Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Jakie edytory do pisania/edycji pluginów?

Recommended Posts

Hej,

jakich edytorów albo IDE używacie podczas pisania/edycji pluginów sm?

Od dawna jestem przyzwyczajony do IDE od JetBrainsów jednak nie mogę znaleźć żadnego pluginu ze wsparciem pod SM. Widziałem jakieś stare wtyczki na alliedach, ale z tego co się zdążyłem zorientować to tematy są już nieaktualne. Znalazłem też kilka edytorów opensource'owych np. to: https://github.com/Timocop/BasicPawn albo to: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=259917&page=27

Kiedyś edytowałem pluginy w np++ ale szanujmy się ? , a raczej swój czas.

Będę wdzięczny za każda podpowiedź ?

• Moderator

Ja do dziś czasem korzystam z np++ ?

Ale IDE to nie jest ? jest PawnStudio, ale nie korzystam, więc się nie wypowiem. 

była wtyczka do intelliJ, ale chyba outdated. 

Najczęściej korzystam ze spidera od asherkina ? IDE to też nie jest, ale kompilator online ?

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

• Moderator

@Mesharsky ha ha ha ha ha

http://sketchtoy.com/** zawsze na czasie

8 godzin temu, Mesharsky napisał:

próbował ktoś kiedyś użyć Visual Studio płatne

VS jest darmowym, open-source IDE. Jeśli to żart, to fajowy. Jeśli nie, to napomnę że "dodatek" istnieje, rozszerzenie dla sp wystarczy w extensions poszukać ?

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

7 godzin temu, SUPER TIMOR napisał:

VS jest darmowym, open-source IDE. Jeśli to żart, to fajowy. Jeśli nie, to napomnę że "dodatek" istnieje, rozszerzenie dla sp wystarczy w extensions poszukać

Nie mówiłem o Visual Studio Code, chodziło mi o Visual Studio wersję professional.
Wiem że istnieje dodatek do Visual Studio Code, chodziło mi jedynie o wersję płatną.

W dniu 4.12.2019 o 00:11, Mesharsky napisał:

Nie mówiłem o Visual Studio Code, chodziło mi o Visual Studio wersję professional.
Wiem że istnieje dodatek do Visual Studio Code, chodziło mi jedynie o wersję płatną.

misie kolorowe, visual studio to nie jest jakaś lepsza wersja visual studio code. to są oddzielne produkty. 

a co do edytora VSC jak wspomniane wyżej, warto poznawać narzędzia w których mozna w przyszłości pracować xD 

kontakt steam - mastah7991 ( Steam Community :: mastah7991 )

btn_donate_SM.gif

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By garguleczek
      Witajcie, posiadam sprzęt (żadna rewelacja)

Intel Core Duo 2 1,8Ghz
      2GB ram
      GeForce 430 1GB

Monitor LG Flatron W2242S  22 Cale

Jak ustawić cs by były stałe 40-60 fps ? bez skoków i żeby gra była płynna

Oraz

Jaką ustawić rozdzielczość dla takiego monitora ?

4:3 rozciągnięty ? ale jaka rozdziałka??

Czy standardowy dla niego 16:10  tylko jaka rozdzielczośc

Bardzo serdecznie proszę o pomoc!
    • By SUPER TIMOR
      Hej,
      Wystarczy spojrzeć w edytor tekstu na telefonie, aby spostrzec że brakuje takich opcji jak spoiler i kod. Kod jest troszeczkę mniej przydatny, niemniej nie zaszkodzi go tu dodać.
      Prawdopodobnie warto jest dodać coś jeszcze, jednak pisze to na telefonie i tak od ręki na to wpadłem. Pozdrawiam
    • By Mateusz Wirkus
      Poda ktoś cmd do instalacjii serwera CS:GO NA VPS? Dokładnie Debian 8 64 bit
    • By sdasdas
      Opis:    Paczka BaseBuilder
      Cena:  120 zł do negocjacji 
      Płatność:  Przelew/PSC
      Zdjęcia: https://imgur.com/a/Dysk2Qa
      Support Paczki: Nie, nie pomagam po zakupie przy paczce, bo nie mam na to czasu ?
      Baza danych nie tworzy się automatycznie, dlatego dodałem pliki, które należy wrzucić
      Opis plików:
      System RPG pisany od zera przeze mnie System EXP'a pisany przeze mnie na podstawie pluginu mastaha7991 działający w ten sposób, że co 5 lvl otrzymujemy nową broń. Bronie są kolejką w sensie zaczynamy z USP za 5 leveli będzie glock potem za kolejne 5 P250 itd. Sklep pisany przez mastaha7991 edytowany przeze mnie System Misji np. zabij 10 zombie mummy Autorski plugin System Daily Misji tez pisany przeze mnie VIP, który posiada Noclip podczas budowania, mozliwosc zmiany koloru blokow, exp x2, specjalne modele postaci, mozliwosc wyboru klas zombie, dostep do customowych modeli nozow, prywatny czat (zastosowanie u*wiadomosc), Info w HUD przy dolaczeniu na serwer Mozliwosc poruszania blokami kolegi z party Mozliwosc obracania blokami o 45 stopni Automatyczna blokada blokow Admin moze tylko usuwac bloki po czasie budowania w ct, natomiast w tt moze usuwac w czacie budowania itd. Gangi, w ktorych ulepszenia sa nastepujace: Damage (zwieksza o 5% kazdy upgrade), HP,  Bron Gangu, DMG broni z gangu, Wielkosc gangu. Po osiagnieciu max lvl czyli 151 to posiadamy menu z broniami gdzie wybieramy bBron pierwszą np.  AK47, AWP Lub ktoras z M4, a potem pistolet np. Deagle, tec9 lub five-seven, CZ75 Klasy zombie, jeżeli gracz nie posiada VIP,a przydzielane są losowo, dzięki temu misje mają sens ? VIP Posiada także możliwość zmiany koloru bloków Dodatkowe pluginy:
      Blokada celowników Blokada Graffiti Plugin AntyReconnect Automatyczne usuwanie bloków z respa, gdy ktoś blokuje Wiadomosci w hud jak w cs 1.6 (Zastosowanie @@rSiema || Pokazuje wiadomosc "Siema" na srodku ekranu w kolorze czerwonym, jak damy @@y to w żółtym, @@c niebieskim, @@g w zielonym, @@ w bialym) VIP Info Blokada komend, ktore powodują samobójstwo Komenda !jakbudowac, ktora wyswietla menu z poradnikiem jak sie buduje GOD po zakonczeniu rundy, w czasie budowania oraz w czasie przygotowania Skill dla VIP w Zombie niewidzialnosc na 10 sekund do uzycia co 25 sekund, w CT DMG +50% na 20 sekund do uzycia co minute. (Skill jest pod F) Plugin na reklamy Plugin, który naprawia model rąk Filmik, na którym pokazany jest w skrócie ten mod:
    • By Botownia.pl
      Witam serdecznie, 
      Planuję kupić konto na zagranicznym portalu, 14 letnie wraz z 5 cyfrowym steamID. Połączyć odrazu z zagranicznym kontem bankowym i doładować portfel tak aby konto należało pod moje dane personalne (tak aby sprzedający nie mógł odzyskać konta). 
      Później chcę zainwestować w lvl konta mam tu na myśli min. 100lvl z czasem 250/300lvl.
      Jakie to będą koszta oraz jakiś % bezpieczeństwa, że właściciel nie będzie chciał odzyskać konta z wysokim lvl.

• Create New...