Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Sign in to follow this  
swierzak

Konto CSGO z bardzo bogatym eq (Tradeban)

Recommended Posts

Witam na sprzedaż posiadam Konto steam z bogatym eq

Konto posiada:
- 2 lvl steam
- możliwość dodawania znajomych
- ponad 10h w CS:GO
- Prime mozna zdobyć po wbiciu 21 lvl
- ekwipunek o wartości 83 tys. zł

Na koncie nie ma VAC'a.

Konto posiada tradebana i jest mocno ograniczone, ale można grać w CS'a bez problemu czy to rankedy lub inne 

Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198323612997

Konto sprzedaję na wyłączność, tylko raz i nie mam zamiaru z niego korzystać po sprzedaży. Po zakupie daję możliwość zmiany maila.

Co do ceny dogadamy się, wiecej informacji udzielę na PW 

• Super! 2
  • Śmieszne 1

W przypadku bana na trade to ekwipunek nie ma większego znaczenia bo były już sprzedawane konta ograniczone ze znacznie bardziej konkretnym ekwipunkiem. oraz np. wbitym poziomem i wieloma grami.

Nie polecam, szkoda pieniędzy ? 

Ps. Te 3 konta wyglądają na ex-trade boty, na TradeSup nie widziałem zgłoszenia ale nie ryzykowałbym na miejscu kupującego

37 minut temu, swierzak napisał:

Konto sprzedaję na wyłączność, tylko raz i nie mam zamiaru z niego korzystać po sprzedaży. Po zakupie daję możliwość zmiany maila.

No właśnie tak się sprzedaje konta ? 

Edited by nojaknie
  • Super! 1

?small=347

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By wiktor000
      Sprzedam https://steamcommunity.com/profiles/76561198355548435 ,90zl , allegro
    • By VestSmart
      Kupię konto Steam z CSGO które ma min 200h przegrane w csgo 
      Status prime dowolny (przyjme też nonprime
      Kontakt PW
      Płatność: PayPal/PSC
      Cena 10-70 zł
    • By Sprzedam
      Witajcie, chciałbym sprzedać 3 konta shakes and fidget, Mogę wysłać ssy,
      Mag 405 lvl - cena 100 zł 
      Zwiadowca 390 lvl - 60 zł
      Mag 335 lvl - 40 zł
      Myślicie, że tanio, owszem tanio, ponieważ mam aż 6 kont z tego 3 nie używam i sprzedam, Piszcie na Discorda
      Discord : PoloZiomo#7763,
    • By False
      Witam mam do sprzedania konto steam
      Konto posiada:
      - 3 lvl steam
      - możliwość dodawania znajomych
      - ponad 8h w CS:GO (Czasami na nim gram może sie zmienić)
      - Level w grze 3
      - ekwipunek o wartości 12,000PLN
      Na koncie nie ma VAC'a.
      Konto posiada tradebana i jest mocno ograniczone, ale można grać w CS'a bez problemu rankedy faceit itp
      Konto sprzedaję na wyłączność, nie korzystam z niego po sprzedaży. Po zakupie daję możliwość zmiany maila.
      Link do konta - https://steamcommunity.com/profiles/76561198371415127/
      Cena za konto to 250zł, Jeśli masz jakieś pytania pisz na discord False#5531

• By studiotworcy
      Witajcie !

Mam takie pytanie :)  otóż założyłem serwer w cs go, jednak męczy mnie kwestia vipa, mam go zrobionego, wszystko działa oczywiście dla administracji.

Chciałbym zrobić vipa płatnego, oczywiście nie za jakieś wygórowane kwoty. I chodzi mi o to że chciałbym, aby ktoś kto wpisze w czacie !sklepvip mógł go przez ten sposób zakupić, no że np. wyskoczy mu strona przekierowująca do płatności sms lub płatności przelewem. 

Jednak problem w tym że nie wiem jak to zrobić :) no i oczywiście, aby admin był nadawany automatycznie po płatności, chyba że nie ma takiej możliwości.

Mógłbym prosić o jakieś wskazówki lub rady ? z góry bardzo dziękuję. 
  • Create New...