Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[CSGO] goAFK Manager


SUPER TIMOR
 Udostępnij

4 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

GoAFK Manager

 

Na "szkielecie" pluginu autorstwa Dr. Api przeredagowany, poprawiony, z nowymi feature'ami przybywa AFK Manager dedykowany właścicielom serwerów serwisu goBoosting.pl

Dlaczego? Ot tak, bo prosili ?

 

Sprawdzanie AFK na 2 sposoby.

Pierwszy sprawdza ustawienie kamery gracza oraz jego pozycji, a drugi bazuje na wciśniętych klawiszach. Nie musicie się już martwić, że jakiś furiat całą noc będzie kosił Wasze kredyty mając wklepane +left, +forward w konsoli ?

Plugin ma swój plik z tłumaczeniami, oraz załączona została również biblioteka csgocolors pozwalająca na kolorowanie swojego tekstu w prosty sposób.

 

Komendy konfiguracyjne (domyślnie plik wygeneruje się w csgo/cfg/sourcemod/goAFK.cfg) :

Spoiler

 

    goAFK_enabled = 1 włącza plugin / 0 wyłącza.


    goAFK_mode = tryb działania pluginu. 1 - AFK zostanie wyrzucony z serwera/ 2 - zostanie przeniesiony do SPECT.


    goAFK_kickSpect =  jeśli goAFK_mode jest 1, to czy sprawdzać również obserwatorów czy są AFK?


    goAFK_min = minimalna ilość graczy, aby plugin zaczął spełniać swoje zadania.


    goAFK_movetime = czas, po którym gracz zostanie przeniesiony do SPECT, jeśli goAFK_mode to 2.


    goAFK_kicktime = czas, po którym gracz zostanie wyrzucony, jeśli goAFK_mode to 1.


    goAFK_warntime = czas, po którym gracz zacznie otrzymywać ostrzeżenia o byciu AFK.


    goAFK_disablestrafe = 1 włącza opcję sprawdzania po klawiszach (dedykowane cwaniakom +left, +forward) / 0 wyłącza ją.


    goAFK_excludeBots = 1 wyłącza BOT'y ze wszelkich działań pluginu prócz liczenia graczy / 0 zalicza je.


    goAFK_adminimmune = nadaje immunitet dla adminów przed działaniem pluginu. 0 - brak immunitetu / 1 - pełny immunitet / 2 immunitet na wyrzucenie z gry / 3 immunitet na przerzucenie do SPECT


    goAFK_adminflag = flaga, która upoważnia do immunitetu przed działaniem pluginu.  >> FLAGI TUTAJ << . Puste miejsce oznacza, że wystarczy jakakolwiek flaga.

    goAFK_spawnMove = 1, jeśli chcesz, aby plugin działał na ludzi, którzy nie ruszają się z respawnu na określoną odległość. 0, jeśli nie chcesz.
    goAFK_spawnRadius = minimalna odległość, którą gracz musi pokonać ze spawnu, jeśli goAFK_spawnMove = 1.
    goAFK_spawnMoveTime   = czas, w którym gracz musi opuścić respawn, jeśli goAFK_spawnMove = 1. (zalecane max ~15 sekund) uwaga! do tego czasu doliczamy freezetime

 

 

 

W szczególności dzięki dla Dr.Api, którego plugin posłużył mi za szkielet jak już wspomniałem, no i dla Adiego głównie za to, że kopał mnie w du**ę, że mi się nawet głupiej sklejki nie chciało zrobić.

Tak czy siak, testowałem i działa. Jak nie działa - daj znać, poprawimy. Pełny support, zwłaszcza jak rozdajesz skiny swoim graczom na goBoostingu! ?

 

W załącznikach pliki do pobrania. goAFK.sp należy skompilować i wrzucić do csgo/addons/sourcemod/plugins/, goAFK.phrases.txt należy umieścić w csgo/addons/sourcemod/translations/.

Do kompilacji pliku potrzebny będzie include csgocolors.inc, który również załączyłem.

 

Changelog

15.11.2019 - dodatkowe sprawdzanie przy macro

18.11.2019 - dodatkowa funkcja sprawdzająca, czy gracz ruszył się ze spawna po określonym czasie na określoną odległość; dodano cvary

      + wliczamy dodatkowo czas freezetime do timera przy spawnie

goAFK.phrases.txt goAFK.smx goAFK.sp csgocolors.inc

 

2a.png


brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...