Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Pomoc przy rozkręceniu serwera Surf !


olmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Przechodząc od razu do konkretów, w zeszłym tygodniu założyłem nowy serwer pod CSGO z trybem Surf. 

Pragnę zaznaczyć, że serwer już od samego początku wyróżnia się na tle innych.

Ponad 60% map znajdujących się na serwerze, są to skompresowane mapy z Counter Strike Source,  a w tej edycji Surf nabrał nowego oblicza gdzie zrobiono wiele świetnych map.

Serwer opiera się na klasycznym surfie, bez timera, na każdej mapie możemy zabijać przeciwników, oraz są jaile. Z uwagi na to, że mapy zostały przerobione na moje potrzeby, świetne klasyki z przed lat można spotkać na ten moment tylko u mnie. 

Zakładając ten serwer, moim punktem odniesienia było stworzyć projekt wyróżniający się od innych. 

 

 

Na przestrzeni tygodnia ( Serwer stoi równy tydzień ), pojawiło się już 113 graczy według statystyk gametrackera, a wynik ten bardzo mnie cieszy. Nie mniej jednak zależy mi na bardzo szybkim rozwoju, więc poszukuję chętnych osób do pomocy w rozwoju, osób dysponujących czasem którzy będą z chęcią grali na serwerze jak i pełnili funkcji administratora.

 

 

 

Nazwa Serwera: [PL] Iracka Piaskownica [SURF][CLASSIC][!GLOVES/!KNIFE/!WS/!REDIE]@1s1k.pl

IP: 145.239.16.92:27015

Sloty: 24

Forum: www.FragMastersi.pl

banner_560x95.png?random=448544

 

 

 

 

 

 


Zapraszam do kontaktu na Steam

76561198170639047.pngAddFriend.png

 

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...