Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Opinia o sieci 1shot2kill.pl


0ri BandaSkilla.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem was ostrzec przed siecią 1shot2kill.pl. Ta siec to jedna wielka patologia. Byłem tam opiekunem jednego z serwerów i na serwerze grał odpalony gracz którego wraz z adminami banowalismy i rozpisywalismy demka.  Ten gracz okazał się znajmomym jednego członka z ubteam i dlatego ciągle miał Unbana. Zrezygnowałem z rangi opiekuna bo po co mi ta ranga jak nie mogłem miec swojego zdania i utworzyłem swój własny serwer który jeszcze nie był na zadnej sieci.  Po czym wkoncu jeden z administratorów zajął sie sprawą ze gracz miał 30 demek rozpisywanych i ciagle unban to nagrał mu swoje demko i wkoncu go zbanowali. Ale mniejsza o to. Dowiedzieli sie ze zrobiłem swój serwer i zbanowali mnie na sieci twierdząc ze ukradłem im pliki. tworzyłem nowe konta aby pisac temat o unbana zeby mi udowodnili ze ukradłem im pliki to za kazdym razem mnie banowali bez zadnej odpowiedzi.  Własciciel tej sieci nie ma nic do gadania bo dla niego liczy tylko sie kasa a administrator Roni który twierdzi ze ukradłem im pliki nie chce mi tego udowodnić. Tak postepują z kazdym opiekunem który opiekował sie tam serwerem i zrezygnował. Nie polecam tej sieci bo to jedna wielka patologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...