Jump to content
dudeq137877

MAM PYTANIE Z VAC

Recommended Posts

Siemka mam pytanie mam na komputerze dwa użytkowniki na jednym mam mein konto z csgo na którym nie cheatuje,a na drugim profilu mam konto z cheatami czy dostane vaca na tym moim mein podczas skanów przez valve , lub coś innego prosze wytłumaczcie mi to jak można mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to działa?

Po pisowni stwierdzam że masz około 12-13 lat, pewnie do tego darmowe "czitki"

Tak Valve się dowie, zadzwoni do Twojej mamy której "banhammer'em" będzie zapinka od paska - którym to tak Ci wpierdoli po gołej dupie (oczywiście na "lajvie") że Ci się odechce czitowania 😉

@prohost zarzuć no proszę IP delikwenta to sobie go od razu dodam do SourceBans'a 😉

• Super! 1

Na tym forum nie uzyskasz takiej pomocy na takie pytanie. Nie tolerujemy czitowania. 

Temat zamykam.

• Super! 2

"Treści napisane bez wysiłku, czyta się bez przyjemności"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By trzmielupai
      Witam,
      pobrałem plugin gameme na mój serwer CSGO posiadam  Sourcemod-1.7.3-git5275 oraz MMsource-1.10.6
      plugin jest w grze (wpisywalem sm plugins) lecz nie ma rakingu.

• By trzmielupai
      Witam,
      w jaki sposób mogłbym skonfigurować swój serwer, aby w trakcie ładowania mapy pojawiało się coś takiego
      jak na załączonych obrazkach. Jestem dość zielony w programowaniu serwera.

• By graba
      Witam,

Jak ustawić aby na serwerze Żywy mógł słyszeć tylko żywego ze swojej drużyny? oraz nieżywy mógł tylko słyszeć nieżywego ze swojej i przeciwnej drużyny.
    • By PyNiO
      Witam. 
      Da ktoś radę skąpilować ten plik ?
      Jest przerobiony na polską wersję.

AdminTag_v2_English.sp
    • By Luxi
      Witam posiadam pluginy 3 od Franug glove/knife/i ws
      i nie wiem dlaczego nie wyswietlaja sie niby wpisuje !ws i jest cale menu i jak wybieram skina to niby bron sie zmeinia ale skian nie ma pomocy
      jak by co mam ten plugin bo widzialem jednego posta
      https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=602270
  • Create New...