Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Public-TS3.PL - Darmowy serwer teamspeak3

Recommended Posts

14LYAcP.png

Od początku powstania serwera Public-TS3.PL chcemy dostarczyć graczom miejsce rozmów inne niż wszystkie. Naszym priorytetem było i jest stworzenie serwera stabilnego, całkowicie pozbawionego spamu w postaci pustych kanałów, botów itd. Serwer którego głównie docenią gracze szukający spokoju i stabilności podczas gry czy rozmowy z przyjaciółmi. Wierzymy, że udało nam się osiągnąć nasz cel. Bezustannie rozwijamy nasz serwer, cały czas pamiętając jakie cele założyliśmy na początku. Dostosowujemy serwer tak, byście nie musieli dłużej szukać miejsca w którym będziecie mogli w spokoju porozmawiać.

Co dla was oferujemy?

› Stabilność

Spokój

› Posiadamy Polską lokalizacje ( NISKI PING )

› Doświadczoną administrację

Oryginalną licencje

› Pełną automatyzacje

Dołącz do nas już dziś! 

Public-TS3.PL

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By inferno2230
      Cześć,
      Mam pewien problem z dodaniem serwera teamspeak3 do listy.
      Jak większość serweró mam zablokowany port query (10011) i mają do dostęp tylko ip z whitelisty, próbując dodać serwer do tabelki nie mogę tego zrobić ponieważ nie znam ip forum i nie mogę pozwolić mu na połączenie z query teamspeaka, bez tego tabelka nie pobierze danych i ja tak jak i wiele innych osób nie będzie mogła dodać swoich serwerów.
      Jeżeli chcecie spis serwerów ts3 to musicie podać ip które odpowiada za forum lub serwer na którym stoi (zależy z jakiego ip są połączenia wychodzące od was).
      Potwierdzi to zapewne xxxx innych osób, że takie coś jest wymagane i to nie jest tylko moje indywidualne ustawienie, ale większości serwerów które są zabezpieczone.
    • By kissmyaxe
      Sieć serwerów CS 1.6 oraz CS:GO - VALKIRIA - pragnie Was serdecznie zaprosić na serwer CS:GO.
      Włączyliśmy na nim tryb Only AWP.
      Serwer posiada wszystkie aktualne skiny, które możecie założyć podczas gry całkowicie za darmo!
      Gwarantujemy masę zabawy , możliwość poznania super ludzi i niski ping.

★ [AWP Only][128] ★ [SKINS/KNIFE/GLOVES] Valkiria.com.pl
      IP Serwera: 145.239.24.170:27190
      Typ Serwera: Only AWP
      Secure: Administracja + SourceBans
      Ilość slotów : 18
      gametracker : https://www.gametracker.com/server_info/145.239.24.170:27190/

Pragniemy również serdecznie zaprosić na nasze forum - Valkiria.com.pl
      Tu również znajdziesz ciekawych ludzi i mnóstwo zabawy.
      Oprócz tego znajdziesz działy z poradnikami m.in do :
      do CS 1.6, CS:GO, League of Legend's, Photoshop i wiele innych!

Polecam też nasze konkursy serwerowe i forumowe.
      Jest to łatwy sposób na zgarnięcie kluczy do skrzynek w CS:GO.
      To już wszystko mam nadzieję że widzimy się na serwerze lub forum! :D
    • By Dragon1
      Nazwa Serwera: cs-gubin.pl [PL] [AWP] Only Awp  [freevip] [!ws] [!knife]
      Modyfikacja serwera: Only Awp
      IP: 145.239.20.146:28005
      Rodzaj serwera: Only Awp
      Ilość slotów: 13 (Tymaczsowo)
      Fast Download: Tak
      ps: Sieć szuka admistratorów itp.
    • By inferno2230
      IP Serwera: fajnymc.pl
        Start Serwera:  17:00 26.10.2020
       Tryby:

Opis Serwera
      [ Serwer dla graczy premium i non-premium / akceptowane wersje 1.8.x-1.16.x / możliwa zmiana skina komendą /zmienskin <nazwa> ]
      Serwer powstał przypadkiem, chciałem zrobić miejsce gdzie ja i kilka osób będziemy mogli pograć na serwerze gdzie nie ma sztywno narzuconych zasad / błędów lub p2w.
      Serwer będzie rozwijany na bieżąco biorąc pod uwagę zapotrzebowania i kierunek w jakim będziecie go pchać.
      Powstały projekt jest eksperymentem, pomieszaniem czegoś starego z czymś nowym, nie zajmowałem się wcześniej tworzeniem serwerów do tej gry więc tak jak dla was, dla mnie również jest to zabawa 

Skyblock
      Zaczynamy grę na spawnie gdzie dowiadujemy się przydatnych informacji, z czasem nadejdzie czas na stworzenie własnej wyspy i jej rozbudowa.
      Zbieramy materiały, kopiemy kamień i z wydobytych bloków budujemy swoją rajską wyspę lub jeżeli chcemy użyć innych sprzedajemy drop i korzystamy ze sklepu dostępnego pod komendą (tak, nie trzeba biegać między spawnem a wyspą w celu zakupu). Znudziły Ci się podstawowe enchanty? Dobrze się składa! Występuje ponad 200 nowych, czy uda Ci się sprawdzić wszystkie?  Od czasu do czasu aktywuje się turbodrop który zwiększa szansę na wypadanie rud z kamienia, rusz wtedy z kilofem w dłoni do kopania, na czacie co jakiś czas generowane są losowe pytania lub zadania i ich wykonanie gwarantuje Ci nagrodę. 

Creative
      Zaczynamy grę na spawnie gdzie dowiadujemy się przydatnych informacji, później mamy do wyboru w jakim świecie chcemy rozpocząć grę, do wyboru mamy Jeziorko (150x150) lub Wyspy (75x75)
      Chcę ułatwić wam zabawę dlatego też każdy z was posiada już na start worldedita (trochę ograniczony, ale można nim się posługiwać)
      Wykażcie się kreatywnością i zbudujcie to czym tylko marzycie!

BedWars
      Chcesz zmierzyć się w pojedynkę lub z przyjaciółmi na arenie przeciwko innym graczom? Nic prostszego, wejdź do gry, dołącz do areny i zdobywaj doświadczenie!
      Zabawa polega na jak najszybszym wykończeniu przeciwników i zniszczeniu ich łóżek, brak łóżka = brak odrodzenia.
      Na arenach umiejscowione są generatory rud które służą do zakupów w sklepie, możesz ulepszyć zbroję, kupić lepszy miecz lub tnt którym wysadzisz bloki chroniące łóżko przeciwnika. Pamiętaj jednak, że nie ma tu miejsca na sojusze, każdy myśli tylko o wygranej.

Kontakt
      ↪ Discord:  dc.fajnymc.pl
      ↪ Forum: fajnymc.pl

• By kivv3r
      Cześć, mam na sprzedaż serwer Only Dust2 oraz paczkę na JailBreak.
      Serwer jest na hostingu 1shot1kill, czasami ktoś wpadnie na serwer ale jakoś bardzo rozkręcony nie jest.
      GT: *KLIK* (Game Server Rank: 3586)
      Przedłużenie: 29,40zł (aktualnie rabat 2%)
      Ranking GOSetti: 993 (11500 oddanych głosów)
      Jest możliwość kupna osobno,
      Paczka: 50zł.
      Serwer 190zł.
      Cena SERWERA do lekkiej negocjacji.
      Kontakt: tutaj na pv, steam (*KLIK*)
  • Create New...