Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Loniu

ROZWIĄZANE Jaki Serwer na początek?

Recommended Posts

Witam mam takie zapytanie do Was jak zacząć z Serwerem CS GO, jaki Serwer grywalny postawić na początek ?

Założyciel Sieci PaintballMod.com dawniej CsMakibi.pl

Znasz się na SourceModzie?

Chcesz pomóc?

Zapraszam do kontaktu na Priv.

Arena,mirage dwa najbardziej grywalne serwery.

Edited by fruzak

Ok a co na takich Serwerach się znajduje jakie pluginy są najbardziej potrzebne?

Chcesz pomóc?

Wszystko zależy od upodobań właściciela serwera,  właściwie to na takim bez pluginów też się grać 

Tutaj użytkownik zamieścił kilka takich często używanych: 

Jeżeli coś konkretnego chcesz mieć co jest na innych serwerach to możesz napisać , spróbuje pomóc w znalezieniu (o ile jest na necie)

• Super! 1

Road2Skill.eu            s.png

A ja tu wasze teorię obalę, moim skromnym zdaniem jednym z początkowych serwerów powinny być m.in. only mirage, only awp lub deathrun, serwery nie jest te za trudno rozkręcić (jeśli posiadają w sobie jakiś efekt WOW) a zastrzyk gotówki aby nie inwestować dużo ze swoich pieniędzy na pewno się przyda. Z autopsji mogę powiedzieć że te dwa mody potrafią utrzymać całą sieć serwerów jeśli są zarządzane przez *dobrych* ludzi.

dziękować za przeczytanie.

• Super! 2

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

6 godzin temu, Roberrt napisał:

A ja tu wasze teorię obalę, moim skromnym zdaniem jednym z początkowych serwerów powinny być m.in. only mirage, only awp lub deathrun, serwery nie jest te za trudno rozkręcić (jeśli posiadają w sobie jakiś efekt WOW) a zastrzyk gotówki aby nie inwestować dużo ze swoich pieniędzy na pewno się przyda. Z autopsji mogę powiedzieć że te dwa mody potrafią utrzymać całą sieć serwerów jeśli są zarządzane przez *dobrych* ludzi.

Nie obaliłeś teorii, ponieważ nie przedstawiłeś żadnych konkretnych kontrargumentów, a jedynie swoje zdanie na ten temat ??? 

Ja uważam, że pierwszy serwer powinien być wymagający w pewien sposób. Chodzi o to, żeby przy jego tworzeniu nabrać pewnego rodzaju wprawy, mierzyć się z trudnościami i problemami, którym trzeba stawiać czoła.

Ja zaczynałem swoją przygodę z serwerem, na którym był CodMod i nie żałuję. Tę samą drogę również polecam ?

• Super! 1

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

Guest
1 godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

Ja zaczynałem swoją przygodę z serwerem, na którym był CodMod i nie żałuję. Tę samą drogę również polecam

Czyli polecasz stracenie całego portfela na serwer na którym może będzie grało 5 graczy, z czego 4 to administracja sieci + TY.

To chyba oczywiste że na serwerze Only Mirage będzie więcej graczy niż na codzie. Ludzie po prostu lubią takie proste mody.
Są jeszcze surf timery na których można nawet we 3 osoby grać i jest zajebiście, ale mówimy o rozkręceniu.

Only mirage, 3mapsy i inne duperele potrafią przy dobrym managment zarobić z 300-500 zł na miesiąc. Tak potrafią bo miałem takie serwery i mam z tego takie doświadczenie dlatego @Roberrt ma rację.
Arenki tak samo ale one zysków nie przynoszą, chyba że pay2win.

Ile razy już to było unikalne paczki po 400 zł bf4 mody, bf2 mod nawet magneta i nikt nie chcę na tym grać bo po prostu to nie są mody na CSGO.
Na cs 1.6 może tak, ale nie na csgo.

Więc jestem zdania roberta bo dość że łatwo rozkręcić serwer bez żadnej wiedzy to jeszcze może wpaść sporo $ do portfela by postawić drugi serwer lub opłacić większość.

Dzięki za info a powiedzcie mi Valve już nie banuje serwerów nie potrzeba już tokenów?

Chcesz pomóc?

Czyli na spokojnie mogę sobie to wgrać?

Chcesz pomóc?

Bym jeszcze wiedział co tam trzeba dopisać tzn zapewne ze 3 bazy muszę utworzyć od levels,_ranks rankme i weapons? A coś w server.cfg dodawać bo jakoś pusto mam?

Chcesz pomóc?

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By BuBeK | HellZone.pl
      Siemka ja do was z takim kozak pytaniem przyszedłem bo Valve to ściera (cenzura) robi te cenzury i dodało mi nazwę mojej sieci do cenzury i teraz wszędzie jak ktoś napisze hellzone.pl albo są reklamy ze zapraszamy na forum itp to jest ********.pl czy jest jakiś plugin który wyłączy całkowicie cenzure na serwerze? 
    • By Danndy$
      Siema!
      Mam problem z sm_skinchooserem. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=87597
      Wszystko ustawiam konfiguruję i gdy robię reset serwera to wyskakuje taki błąd w konsoli i serwer wgl się nie włącza:
      error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory Segmentation fault (core dumped)
      Pomaga jedynie usunięcie smx czyli pluginu.
      Ktoś miał podobny problem, jak to naprawić?
      Z góry dziena za pomoc!
    • By nOt
      Witam,
      Poszukuję osób na stanowisko Admina technicznego, od którego wymagam dużo wolnego czasu, znajomości php, css, ips.
      Szukam również osoby znającej się na dobrym zabezpieczeniu forum przed atakami z zewnątrz. Tyczy się to również baz danych.
      Więcej informacji na PW.
    • By SiVy11
      Założyłem serwer cs (jestem w tym nowy) i pobrałem plugin [CS:GO] - ☇ Show Damage | Armor | Victims i podczas gdy strzelam nie wczytuje się color czcionki. I jak patrzyłem inne pluginy to jest tak samo.
      Ktoś wie jak to naprawić?

• Create New...