Jump to content
prohost

Problem z wejściem na forum poza granicą Polski

Recommended Posts

Cześć,

Otrzymałem informacje, iż od kilku dni użytkownicy mają problem z połączeniem się z forum poza granicami Polski. Dopiero dziś otrzymałem takową informację i priorytetowo zająłem się tą sprawą.

Problem na chwilę obecną został rozwiązany i połączenia zza granicznych nie będą blokowane. Powodem był najprawdopodobniej atak na naszą stronę przez co nasze zabezpieczenia automatycznie blokowały połączenia z zza granicznych adresów IP.

Jeśli zauważyliście, że problem nadal występuje - dajcie koniecznie znać. 😉 

• Super! 1

"Treści napisane bez wysiłku, czyta się bez przyjemności"

@Mesharsky - Rozumiem, że już nie blokuje Ci dostępu do forum? 

Naprawione. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By program
      Witam, Mam błąd mianowicie przy wchodzeniu na serwer pisze "Na serwer mozna dołączyc tylko z poczekalni." I z poczekalni działa. Czemu? Jak to naprawić?
    • By jamjemax
      Witam. Dzis zakupilem serwer, poprawnie go zainstalowalem, ale gdy probuje wejsc na niego ktokolwiek wyskakuje błąd  "Nie udało się nawiązać połączenia z serwerem gry. Ten serwer dopuszcza tylko połączenia klienckie z wewnętrznej sieci lokalnej.".
      Wie ktoś jak to naprawić?
    • By TerroR
      Mam taki problem z wejściem na serwer, ponieważ chce wejść na serwer to wyskakuje mi taki błąd "Nie udało się nawiązać połączenie z serwer gry.Ten serwer dopuszcza tylko połączenie klienckie z wewnetrznej sieci lokalnej" 
    • By rade
      Witam postawiłem serwer przez srcds wszystko niby ładnie pięknie ale w grze Wyskakuje Ten serwer dopuszcza tylko połączenia klienckie.
      Uprzedzam pytania wpisałem token 

konsola :
      Setting breakpad minidump AppID = 740 Logging into Steam gameserver account with logon token 'BA4AB836xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx' L 10/27/2017 - 17:54:29: "GOTV<2><BOT><>" connected, address "" PutClientInServer: no info_player_start on level L 10/27/2017 - 17:54:29: "GOTV<2><BOT><>" entered the game L 10/27/2017 - 17:54:29: "GOTV<2><BOT><Unassigned>" changed name to "GOTV+" L 10/27/2017 - 17:54:29: World triggered "Round_Start" L 10/27/2017 - 17:54:29: World triggered "Restart_Round_(1_second)" L 10/27/2017 - 17:54:29: Team "CT" scored "0" with "0" players L 10/27/2017 - 17:54:29: Team "TERRORIST" scored "0" with "0" players GOTV[0] broadcast active. L 10/27/2017 - 17:54:30: Starting Freeze period L 10/27/2017 - 17:54:30: World triggered "Match_Start" on "de_dust2" L 10/27/2017 - 17:54:30: eBot triggered "Round_Spawn" Connection to Steam servers successful. Public IP is 178.x.x.x. Assigned persistent gameserver Steam ID [G:1:1607139]. VAC secure mode is activated. GC Connection established for server version 595, instance idx 1 L 10/27/2017 - 17:54:32: World triggered "Round_Start"  
    • By szogun
      Cześć mam mały problem gdy chce wejść na jakiś serwer , ciagle dostaje spam w konsoli
      killer replay stuck waiting for tick message for 181.13s, requesting
  • Create New...