Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

LULKO / D0MINIK - oszust internetowy


dwbuhoff
 Udostępnij

10 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po kontakcie z @prohost i uzgodnieniu że mogę napisać takowy temat - piszę.

 

Dnia wczorajszego zostałem oszukany na kwotę 250 zł przez użytkownika o nicku LULKO / D0MINIK / lulekozoid / lulek123321 (ma wiele nicków na różnych dużych forach). Chciałem zakupić od niego licencję (nieaktywną) IPS4 - po wpłaceniu pieniążków oczywiście w/w użytkownik zerwał ze mną kontakt, olewał wiadomości prywatne czy też nie odpowiadał na SMS'y. 

Dodatkowo, znalazłem jego facebook'a na którym go zaprosiłem - on dodał i po chwili zablokował widząc w opisie mój nick (dwbuh69), także nie zdążyłem nawet do niego napisać.

 

Mimo to, że użytkownik D0MINIK / LULKO nie grzeszy poprawną polszczyzną, wysokim poziomem ortografii czy też dobrą komunikacją z potencjalnym kupcem (czyt. mnie) to jest zwykłym internetowym oszustem. Właśnie z dniem dzisiejszy traci resztkę godności na tym forum jak i innych większych forach, swoją "reputację" którą kreował sobie na przestrzeni lat. (chwali się na STEAM kontami do największych for w Polsce ze stażem kilkuletnim, dlatego chce mu to trochę ukrócić).

A ja sobie mogę jedynie pogratulować głupoty, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będę miał nauczkę.

 

Przedstawiam 10 screenów które wszystko wyjaśniają, nie muszę już nic dodawać od siebie :v

(rozmowa od A do Z)


 

Cytat

 

1.png

 

2.png

 

3.png

 

4.png

 

5.png

 

6.png

 

7.png

 

8.png

 

9.png

 

10.png

 

 

 

Serdecznie nie polecam użytkownika, nie życzę nikomu z danym użytkownikiem robić żadnej transakcji - nawet tej za piątaka.

Jak widać za załączonych screenach zostałem wykiwany na kwotę 250 zł (oczywiście jeśli będzie potrzeba wyślę potwierdzenie mojego przelewu).

 

Tutaj jego dane

  • GG: 58027079
  • STEAM: https://steamcommunity.com/id/emerytowany_global/
  • FACEBOOK: Dominik Świderek (profilowe takie jak na STEAM)
  • IP czy też adres e-mail mogę podać w wiadomości prywatnej, posiadam takowe dane od Administratora innej zaprzyjaźnionego forum.

 

Tutaj temat jego opinii na innym forum, po moim wpisie poleciały kolejne skargi na danego użytkownika.

 

Pozdrawiam, dwbuh69

#loveips ❤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...