiej społeczności, pomimo liczby graczy, która mogłaby zapewnić jej życie.
      Projekt nie przewiduje zarobków, a w wypadku rozwoju spodziewamy się większych nakładów, niż wpływów, dlatego nie możemy oferować wynagrodzenia za działania.

Poszukujemy:
      - Osób, które tworzyły serwer Discord od zera (szczególnie dla społeczności liczących kilkaset osób i więcej)
      - Osób, które administrowały serwer Discord (szczególnie dla społeczności liczących kilkaset osób i więcej)

Mile widziane, ale nie wymagane:
      - Umiejętności/chęć samorozwoju w tworzeniu botów na discorda
      - Brak "barw sieciowych"

Zakres obowiązków:
      - Stworzenie serwera
      - Aktywny udział w zarządzaniu serwerem

Oferujemy:
      - Zdrowe podejście do działania
      - Możliwość rozmów na wszelkie tematy związane z projektem
      - Wsparcie samorozwoju
      - Możliwość nauki od osób doświadczonych w prowadzeniu projektów

Liczba miejsc: Nieograniczona - jeżeli dojdziemy do porozumienia z kandydatem, to znajdziemy rolę dla każdego

Jeżeli jesteś zainteresowany, to napisz do mnie wiadomość prywatną na forum. 
      W wiadomości zamieść informacje:
      Imię i wiek,
      Co potrafisz i co dotychczas robiłeś,
      Ile chciałbyś poświęcać czasu na projekt,
      Jaką rolę chciałbyś pełnić na początku projektu i jeżeli projekt odniesie sukces.

Podane informacje nie zostaną nigdzie udostępnione.

Pozdrawiam
      Merxy

• By saymoin
      Siemaa,
      Poszukuję teamspeak'a, do którego będziemy mogli podłączyć swoją sieć.
      Wszystko obgadam z osobą, która się zgłosi. Jedyne czego nie chcę, to innej sieci na tym teamspeaku.
    • By Raczek136
      Na imię mi Rafał, lat liczę sobie 21. Moim celem jest realizacja jednego z moich celów, które do tej pory nie było mi  dane zrobić - założyć serwer/serwery w tej grze.
      Jednak nigdy nie byłem biegły w kwestiach technicznych, jednak jestem zdolny położyć pieniądze na projekt. Aktualnie posiadam maszynę o takich parametrach:
      CPU Intel Xeon D-1520 RAM 32GB DDR4 ECC 2133MHz Dysk twardy: SoftRaid 4x2TB Ilość adresów IP: 15 Utrzymywane jest na So You Start

Ponadto posiadam własną licencję IPS w wersji 4.5. Jedyne, co potrzebuję, to Administracji oraz osoby, która chce mnie wesprzeć w tym. Ważny jest również technik.
      PS. backend serwerów (linux, forum, boty etc.) można pozostawić po mojej stronie. Jest to mój zakres pracy również zawodowej.

Kontakt:
      GG: 9116950
      Discord: RafalR#5205
  • Create New...