Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Edytor tekstu i jego braki (rwd)


Recommended Posts

 • Moderator

Hej,

Wystarczy spojrzeć w edytor tekstu na telefonie, aby spostrzec że brakuje takich opcji jak spoiler i kod. Kod jest troszeczkę mniej przydatny, niemniej nie zaszkodzi go tu dodać.

Prawdopodobnie warto jest dodać coś jeszcze, jednak pisze to na telefonie i tak od ręki na to wpadłem. Pozdrawiam

 

2a.png


brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By tellek
   Hej,
   jakich edytorów albo IDE używacie podczas pisania/edycji pluginów sm?
   Od dawna jestem przyzwyczajony do IDE od JetBrainsów jednak nie mogę znaleźć żadnego pluginu ze wsparciem pod SM. Widziałem jakieś stare wtyczki na alliedach, ale z tego co się zdążyłem zorientować to tematy są już nieaktualne. Znalazłem też kilka edytorów opensource'owych np. to: https://github.com/Timocop/BasicPawn albo to: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=259917&page=27
   Kiedyś edytowałem pluginy w np++ ale szanujmy się ? , a raczej swój czas.
   Będę wdzięczny za każda podpowiedź ?
  • By SUPER TIMOR
   Must-have. No powiedzmy sobie szczerze, to forum ma spory związek ze scriptingiem, i fajnie byłoby móc wkleić tu kod tak, jak powinno się to robić.. ?
  • By owner_2019
   Cześć,
    
   Jak zdążyliście zauważyć od pewnego czasu, forum strasznie zostało porzucone przeze mnie - przyznaję się bez bicia. Byłem strasznie zajęty i brakowało mi czasu, chęci, a przede wszystkim sił, żeby wszystko posprzątać. Pierwsze problemy zaczęły się pojawiać po zmiane dostawcy naszego serwera www, a przecież miało być lepiej, niż u poprzedniego dostawcy naszej strony - zły wybór dostawcy? nie wątpię, lecz sam się sobie dziwie. 
    
   Natomiast drugim (być może pierwszym) złym wyborem był "administrator", który miał mieć na wszystko oko w braku mojej nieobecności. Jak widać, najwyraźniej nie poradził sobie, ani nie przyłożył do tego ręki, aby forum funkcjonowało tak, jak powinno. Dzisiaj w nocy postaram się uporządkować, odkurzyć serwer www od zbędnych, niepotrzebnym syfie, który niestety z ręką na sercu jest.
    
   Następną najważniejszą sprawą jest korzystanie z najpotrzebniejszych rzeczy na forum, takich jak np: prywatne wiadomości, co kilka razy zostały zgłaszane przez użytkownikow, za co bardzo dziękuję, a w szczególności za chęć w naprawie, bądź wykrywania błędów - jesteście wielcy. Niestety, wszystkiego nie mogę naprawić z tego względu, iż popełniłem błąd rzucając się na głeboką wodę - aktualizacja silnika IP.Board do najwnoszej wersji. Zbyt chopnie podejmuje decyzję, których następnie żałuję. 
    
   Jestem świadom, iż na forum co nie co stał się burdel, co nie mowię o aktualnych moderatorach, bo pracują od początku, jak do dziś - ale mowię tutaj o mojej osobie, a dokładniej do strony technicznej, aby moderator miał możliwość pracować w świętym spokoju. Nie są to żadne pomówienia, lecz prawda, która w kilku krokach powoli będzie się sprawdzać. Niestety, nie jestem robotem, mam również swoje inne - bardzo ważne obowiązki, które muszę do nich przyłożyć rękę. 
    
   O wszelkich nowych zmianach, czy poprawie błędów, które były zgłaszane, będę informował na bieżąco. Jeśli znaleźliście jakikolwiek błąd, nawet ten najmniejszy, proszę dajcie znać - czy w tym poście, czy prywatnie, dla mnie to bez znaczenia. Liczy się chęć, pomoc, oraz wsparcie od społeczności. Nie odchodźcie od nas, a wręcz przeciwnie - zostańcie! To wy tworzycie całą społeczność, ja wam tylko pomagam, aby forum funkcjonowało należycie.
    
    
   Pozdrawiam,
   CEO #MYGOpl
×
×
 • Create New...