Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ROZWIĄZANE Problem z odpaleniem serwera po wgraniu SM

Recommended Posts

Witam, mam problem, posiadam serwer VPS oraz panel gier PufferPanel, po dodaniu serwera do CS:GO i pierwszym jego uruchomieniu, stopuje go i wgrywam SM oraz METAMOD ale przy próbie odpalania już wyskakuje błąd o tym że serwer został uśpiony (błąd: Failed to load gamerulescvars.txt, game rules cvars might not be reported to management tools.Server is hibernating)

Przy próbie ręcznej sprawdzenia serwera (app_update 740 validate) wyskauje taki błąd [ERROR! Failed to install app '740' (Disk write failure)]

Jakieś pomysły co zrobić?

supporter

Dalej to samo, ostatnie logi z konsoli:

Cytat

Failed to load gamerulescvars.txt, game rules cvars might not be reported to management tools.
Server is hibernating
[S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed.
[S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so.
No web api auth key specified - workshop downloads will be disabled.
maxplayers set to 64
ConVarRef cl_embedded_stream_video_playing doesn't point to an existing ConVar
exec: couldn't exec valve.rc
NET_CloseAllSockets

• Super! 1
supporter

Jaką masz wersję SM?

Jeżeli chodzi o ten błąd "[ERROR! Failed to install app '740' (Disk write failure)" To nie jest ciężki do zrobienia bo sam go miałem i sobie z nim poradziłem 

```Failed to load gamerulescvars.txt, game rules cvars might not be reported to management tools.
Server is hibernating
[S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed.
[S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so.
No web api auth key specified - workshop downloads will be disabled.
maxplayers set to 64
ConVarRef cl_embedded_stream_video_playing doesn't point to an existing ConVar
exec: couldn't exec valve.rc
NET_CloseAllSockets```

Mam to samo ale to nie przeszkadza w włączaniu serwera

Dodaj mnie na Steam pomogę.

https://steamcommunity.com/id/NopereeKQ/

Edited by Noperek
16 godzin temu, senty napisał:

Witam, mam problem, posiadam serwer VPS oraz panel gier PufferPanel, po dodaniu serwera do CS:GO i pierwszym jego uruchomieniu, stopuje go i wgrywam SM oraz METAMOD ale przy próbie odpalania już wyskakuje błąd o tym że serwer został uśpiony (błąd: Failed to load gamerulescvars.txt, game rules cvars might not be reported to management tools.Server is hibernating)

Przy próbie ręcznej sprawdzenia serwera (app_update 740 validate) wyskauje taki błąd [ERROR! Failed to install app '740' (Disk write failure)]

Jakieś pomysły co zrobić?

Polecam zrobić tak skopiować komendą  cp  pliki z foldero csgo czyli Addons CFG oraz tym podobne usunąć cały folder z serwerem i wtedy zainstalować na nowo oraz wrzucić te pliki które skopiowałeś.

1 minutę temu, Matix8981 napisał:

Sprawdź aktualną pojemność dysku za pomocą

Oraz spróbuj przeładować dockera(Jeżeli używasz go w pufferze)

Bardziej się opłaca na nowo to zainstalować i wrzucić skopiowane pliki nie ma potem więcej zabaw z tym.

2 godziny temu, Matix8981 napisał:

Sprawdź aktualną pojemność dysku za pomocą

Oraz spróbuj przeładować dockera(Jeżeli używasz go w pufferze)

Dysku mam 75 Gb  SSD, 22gb zużyte tylko

dockera nie używam

18 godzin temu, Czekoladowy napisał:

Jaką masz wersję SM?

posiadam najnowszą wersje SM pobraną wczoraj, server również wczoraj pobrany na najświeższych plikach

18 godzin temu, daffik napisał:

Jedno to, że może brakować Ci miejsca na dysku lub uprawnień w katalogu serwera. Dwa to może brakować Ci plików, dla pewności usuń serwer stwórz go od nowa i spróbuj odpalić jako czysty później postępuj wg tego

https://clients.mcprohosting.com/knowledgebase/277/How-to-Install-SourceMod.html

Pomogło! Wielkie dzięki, usunąłem plik metamod.vdf i pobrałem go na nowo z tej strony co podesłałeś. 
Serwer odpalił się normalnie z SM oraz META.

Dzięki wielkie! ?

supporter

Metamod i ptah tak samo aktualne?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mcncc | CS-Online.pl
      Witam, szukam kogoś kto podejmie się stworzenia stylu pod IPS 4.5
      Zależy mi na grafice oraz zakodowaniu.
      Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

PW
      https://steamcommunity.com/id/hanior
      gg:32481744
      [email protected]
    • By HEZIK
      Kupi paczkę na serwer ONLY MIRAGE za skiny do csgo
    • By Marves
      Szukam osoby na stanowisko: Opiekun/współwłaściciel serwera only mirage
      Wymagania: 
      - 16+
      - Pomoc finansowa
      -  Doświadczenie z SM
      Kontakt:
      Steam Community :: Marves
      GG:63868226
      GT serwera:  Cs-Harnas.pl ✩ONLY MIRAGE 128 TR ✩ !gloves !knife [email protected] 1shot1kill.pl [csgo] C...

*serwer obecnie nie ma reklamy*
    • By AllahGator
      Siemanko, mam mały problem z Abner res. Plugin sam w sobie jest w grany na serwer, wyświetla komunikaty. Również o utworze który jest odtwarzany, natomiast żaden nie gra... Piosenki wgrane w formacie mp3 do folderu csgo/sound/misc/tecnohard. Podczas wchodzenia na serwer pobiera utwory. Jakieś pomysły?
    • By Jagid12
      Hej , poszukuje pluginu na mieszanie drużnyń . 
      Na komendę np !mix !los obojętne dla admina bądź inna flagę która przelosuje mi randomowo graczy na serwerze mix10  czyli 5v5 jak popflash etc .

Znacie jakiś plugin taki bądź komendę dla admina która pozwoli przelosować druzyny randomowo ? .

1 los i tak jak wylosuje tak gramy 🙂 Proszę o pomoc 
  • Create New...