Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

wez-ts3.pl - Darmowe serwery TeamSpeak3

Recommended Posts

Cześć,

Jakiś czas temu stworzyłem prostą stronę która uruchamia dla was darmowe serwery TeamSpeak3, serwery są ograniczone slotowo (32). Hostowane są w polskiej lokalizacji, do każdego serwera dostajecie dostęp query więc możecie uruchomić na nie wszelkie boty lub traktować serwer jako testowy, sprawdzi się również pod jakieś drużyny mixowe lub małe sieci serwerów.

wez-ts3.pl

• Polska lokalizacja
  • Dostęp query
  • Darmowy serwer
  • Brak limitu czasu
  • Podstawowa pomoc

Edited by Guest
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Mates112
      Witam,
      Od pewnego czasu, wraz z kolegą prowadzimy dwa serwery CS:GO - FFA Only Mirage i Arena 1v1. W planach mamy zrobić więcej serwerów, lecz nie ma to sensu przez brak społeczności. Poszukujemy sieci, z którą moglibyśmy zawrzeć współpracę. Jesteśmy w stanie zaproponować doświadczenie, które posiadamy, wykorzystywane przez nas pluginy, chęć tworzenia kolejnych serwerów oraz pomoc w sprawach dotyczących serwerów.
      Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Kontakt Discord: Yuri#9809
    • By Naro
      Sieć serwerów CS-Harnas.pl poszukuje kompetentnych osób na stanowiska:

- Junior Admin 

- Moderator Forum

- AntyCheat

- Grafik

- Redaktor

- Admin Serwera

Jeżeli masz czas, chciałbyś spróbować swoich sił na wyżej wymienionych stanowiskach, serdecznie zapraszamy do kontaktu: GG oraz przez nasze Forum.
      Poszukujemy także osoby, które posiadają własny serwer i poszukują sieci, bowiem jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje. Jeżeli jesteś zainteresowany, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapraszam do kontaktu z nami:

Naro GG: 66653011

Wisnia GG: 70670841
    • By inferno2230
      Cześć,
      Mam pewien problem z dodaniem serwera teamspeak3 do listy.
      Jak większość serweró mam zablokowany port query (10011) i mają do dostęp tylko ip z whitelisty, próbując dodać serwer do tabelki nie mogę tego zrobić ponieważ nie znam ip forum i nie mogę pozwolić mu na połączenie z query teamspeaka, bez tego tabelka nie pobierze danych i ja tak jak i wiele innych osób nie będzie mogła dodać swoich serwerów.
      Jeżeli chcecie spis serwerów ts3 to musicie podać ip które odpowiada za forum lub serwer na którym stoi (zależy z jakiego ip są połączenia wychodzące od was).
      Potwierdzi to zapewne xxxx innych osób, że takie coś jest wymagane i to nie jest tylko moje indywidualne ustawienie, ale większości serwerów które są zabezpieczone.
    • By Kupiepaczkiserwerycsgo
      Witam tak jak w temacie zakupie jakieś spoko paczki pluginow mogą być rozkręcone serwery. 

Więcej informacji udzielę na GG
      71914247 

CENA= zależy od paczki 
    • By Gladius
      Witam serdecznie potencjalnie zainteresowanych. 
      Jesteśmy młodą organizacją posiadającą dopiero 3 serwery społecznościowe. 
      Poszukujemy ludzi, którzy będą w stanie nam pomóc oraz aktualnie nie przynależą do żadnego "środowiska" .

Oferujemy.
      - Serwer Discord 
      - Miłą atmosferę na poziomie właściciel - gracze. 
      - Szybki rozwój "organizacji" jak i rozwój osobisty. 
      - Oraz miejsce w tworzeniu czegoś większego. 
      Wymagamy 
      - Przede wszystkim zaangażowania oraz profesjonalizmu. 
      - Umiejętności niezbędnych na dane stanowisko.
      - W zależności od stanowiska wynagrodzenie ( Technik Sourcmod'a)

Aktualnie poszukujemy tak naprawdę wszystkich licząc od adminów aż po różnej maści techników lecz priorytetem 
      dla nas jest znalezienie Technika Sourcmod'a, który miesięcznie będzie otrzymywał wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. 
      W jego zakresie obowiązków będzie pilnowanie oraz naprawianie wszelkich błędów pojawiających się od strony technicznej.
      Uwaga liczba miejsc ograniczona 😄 

Zainteresowanych odsyłam do wiadomości prywatnej
      bądź Wbij do nas na discorda i dowiedz się więcej !
      ⊱────────────────⊰
      https://discord.gg/pdkYXuh
      ⊱────────────────⊰

• Create New...