Jump to content
Sign in to follow this  
Czekoladowy

[Dyskusja] Boty na serwerach Discord

Recommended Posts

Witam,

Jakich botów używacie na swoich serwerach? Jaki według was jest najbardziej przydatny?

Jaki jest wasz ulubiony i dlaczego? 🙂

• Super! 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By prohost
      Zabezpieczenie serwerów TeamSpeak

Jakie macie na to rozwiązania, sposoby? 😉 
    • By prohost
      Cześć. Rozmyślam od wczoraj nad zorganizowaniem jakiegoś konkursu dla właścicieli sieci serwerów. Ciężko mi cokolwiek wymyślić, więc może wy coś mi podsuniecie. 😛 
      Wpadł mi na chwilę obecną jeden pomysł - na najładniejszy wygląd forum (szablon). W takiej sytuacji dany właściciel sieci  reprezentuje daną sieć i kto zdobędzie "największa ilość reputacji" otrzyma nagrodę w postaci na przykład: Doładowania dowolnego portfela w hostingu gier o danej kwocie.

• By Maroxx
      Taki trochę luźniejszy temat na dzisiaj. Chętnie poczytam co was nakłoniło i jakie przeszkody spotkaliście na swoich pierwszych krokach z SourceModem. Zapraszam do dyskusji 🙂 
    • By prohost
      Cześć, 
      Od paru dni ciekawi mnie aktualny stan funkcjonowania sieci serwerów CS:GO. 
      Przyznaje się, od dwóch lat nie byłem w temacie sieci serwerów. Patrząc, oraz oceniając aktualny ilość sieci serwerów, czy nawet pojedynczych serwerów drastycznie spadła. 
      Uruchamiając po dwóch latach CS:GO byłem w szoku jak bardzo się zmienił. Pierwsze wrażenia były mieszane i do dziś od paru dni nie jestem do końca przekonany za przemianą.
      Znalem wiele sieci serwerów które fajnie się prowadziły. Dziś odwiedzam: strona niedostępna. Fakt sieci serwerów które są od lat w sieci, nadal funkcjonują lecz również widzę spadek ilości serwerów, społeczeństwa. 
      Zauważyłem również, że firmy hostingowe również się znikły...
      Co jest waszym zdanie powodem spadkiem aktualnej ilości sieci serwerów? Podzielcie się swoim zdaniem. 😉 
    • By MałaCzarna
      Siema. Jak mogę wyłączyć głosowania na kickowanie, timeout i wgl na moim serwerze?
      Chodzi mi o to głosowanie, które jest w menu pod "ESC"> "Głosowania"
  • Create New...