Jump to content
prohost

MYGO Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Recommended Posts

7 godzin temu, Mesharsky napisał:

No czo ? ?

Nawet nie kłamiesz ?

12 minut temu, siemotaj napisał:

Nawet nie kłamiesz ?

A po co miałbym kłamać, to były fajne czasy ?

W dniu 10.01.2020 o 15:57, Roberrt napisał:

Nie wiem jakim cudem ty masz tu moderatora mając własne forum. To jest prawdziwy cyrk.

Too jakim cudem Ty masz tutaj Moderatora? XD Oszust oszusta się trzyma? :v 

• Super! 1

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

@QQe - Temat o wszystkim i o niczym. Ale pamiętaj, że temat jest moderowany.

Takich głupot jak Ty piszesz, czy gdziekolwiek na innym forum po prostu się nie chce już czytać. Wydaje mi się, że szybko skończysz swój żywot na tym forum. ? 

"Treści napisane bez wysiłku, czyta się bez przyjemności"

No tak tak ale gdzie ja łamie jakikolwiek regulamin? Piszę tylko i wyłącznie prawdę. 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

3 minuty temu, QQe napisał:

Too jakim cudem Ty masz tutaj Moderatora? XD Oszust oszusta się trzyma? :v 

Jakim? Znam się na rzeczy, a z resztą co cię to interesuje? To ostatnie mam traktować jako obrazę mej persony albo @prohost? Wiem że od ciebie trzeba się trzymać z daleka po jednej transakcji ale wywody zachowaj dla siebie lub wylewaj je w wiadomości prywatnej.

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

A ja to się zastanawiam, na podstawie jakiego plebiscytu wszyscy mają "najlepsze"/"najlepszy" w opisach stron. Żeby nie było, my też mamy, ale skąd to się wzięło xD

Jak kiedyś przyjdzie mi robić swój serwis, to napiszę "najgorszy". Przynajmniej będę oryginalny!

banner_560x95.png?random=495401

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

@QQe - Nie mówię o łamaniu regulaminu - możesz pisać cokolwiek zechcesz. Ale po co być tak toksycznym i wzbudzać niepotrzebne sytuacje? Już nie raz tutaj napisałeś co myślisz i daj już spokój z takim tekstami. 

@SUPER TIMOR - Do tej pory tego nie rozgryzłem. ?

Chciałbym poznać chociaż jeden, prawdziwy i konkretny powód dlaczego akurat wy jesteście najlepsi? Bawią mnie te slogany w sieciach, które dopiero powstały i niczym się nie wyróżniają na tle pozostałych sieci serwerów. ? 

• Super! 1

2 minuty temu, prohost napisał:

@QQe - Nie mówię o łamaniu regulaminu - możesz pisać cokolwiek zechcesz. Ale po co być tak toksycznym i wzbudzać niepotrzebne sytuacje? Już nie raz tutaj napisałeś co myślisz i daj już spokój z takim tekstami. 

@SUPER TIMOR - To tej pory tego nie rozgryzłem. ?

Chciałbym poznać chociaż jeden, prawdziwy i konkretny powód dlaczego akurat wy jesteście najlepsi? Bawią mnie te slogany w sieciach, które dopiero powstały i niczym się nie wyróżniają na tle pozostałych sieci serwerów. ? 

qPVdy8q.png

VEoYnTq.png

Zwykle jak wdrażasz nowy produkt na rynek starasz się aby był on najlepszy albo równy konkurencji, stąd tekst "najlepszy" aby przekonać konsumenta do wybrania twojego towaru/usługi, tekst jest przewałkowany jak 150 ale i tak się go stosuje. Ale co ja tam wiem...

PhLA01g.png

@Roberrt - Aby używać takiego sloganu trzeba mieć fundament po to, aby można było tak napisać. Zazwyczaj takie stwierdzenia są poparte na przykład opiniami klientów. Startując z dowolnym projektem słowo "najlepsze" nie jest dobrym znaczeniem. Jest wiele innych pokrewnych słów, które mówią prawdę, a zarazem zachęcają potencjalnego klienta/interesanta. ? 

3 minuty temu, prohost napisał:

@Roberrt - Aby używać takiego sloganu trzeba mieć fundament po to, aby można było tak napisać. Zazwyczaj takie stwierdzenia są poparte na przykład opiniami klientów. Startując z dowolnym projektem słowo "najlepsze" nie jest dobrym znaczeniem. Jest wiele innych pokrewnych słów, które mówią prawdę, a zarazem zachęcają potencjalnego klienta/interesanta. ? 

miałem dopisać to właśnie, później dochodzi tzw. technika argumentacji (argumenty z próżni czasami nawet argumentum ad baculum), nie mają racji bytu w tym przypadku, renoma i staż. Oczywiście każdy może użyć przedrostka "najlepszy" i nikt nie może go za to ukarać ?

PhLA01g.png

No tak, ale ja w formie żartobliwego pytania to wysłałem, a nie tematu do dyskusji haha

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

@SUPER TIMOR - Pytanie to pytanie. Czy poważne, czy żartobliwe odpowiedzieć trzeba. ? 

Ok. Zatem, dlaczego mówi się : daj kurze palec, a wsadzi dziób? : D

2a.png

brand-logo.png

@Mesharsky a ja mam pytanie co do tego najlepszego hostingu, bo niby masz cpanel ale jest problem ?

Żadne IP z twoich dostępnych nie przechodzi sprawdzenia licencji - https://verify.cpanel.net/app/verify

Czy mógłbyś proszę podesłać IP serwera na którym jest cpanel na pw? ?  Oczywiście w celu sprawdzenia, nie żebym był źle nastawiony ale przecież "najlepszy" 

@daffyy - Z tego co wiem hosting oficjalnie jeszcze nie wystartował, stąd takie typu pytania na tą chwilę są bezsensu. 

PS @Mesharsky - Na chwilę obecną proponuje przymknąć stronę - dodać notkę o starcie w dniu w tym i tym. ? 

Teraz, prohost napisał:

@daffyy - Z tego co wiem hosting oficjalnie jeszcze nie wystartował, stąd takie typu pytania na tą chwilę są bezsensu. 

PS @Mesharsky - Na chwilę obecną proponuje przymknąć stronę - dodać notkę o starcie w dniu w tym i tym. ? 

Pewne fora hostowane już są na serwerach hostfox ? dlatego pytanie jak najbardziej uzasadnione 

@daffyy - Jakie na przykład? Z tego co mi się obiło o uszy jego prywatne strony. ? 

Csowicze, hellzone, how2kill, (cs harnas z tego co mi ktoś pisał, ale nie sprawdzałem) 

• Super! 1

Kto jeszcze korzystał z WIN 7? ? 

rip-windows-7-68079341.png

@SUPER TIMOR jestem zbyt leniwy by poszukać, jak to u Was na goboostingu jest? Np. jeśli dodam serwer ze stawką 20 za h grania, to gracze po przegraniu kilku minut dostają już jakieś kredyty, czy muszą przegrać całą godzinę by dostać 20 kredytów? Chociaż wydaję mi się że za każdą minutę dostają, zgadza się? ?

@siemotaj - Leniwcu. Napisz tutaj: