Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Zostanę Administratorem


esej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych jak i tych którzy przyszli pośmieszkować z >sieci serwerów w 2020 roku, pewnie i tacy się znajdą ?

 

Dosyć długi czas temu znudziły mi się serwery i postanowiłem odpocząć, po długiej przerwie znalazłem swój nowy mały domek jakim był Reload/InfeCtia ale niestety upadło z różnych powodów i od tamtej pory nic specjalnego nie robiłem. 

Teraz stwierdziłem że społeczność jakiejś sieci dopełniła by mój dzień więc szukam dla siebie miejsca jako -> - + Administrator/Technik

Część osób pewnie mnie zna, inni kojarzą z jakiegoś miejsca w internetach ale mimo wszystko bardzo krótko się przedstawię...

Mam na imię Daniel, mam już ponad 30 zim  i moim hobby jest skryptowanie w Pawnie (więcej informacji zapewne znajdziesz na profilu) 

Doświadczenie mam sporę bo od lat kręcę się po naszej CSowej sieciowej scenie - wszystkie projekty, obowiązki oraz na inne pytania odpowiadam tylko i wyłącznie przez profil Steam

https://steamcommunity.com/id/esejek

i jest to jedyny kontakt pod jakim OBECNIE masz szansę na dłuższą i konkretniejszą rozmowę z moją skromną osobą. 

 

Oczywiście jak ktoś będzie pisał to raczej oczekuje że serwery będą w miarę rozkręcone lub blisko tego, środki finansowe są wręcz jednym z zabezpieczeń działalności, jeśli forum jest na silniku IPS to oczywiście z wykupioną licencją itd..  wchodzimy w lata 20ste więc nie róbmy na pół gwizdka jak w 2010. 

Jeśli ktoś tworzy nowy projekt i ma bardzo poważne plany to też zapraszam. 

 

Mam nadzieje że tyle informacji wystarczy i moja słaba znajomość poprawnej polszczyzny nie jest przeszkodą, starałem się  

Ps. Podpisów i innych magicznych polecajek nie zbieram więc wszystkim serdecznie dziękuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...