Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[Sponsor/Technik*] flexy


flexy421
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj zebranych jak i również osoby przeglądające forum jako goście..

 

Jako iż, że nastał taki okres gdzie po dłuższej przerwie ze światem Counter Strike'a wróciłem do niego, chciałbym "dodać cegiełkę" do jakiegoś projektu.

Opowiem coś o sobie na sam początek. Mam bardzo dużo wolnego czasu, nie zależnie czy to jest Piątek, świątek czy Niedziela.. Wiadomo zawsze jakaś chwilka dla siebie z daleka od pracy.. Zajmuję się fachowo budowlanką, projektowaniem - ale to nie o tym.. Liczę sobie 20lat, ze światem CS'a mam styczność już od małolata, prowadziłem parę swoich sieci, które w czasach 2k10/12 cieszyły się swoją popularnością. Posiadam szerokie (wg. mnie i osób z którymi współpracowałem) doświadczenie przy silnikach typu phpby Przemo, vBulettin, IPB/s.. Czy też jeśli chodzi o oprawkę techniczną naszych serwerów do gier, modyfikację Amx Mod X nie jest mi obce, a najbardziej znane, SoruceMod niestety troszkę mniej - ale stopniowo się edukuję w tą stronę by bardziej dokształcić swoją wiedzę na jego temat. Czyli przechodząc do sedna tematu, szukam projektu CS który chciałby się 'wyposażyć' w taką osobę jak ja. Oferuje od siebie m.in. powyższe usługi, czyli pomoc w serwerach/forum. Dodatkowo mogę dodać, iż jeśli prowadzący projekt ma jakiś cel dla niego jestem w stanie pomóc w dofinansowaniu. Oczekuję po prostu zaawansowanego podejścia do tego i sensu projektu.. 

 

W tym temacie to tyle, jeśli byłbyś zainteresowany albo miałbyś więcej pytań na temat mojej osoby i żebym się bardziej opisał co potrafię to zapraszam na priv, ew. w tym temacie z chęcią możemy podyskutować..

Szanujmy Twój i mój czas. Pozdrawiam oraz Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...