Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[Dyskusja] Boty na serwerach Discord


Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Roberrt
   Cześć,
   Mam do sprzedania oprogramowanie który umożliwia nam stworzenie tabelki na serwerze teamspeak 3 (np. lista serwerów cs:go, tf2, cs1.6 itd).
   Wspierane gry: https://github.com/Austinb/GameQ/wiki/Supported-servers-list-v3
   Przykładowo skonfigurowany bot znajdziesz na serwerze kspeak.eu.

    
   --
   Bot jest napisany w języku PHP, zabezpieczony w ionCube. Pomagam w instalacji.
    
   Zakupując otrzymujemy licencję na jeden serwer VPS/Dedykowany.
    
   Do poprawnego działania wymagany jest VPS/Serwer Dedykowany, PHP7+, ionCube Loader, Serwer TS3 z dostępem "Server Query" (serveradmin).
    
   Koszt aplikacji wynosi: 35 PLN (zakodowana w ionCube) / 100 PLN (cały kod źródłowy).
    
   Płatności: psc/przelew/paypal.
    
   Kontakt: PW.
  • By habradeabe
   ◈ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ UltraProject.EU ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ◈
   Witam! Chcielibyśmy zaprosić Was na sieć serwerów UltraProject.EU!
   Jest to nowo powstały projekt, który opiera się na różnych grach. Aktualnie koncentrujemy się na grach takich jak: CS:GO oraz FiveM.
   AKTUALNIE TRWA KONKURS NA SKINY DO CS:GO, WIĘC ODWIEDŹ NAS JUŻ TERAZ!
   Aktualne serwery: » Arena 1v1: 137.74.7.15:30039
                                         » Surf+RPG: 145.239.239.226:27180
                                         » FiveM: Wkrótce!
   Wejdź już dzisiaj na Discord'a i buduj wspaniałe Community!
                                        » Discord: https://discord.gg/EeZ8zW92r8
  • By angel
   Informujemy, od przyszłego tygodnia, na stronie głównej będzie lista 3 najlepszych serwerów pod względem doładowań myGold.
   Czym jest myGold?
   Jest to waluta którą możesz nabyć tu: https://mygo.pl/servers/golds/
   Następnie możesz ją wydać na głosowanie na dowolny serwer. TOP 3 z największą ilością myGoldów zgromadzonych przy głosowaniu - wygrywa promocję na stronie głównej przez okres tygodnia i tak co tydzień.
    
   Aktualnie lista serwerów segregowana jest od tych z największą ilością myGold.
  • By pcku
   Witajcie. Jako iż odchodzę od CS'a, for i wszystkiego co z tym związane chciałbym sprzedać skrypt sklepu który można wykorzystać pod sprzedaż różnego rodzaju usług na serwerach CS:GO, CS 1.6 wykorzystując do tego plugin. Sklep z łatwością można zintegrować z innymi skryptami, forami, grami typu Minecraft itd, wykorzystując do tego zapytanie (owszem, dokumentacja jest). Sklep można wykorzystać pod zarobek sprzedając licencję (ja osobiście rozdawałem licencję za darmo). Sklep sprzedaję z stroną a-shop.pl, wszystkimi kodami źródłowymi, bazami, plikami, panelem do zarządzania licencjami, i stronami korzystającymi z sklepu. Z instalacją sklepu poradzi sobie każdy bez żadnych problemów, na swój hosting WWW wystarczy wgrać 1 plik ważący 3KB i pliki automatycznie się wgrają na hosting klienta. Sama konfiguracja i uruchomienie sklepu jest banalnie proste. Sklep sprzedaję z wszystkimi prawami na wyłączność. 
    
   Dla zdecydowanego klienta dodam długą listę ciekawych funkcji które inne sklepy nie posiadają (nie będę tutaj pisał by nie zostały skopiowane), oraz ewentualnie jeśli będzie to zdecydowany klient to dodam kilka nowych funkcji, w tym płatność skinami, automatyczny system do zakupu licencji itd. (dodamy również funkcję według wytycznych klienta, oczywiście do ustalenia). Jutro podam link gdzie znajduję się wersja demo sklepu. Tutaj można sprawdzić jakie funkcje posiada sklep https://mygo.pl/topic/13574-a-shop-automatyczny-darmowy-sklep-do-sprzedaży-usług-na-serwerach-gierforum/
    
    
   Cena sklepu jest do ustalenia, wykonanie takie sklepu 6k w górę (wycena na pewnym forum przez programistów) , chociaż ja aż tyle wołał nie będę. Ciężko jest mi się dokładnie określić, bo to wszystko zależy od potencjalnego nabywcy, co będzie chciał do tego itd. 
    
   Kontaktować się ze mną proszę poprzez wiadomość prywatną, tam udzielę więcej informacji. Możliwość wystawienia na allegro, oraz wystawienie faktury. 
    
   Powód sprzedaży? Zrezygnowałem z prowadzenia serwerów i wszystkiego co jest związane z CS'em. Kończę z tą zabawą, traktowałem to jako hobby nie zarobek, dlatego udostępniłem licencję za darmo. 
    
   Pozdrawiam
  • By pcku
   Czym jest A-shop?
    
   A-Shop jest sklepem automatycznym, pozwalającym na sprzedaż usług na serwerach wykorzystujących rozszerzenie Sourcemod/amxmodmenu (wkrótce).
   Sklep jest rozbudowany w wysokim stopniu, pozwala na kupienie usługi bezpośrednio na serwerze (sms/psc), korzystając z interfejsu użytkownika.
   Można go wykorzystać również do sprzedaży różnego rodzaju usług np.VIP  na forum, oraz innego rodzaju gier wykorzystując do tego API. 
   Panel Administracyjny zawiera wszelkie potrzebne opcje, wystarczające na administrowanie oraz monitorowanie postępów dochodowych serwera jak i całej sieci serwerów. Sklep posiada instalator, dzięki czemu jest szybki w instalacji. Wystarczy wgrać 1 plik na swój hosting.


   Metody płatności obsługiwane przez sklep

   Funkcje posiadające sklep
    

   Prezentacja sklepu 
   http://demo.a-shop.pl
   Login: admin
   Hasło: password
    
   Niebawem do sklepu zostaną dodane nowe funkcję, dlatego jestem też otwarty na wasze propozycję dotyczące sklepu/operatorów płatności. Sklep z automatycznym zakupem licencji również pojawi się na dniach.  
   Kontakt & informacje dodatkowe
    
   Kontakt poprzez:
   Steam - https://steamcommunity.com/id/ashoppl
   Wiadomość prywatną na tym forum
    
   Stara cena:
   12 zł / miesiąc
   50 zł / 6 miesięcy
   Obecnie:
   ZA DARMO
     
   Płatność: 
   PayPal/Przelew/PSC/SMS/WPL'ny na 1S1K, Pukawka

   W celu zakupu licencji proszę o kontakt steam lub prywatną wiadomość! 
×
×
 • Create New...