Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Sign in to follow this  
Czekoladowy

[Dyskusja] Boty na serwerach Discord

Recommended Posts

supporter

Witam,

Jakich botów używacie na swoich serwerach? Jaki według was jest najbardziej przydatny?

Jaki jest wasz ulubiony i dlaczego? ?

• Super! 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By angel
      Informujemy, od przyszłego tygodnia, na stronie głównej będzie lista 3 najlepszych serwerów pod względem doładowań myGold.
      Czym jest myGold?
      Jest to waluta którą możesz nabyć tu: https://mygo.pl/servers/golds/
      Następnie możesz ją wydać na głosowanie na dowolny serwer. TOP 3 z największą ilością myGoldów zgromadzonych przy głosowaniu - wygrywa promocję na stronie głównej przez okres tygodnia i tak co tydzień.

Aktualnie lista serwerów segregowana jest od tych z największą ilością myGold.
    • By pcku
      Witajcie. Jako iż odchodzę od CS'a, for i wszystkiego co z tym związane chciałbym sprzedać skrypt sklepu który można wykorzystać pod sprzedaż różnego rodzaju usług na serwerach CS:GO, CS 1.6 wykorzystując do tego plugin. Sklep z łatwością można zintegrować z innymi skryptami, forami, grami typu Minecraft itd, wykorzystując do tego zapytanie (owszem, dokumentacja jest). Sklep można wykorzystać pod zarobek sprzedając licencję (ja osobiście rozdawałem licencję za darmo). Sklep sprzedaję z stroną a-shop.pl, wszystkimi kodami źródłowymi, bazami, plikami, panelem do zarządzania licencjami, i stronami korzystającymi z sklepu. Z instalacją sklepu poradzi sobie każdy bez żadnych problemów, na swój hosting WWW wystarczy wgrać 1 plik ważący 3KB i pliki automatycznie się wgrają na hosting klienta. Sama konfiguracja i uruchomienie sklepu jest banalnie proste. Sklep sprzedaję z wszystkimi prawami na wyłączność. 

Dla zdecydowanego klienta dodam długą listę ciekawych funkcji które inne sklepy nie posiadają (nie będę tutaj pisał by nie zostały skopiowane), oraz ewentualnie jeśli będzie to zdecydowany klient to dodam kilka nowych funkcji, w tym płatność skinami, automatyczny system do zakupu licencji itd. (dodamy również funkcję według wytycznych klienta, oczywiście do ustalenia). Jutro podam link gdzie znajduję się wersja demo sklepu. Tutaj można sprawdzić jakie funkcje posiada sklep https://mygo.pl/topic/13574-a-shop-automatyczny-darmowy-sklep-do-sprzedaży-usług-na-serwerach-gierforum/

Cena sklepu jest do ustalenia, wykonanie takie sklepu 6k w górę (wycena na pewnym forum przez programistów) , chociaż ja aż tyle wołał nie będę. Ciężko jest mi się dokładnie określić, bo to wszystko zależy od potencjalnego nabywcy, co będzie chciał do tego itd. 

Kontaktować się ze mną proszę poprzez wiadomość prywatną, tam udzielę więcej informacji. Możliwość wystawienia na allegro, oraz wystawienie faktury. 

Powód sprzedaży? Zrezygnowałem z prowadzenia serwerów i wszystkiego co jest związane z CS'em. Kończę z tą zabawą, traktowałem to jako hobby nie zarobek, dlatego udostępniłem licencję za darmo. 

Pozdrawiam
    • By pcku
      Czym jest A-shop?

A-Shop jest sklepem automatycznym, pozwalającym na sprzedaż usług na serwerach wykorzystujących rozszerzenie Sourcemod/amxmodmenu (wkrótce).
      Sklep jest rozbudowany w wysokim stopniu, pozwala na kupienie usługi bezpośrednio na serwerze (sms/psc), korzystając z interfejsu użytkownika.
      Można go wykorzystać również do sprzedaży różnego rodzaju usług np.VIP  na forum, oraz innego rodzaju gier wykorzystując do tego API. 
      Panel Administracyjny zawiera wszelkie potrzebne opcje, wystarczające na administrowanie oraz monitorowanie postępów dochodowych serwera jak i całej sieci serwerów. Sklep posiada instalator, dzięki czemu jest szybki w instalacji. Wystarczy wgrać 1 plik na swój hosting.

Metody płatności obsługiwane przez sklep

Funkcje posiadające sklep

Prezentacja sklepu 
      http://demo.a-shop.pl
      Login: admin
      Hasło: password

Niebawem do sklepu zostaną dodane nowe funkcję, dlatego jestem też otwarty na wasze propozycję dotyczące sklepu/operatorów płatności. Sklep z automatycznym zakupem licencji również pojawi się na dniach.  
      Kontakt & informacje dodatkowe

Kontakt poprzez:
      Steam - https://steamcommunity.com/id/ashoppl
      Wiadomość prywatną na tym forum

Stara cena:
      12 zł / miesiąc
      50 zł / 6 miesięcy
      Obecnie:
      ZA DARMO

Płatność: 
      PayPal/Przelew/PSC/SMS/WPL'ny na 1S1K, Pukawka

W celu zakupu licencji proszę o kontakt steam lub prywatną wiadomość! 
    • By ChrisMe
      Hey, jak to teraz wygląda z skinami/rangami na serwerach? Valve nadal banuje tokeny/konta? Czy jest już luźniej?
    • By owner_2019
      Zabezpieczenie serwerów TeamSpeak

Jakie macie na to rozwiązania, sposoby? ? 
  • Create New...