Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Poszukiwany moderator - zgłoś się!

Recommended Posts

Witajcie!

Jest nam niezmiernie miło z uwagi na fakt, że serwis MYGO.pl jest coraz bardziej popularny wśród użytkowników. Zważywszy na to, poszukujemy doświadczonej, dyspozycyjnej, odpowiedzialnej oraz konsekwentnej w działaniach osoby na stanowisko Moderatora forum.

Jeżeli czujesz się na siłach by dołączyć do prężnie rozwijającego się serwisu, zapraszam do indywidualnego kontaktu w formie prywatnej wiadomości, gdzie wstępnie należy podać krótki opis swojej osoby i nabytego doświadczenia.

Dziękujemy za zainteresowanie, 
prohost - MYGO.pl

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Raczek136
      Na imię mi Rafał, lat liczę sobie 21. Moim celem jest realizacja jednego z moich celów, które do tej pory nie było mi  dane zrobić - założyć serwer/serwery w tej grze.
      Jednak nigdy nie byłem biegły w kwestiach technicznych, jednak jestem zdolny położyć pieniądze na projekt. Aktualnie posiadam maszynę o takich parametrach:
      CPU Intel Xeon D-1520 RAM 32GB DDR4 ECC 2133MHz Dysk twardy: SoftRaid 4x2TB Ilość adresów IP: 15 Utrzymywane jest na So You Start

Ponadto posiadam własną licencję IPS w wersji 4.5. Jedyne, co potrzebuję, to Administracji oraz osoby, która chce mnie wesprzeć w tym. Ważny jest również technik.
      PS. backend serwerów (linux, forum, boty etc.) można pozostawić po mojej stronie. Jest to mój zakres pracy również zawodowej.

Kontakt:
      GG: 9116950
      Discord: RafalR#5205
    • By Euphoria
      Hejka, szukam osoby zainteresowanej we wspólne zrobienie serwerka (bądź serwerów), aktualnie nie przesiaduje na żadnej sieci. Przede wszystkim jestem zainteresowana osobami, którym zależy na serwerze i chcą naprawdę przy nim pracować, więc jeśli jesteś chętny czekam na Twoją wiadomość na pw! 
    • By aksyz
      Witaj użytkowniku!

Poszukujemy osoby posiadające doświadczenie na stanowisko Grafika na nowo powstałą sieć Cs-Tyralnia.pl.
      Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
    • By Szanfi
      Opis: Witam. Z dniem dzisiejszym zakupiłem hosting www oraz domene by reaktywować starą sieć serwerów.

Z tej okazji poszukuję osób na stanowiska takie jak:

-Administrator Sieci
      -Moderator Sieci
      -Właściciel Serwera

Oferuje:
      ~Opłacanie sieci (Ekipa nie dokłada do opłat!),
      ~Postawienie serwerów, zakup rozkręconych serwerów,
      ~Zniżki na CSSETTI,
      -Płatny szablon.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt GG: 73005124

• By Merxy
      Dzień dobry!
      Poszukuję kogoś, kto zna się na tworzeniu map i jest co najmniej dobry. Jeśli za takiego się uważasz, to wyślij mi wiadomość prywatną na forum wraz z linkami do twoich map na gamebanana/steamie. Jeśli chcesz, to możesz zawrzeć w wiadomości jakieś dodatkowe informacje, które zachęcą nas do wybrania właśnie ciebie.

Wszelkie informacje związane ze zleceniem otrzyma jedynie osoba, która zostanie wybrana, więc proszę nie marnować czasu na pytania.

Pozdrawiam
      Merxy
  • Create New...