Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Cześć, wychodzę tu z kilkoma propozycjami:

1. Hide content - zawartość posta jest niewidoczna dopóki nie zostawimy pozytywnej reputacji
  2. Shoutbox na głównej (od 100 postów możliwość pisania, dla mod+ możliwość moderowania zawartości na nim)
  3. Scalenie poddziałów działu Mody w kategorii PLUGINY, MODY I DODATKI do jednego działu Mody

• Super! 1

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

@Roberrt - Dzięki za złożone propozycje, oraz chęć zmiany.

1. Wprowadzimy to wkrótce.
  2. Z Chatbox'em bije się myślami. Nie wiem czy to rozwiązać jako chatbox, czy wprowadzić serwer głosowy - discord. Co wy na to?
  3. Chcę przebudować dwa pierwsze działy z forum, dlatego tutaj jeszcze rozmyślam w jaki sposób je ugryźć. 
Teraz, prohost napisał:

@Roberrt - Dzięki za złożone propozycje, oraz chęć zmiany.

1. Wprowadzimy to wkrótce.
  2. Z Chatbox'em bije się myślami. Nie wiem czy to rozwiązać jako chatbox, czy wprowadzić serwer głosowy - discord. Co wy na to?
  3. Chcę przebudować dwa pierwsze działy z forum, dlatego tutaj jeszcze rozmyślam w jaki sposób je ugryźć. 

2. Chatbox lepszy, osoby korzystające z mygo nie zawsze korzystają z dsc.

3. moim zdaniem 1,4 kategorie powinny być jakoś scalone a 2,3 również tylko niektóre działy powywalane (logikę zostawiam tobie)

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

• Moderator

I7diCGs.png

Ja to widzę w ten sposób. Będzie łatwiej określić jaki temat powinien znajdować się w jakim dziale i uprościmy trochę ten jubel, który tam się aktualnie zrobił.

Co do hide contentu, to w zasadzie nie tak źle, chociaż skoro mamy nieść pomoc nie bądźmy zachłanni ? 

Shoutbox to must-have, imo bez ograniczeń, na głównej. Moderacja jest, najwyżej szybko się lista blokad zapełni.

// aj pominąłem - ostatniego działu w kategorii Scripting ofc by nie było, ponieważ w dziale z pluginami jest do tego miejsce.

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

3 godziny temu, SUPER TIMOR napisał:

@Mesharsky na cenzura(lol) jakoś Ci to nie przeszkadza.. lolz

Bez cenzur i grzeczniej.
Nie szukam tutaj spiny ? 

Nie jestem przeciwny ogólnie chatboxowi ale jak już miałby być to w osobnego zakładce jak generator vip, jak ktoś będzie sobie chciał popisać to sobie tam wejdzie, po co zaśmiecać główną stronę forum tym.
Tym bardziej że wiadomo do czego może chatbox doprowadzić na głównej na tym forum.

Pozdrawiam.

@prohost

image.png

Nowa propozycja ode mnie.

Naprawienie tego wyglądu bo ucina nazwy, jak już się coś zmienia, to lepiej to dopracować a nie zbugowane wrzucać dla wszystkich.
Np testowanie poprzez kopie stylu.

//edit @SUPER TIMOR no ja nie wiem co było pod cenzurą także mogę jedynie się domyślać ? 

Edited by Guest