Jump to content
prohost

MYGO Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Recommended Posts

7 minut temu, prohost napisał:

@siemotaj - Leniwcu. Napisz tutaj: 

Napiszesz za mnie? Mi się nie chcę 😄

Nie trzeba grac pełnej godziny na goboostingu. Serwer są odświeżane co ok 1-3 min i tyle czasu gry wystarczy. Gracz na żywo widzi ile w danej chwili zarobił (jest to nawet kilka miejsc po przecinku)

sklepcs (1).png
sklepcs.pl - sklep automatyczny cs:go z wieloma metodami płatności [psc, paypal, skiny, sms, przelew, blik, kod]

logo200.gif
csgotokens.com - tokeny na serwery CS:GO.

gobosting.png
goboosting.pl
- graj i zarabiaj skiny!

Godzinę temu, live4net napisał:

Nie trzeba grac pełnej godziny na goboostingu. Serwer są odświeżane co ok 1-3 min i tyle czasu gry wystarczy. Gracz na żywo widzi ile w danej chwili zarobił (jest to nawet kilka miejsc po przecinku)

Nie wiem czy ja robię coś źle, ale nie mogę wyłączyć boostingu. Klikam skasuj (tak wiem, po 20 kredytów wszyscy boostery dostaną, mam wystarczającą ilość kredytów) i mimo to nie usuwa mi boostingu

Nie można wyłączyć boostingu, jeśli akurat na Twoim serwerze są boosterzy, którzy zaakceptowali Twoja ofertę. To takie trochę nie fair, że wystawiasz dlanich ofertę, a potem chcesz ją wyłączyć 😉 Możesz ustawić jedynie, żeby boosting nie wyświetlał się  na stronie głównej - nie będą wtedy wchodzić nowi boosterzy. Starzy boosterzy pewnie za jakiś czas wyjdą.

sklepcs (1).png
sklepcs.pl - sklep automatyczny cs:go z wieloma metodami płatności [psc, paypal, skiny, sms, przelew, blik, kod]

logo200.gif
csgotokens.com - tokeny na serwery CS:GO.

gobosting.png
goboosting.pl
- graj i zarabiaj skiny!

20 godzin temu, daffyy napisał:

@Mesharsky a ja mam pytanie co do tego najlepszego hostingu, bo niby masz cpanel ale jest problem 😕

Żadne IP z twoich dostępnych nie przechodzi sprawdzenia licencji - https://verify.cpanel.net/app/verify

Czy mógłbyś proszę podesłać IP serwera na którym jest cpanel na pw? 😋  Oczywiście w celu sprawdzenia, nie żebym był źle nastawiony ale przecież "najlepszy" 

image.png

20 godzin temu, daffyy napisał:

Żadne IP z twoich dostępnych nie przechodzi sprawdzenia licencji - https://verify.cpanel.net/app/verify

Bo nie masz do tego IP dostępu, i po co miałbyś mieć do tego dostęp??

Licencja jest na wszystko co posiadamy, jak nie wierzysz, zapraszam do kontaktu z cPanelem o weryfikację licencji 🙂

Co do obecnych hostowanych stron @prohost Tak jest kilka stron KTÓRE SIĘ DO NAS ZGŁOSIŁO, i owszem stoją u nas, jednak innych stron nie przyjmujemy na hosting bo jak sam mówiłeś, jeszcze nie wystartowaliśmy, ewentualnie z prośbą wypróbowania pakietu przed zakupem / etc.

@VestSmart - Zostaną dodane, pracuję nad tym. Oczywiście nowe będą jedynie na poziome neutralnym. Minusowe są tutaj niepotrzebne. Wiele osób nie potrafi się w tej sprawie dobrze zachować i rozdaje minusy z głupich powodów. 😜 

• Super! 2

"Treści napisane bez wysiłku, czyta się bez przyjemności"

image.png

Słyszałem że profesjonalna firma pozycjonuje mygo

• Super! 1

ej ale ja ogólnie uważam że konkurencja jest czymś zdrowym i potrzebnym szczególnie na rynku sorucemod

@Vasto_Lorde - Zgadza się. Od trzech uruchomiliśmy również kampanię w wyszukiwarce google. 😉 

@MirroR l UltraSkill.eu - O jakiej współpracy mówisz? Napisz coś więcej. 😉 

PS. Abyś mógł używać nazwy sieci serwerów w nicku, należy się do mnie zgłosić do weryfikacji i odbiór specjalnej grupy. 😜 

@prohost dodaj możliwość kupna reklamy na mygo, która będzie się wyświetlała u góry forum, w panelu bocznym, w działach, tematach, lub rozsyłka x wiadomości, oczywiście za każdego rodzaju reklamę $, zainteresowanie by było

• Super! 1

@siemotaj - Nigdy MYGO nie było stawiane przeze mnie dla zarobku. Faktycznie raz się zdarzyło, że była możliwość wykupu reklamy, aczkolwiek z powodu braku środków na rozwój forum. Na chwilę obecną nie planuję wprowadzić oferty - reklamy.

Natomiast planuje wprowadzić coś, co na pewno zainteresuje każdego właściciela sieci serwerów. Dziś mocno stawiam na nowy wygląd forum - mamy jakieś 60% ukończone projektu graficznego. Jest pocisk! 🤑 Grafiką zajmuje się zewnętrzna firma.

Ale spieprzyli widok wyników w google...

3.png

55 minut temu, Smerf :D napisał:

Tak - to ja tam Agregatek czy coś takiego, no zrobiłem wsz\ystko jak należy PSC nie ma @MirroR l UltraSkill.eu

Że wy jeszcze wierzycie w te konkursy 😂 w większości konkursów to ściema