Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Witam mam takie zapytanie do Was jak zacząć z Serwerem CS GO, jaki Serwer grywalny postawić na początek ?

Założyciel Sieci PaintballMod.com dawniej CsMakibi.pl

Znasz się na SourceModzie?

Chcesz pomóc?

Zapraszam do kontaktu na Priv.

Ok a co na takich Serwerach się znajduje jakie pluginy są najbardziej potrzebne?

Chcesz pomóc?

• Moderator

Wszystko zależy od upodobań właściciela serwera,  właściwie to na takim bez pluginów też się grać 

Tutaj użytkownik zamieścił kilka takich często używanych: 

Jeżeli coś konkretnego chcesz mieć co jest na innych serwerach to możesz napisać , spróbuje pomóc w znalezieniu (o ile jest na necie)

• Super! 1

Road2Skill.eu            s.png

A ja tu wasze teorię obalę, moim skromnym zdaniem jednym z początkowych serwerów powinny być m.in. only mirage, only awp lub deathrun, serwery nie jest te za trudno rozkręcić (jeśli posiadają w sobie jakiś efekt WOW) a zastrzyk gotówki aby nie inwestować dużo ze swoich pieniędzy na pewno się przyda. Z autopsji mogę powiedzieć że te dwa mody potrafią utrzymać całą sieć serwerów jeśli są zarządzane przez *dobrych* ludzi.

dziękować za przeczytanie.

• Super! 2

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

• Moderator
6 godzin temu, Roberrt napisał:

A ja tu wasze teorię obalę, moim skromnym zdaniem jednym z początkowych serwerów powinny być m.in. only mirage, only awp lub deathrun, serwery nie jest te za trudno rozkręcić (jeśli posiadają w sobie jakiś efekt WOW) a zastrzyk gotówki aby nie inwestować dużo ze swoich pieniędzy na pewno się przyda. Z autopsji mogę powiedzieć że te dwa mody potrafią utrzymać całą sieć serwerów jeśli są zarządzane przez *dobrych* ludzi.

Nie obaliłeś teorii, ponieważ nie przedstawiłeś żadnych konkretnych kontrargumentów, a jedynie swoje zdanie na ten temat ??? 

Ja uważam, że pierwszy serwer powinien być wymagający w pewien sposób. Chodzi o to, żeby przy jego tworzeniu nabrać pewnego rodzaju wprawy, mierzyć się z trudnościami i problemami, którym trzeba stawiać czoła.

Ja zaczynałem swoją przygodę z serwerem, na którym był CodMod i nie żałuję. Tę samą drogę również polecam ?

• Super! 1

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

1 godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

Ja zaczynałem swoją przygodę z serwerem, na którym był CodMod i nie żałuję. Tę samą drogę również polecam

Czyli polecasz stracenie całego portfela na serwer na którym może będzie grało 5 graczy, z czego 4 to administracja sieci + TY.

To chyba oczywiste że na serwerze Only Mirage będzie więcej graczy niż na codzie. Ludzie po prostu lubią takie proste mody.
Są jeszcze surf timery na których można nawet we 3 osoby grać i jest zajebiście, ale mówimy o rozkręceniu.

Only mirage, 3mapsy i inne duperele potrafią przy dobrym managment zarobić z 300-500 zł na miesiąc. Tak potrafią bo miałem takie serwery i mam z tego takie doświadczenie dlatego @Roberrt ma rację.
Arenki tak samo ale one zysków nie przynoszą, chyba że pay2win.

Ile razy już to było unikalne paczki po 400 zł bf4 mody, bf2 mod nawet magneta i nikt nie chcę na tym grać bo po prostu to nie są mody na CSGO.
Na cs 1.6 może tak, ale nie na csgo.

Więc jestem zdania roberta bo dość że łatwo rozkręcić serwer bez żadnej wiedzy to jeszcze może wpaść sporo $ do portfela by postawić drugi serwer lub opłacić większość.

Dzięki za info a powiedzcie mi Valve już nie banuje serwerów nie potrzeba już tokenów?

Chcesz pomóc?

Bym jeszcze wiedział co tam trzeba dopisać tzn zapewne ze 3 bazy muszę utworzyć od levels,_ranks rankme i weapons? A coś w server.cfg dodawać bo jakoś pusto mam?

Chcesz pomóc?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By inferno2230
      IP Serwera: fajnymc.pl
        Start Serwera:  17:00 26.10.2020
       Tryby:

Opis Serwera
      [ Serwer dla graczy premium i non-premium / akceptowane wersje 1.8.x-1.16.x / możliwa zmiana skina komendą /zmienskin <nazwa> ]
      Serwer powstał przypadkiem, chciałem zrobić miejsce gdzie ja i kilka osób będziemy mogli pograć na serwerze gdzie nie ma sztywno narzuconych zasad / błędów lub p2w.
      Serwer będzie rozwijany na bieżąco biorąc pod uwagę zapotrzebowania i kierunek w jakim będziecie go pchać.
      Powstały projekt jest eksperymentem, pomieszaniem czegoś starego z czymś nowym, nie zajmowałem się wcześniej tworzeniem serwerów do tej gry więc tak jak dla was, dla mnie również jest to zabawa 

Skyblock
      Zaczynamy grę na spawnie gdzie dowiadujemy się przydatnych informacji, z czasem nadejdzie czas na stworzenie własnej wyspy i jej rozbudowa.
      Zbieramy materiały, kopiemy kamień i z wydobytych bloków budujemy swoją rajską wyspę lub jeżeli chcemy użyć innych sprzedajemy drop i korzystamy ze sklepu dostępnego pod komendą (tak, nie trzeba biegać między spawnem a wyspą w celu zakupu). Znudziły Ci się podstawowe enchanty? Dobrze się składa! Występuje ponad 200 nowych, czy uda Ci się sprawdzić wszystkie?  Od czasu do czasu aktywuje się turbodrop który zwiększa szansę na wypadanie rud z kamienia, rusz wtedy z kilofem w dłoni do kopania, na czacie co jakiś czas generowane są losowe pytania lub zadania i ich wykonanie gwarantuje Ci nagrodę. 

Creative
      Zaczynamy grę na spawnie gdzie dowiadujemy się przydatnych informacji, później mamy do wyboru w jakim świecie chcemy rozpocząć grę, do wyboru mamy Jeziorko (150x150) lub Wyspy (75x75)
      Chcę ułatwić wam zabawę dlatego też każdy z was posiada już na start worldedita (trochę ograniczony, ale można nim się posługiwać)
      Wykażcie się kreatywnością i zbudujcie to czym tylko marzycie!

BedWars
      Chcesz zmierzyć się w pojedynkę lub z przyjaciółmi na arenie przeciwko innym graczom? Nic prostszego, wejdź do gry, dołącz do areny i zdobywaj doświadczenie!
      Zabawa polega na jak najszybszym wykończeniu przeciwników i zniszczeniu ich łóżek, brak łóżka = brak odrodzenia.
      Na arenach umiejscowione są generatory rud które służą do zakupów w sklepie, możesz ulepszyć zbroję, kupić lepszy miecz lub tnt którym wysadzisz bloki chroniące łóżko przeciwnika. Pamiętaj jednak, że nie ma tu miejsca na sojusze, każdy myśli tylko o wygranej.

Kontakt
      ↪ Discord:  dc.fajnymc.pl
      ↪ Forum: fajnymc.pl

• By mcncc | CS-Online.pl
      Witam, szukam kogoś kto podejmie się stworzenia stylu pod IPS 4.5
      Zależy mi na grafice oraz zakodowaniu.
      Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

PW
      https://steamcommunity.com/id/hanior
      gg:32481744
      [email protected]
    • By HEZIK
      Kupi paczkę na serwer ONLY MIRAGE za skiny do csgo
    • By Marves
      Szukam osoby na stanowisko: Opiekun/współwłaściciel serwera only mirage
      Wymagania: 
      - 16+
      - Pomoc finansowa
      -  Doświadczenie z SM
      Kontakt:
      Steam Community :: Marves
      GG:63868226
      GT serwera:  Cs-Harnas.pl ✩ONLY MIRAGE 128 TR ✩ !gloves !knife [email protected] 1shot1kill.pl [csgo] C...

*serwer obecnie nie ma reklamy*
    • By AllahGator
      Siemanko, mam mały problem z Abner res. Plugin sam w sobie jest w grany na serwer, wyświetla komunikaty. Również o utworze który jest odtwarzany, natomiast żaden nie gra... Piosenki wgrane w formacie mp3 do folderu csgo/sound/misc/tecnohard. Podczas wchodzenia na serwer pobiera utwory. Jakieś pomysły?
  • Create New...