Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

• Moderator

Must-have. No powiedzmy sobie szczerze, to forum ma spory związek ze scriptingiem, i fajnie byłoby móc wkleić tu kod tak, jak powinno się to robić.. ?

• Super! 1

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SUPER TIMOR
      Hej,
      Wystarczy spojrzeć w edytor tekstu na telefonie, aby spostrzec że brakuje takich opcji jak spoiler i kod. Kod jest troszeczkę mniej przydatny, niemniej nie zaszkodzi go tu dodać.
      Prawdopodobnie warto jest dodać coś jeszcze, jednak pisze to na telefonie i tak od ręki na to wpadłem. Pozdrawiam
    • By sdasdas
      Mam pytanie jak zrobić żeby gracz dostawał flagę tak aby nie usuwało my tych co ma?

AddUserFlags dodaje flagi ale wtedy nie czyta tych co sa w cfg 

• By M!kenski
      Czesc mam problem poniewaz nie wiem jak dadac na karambita i m9 tylko dla rangi vip pod flaga "p" lub gloves dla flagi "p" bo jak narazie to gracz ma dostep do wszystkiego .
      Bardzo prosil bym o pomoc.
    • By Korake
      Witam, od dłuższego czasu nie mogę rozwiązać problemu z modelem gracza, pisze prosty plugin który ma za zadanie ustawić model admina na inny i generalnie wszystko się ładnie pobiera, model ręki jest zmieniony a model gracza jest niewidzialny a podczas śmierci wyświetla się błąd 
      Bad ragdoll for player/puliukot/admin_nooky/ctm_nooky_ct.mdl KOD:

• By Derko
      Cześć, przychodzę do Was z pytaniem jak dodać nowe bronie do dość popularnego pluginu na !ws , a konkretnie https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 chciałbym sobie dodać po 2 bronie do każdego typu broni, tylko za bardzo nie mam pojęcia jak, dodatkowo nie ukrywam, ze byłoby super jakby były one dostępne tylko dla graczy z flagą "o", liczę na pomoc 
  • Create New...