Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Rorre

[Zlecę] Gotowa Paczka only mirage

Recommended Posts

Szukam kogos kto wykona prosta paczke only mirage, ma sie tam znajdowac i dzialac :
DMG jak w fortnite

BSLimit ( ponizej 6 ludzi na serwie ma byc grane tylko A ) 

przywitanie na serwerze

ranking ( ranga widoczna pod tabem ) 

muzyczka jakas, ktora mozna wylaczyc

oraz skiny, najlepiej jak by mozna bylo wylaczyc niektore dla przyszlego ' vipa ', jak nie bedzie mozna to juz trudno, najwazniejsze aby dzialaly po wgraniu na serwer.

Mysle ze paczka nie jest skomplikowana dlatego prosze na PW cene wyslac albo tutaj pod tematem.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz, Rorre.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By sdasdas
      Chciałbym się dowiedzieć, czy jest sens aktualizowania pluginów na sourcemoda 1.10, nie siedzę już w temacie csgo od ponad roku i nie prowadzę serwerów, więc powiedzcie mi czy ten sourcemod 1.10 też jest już wymaganym na serwerach społecznościowych i czy tylko ja nie mogę pobrać wersji windows/linux na sourcemod.net ;3
    • By BlacKisEverywhere
      Witam.
      Mam problem z varem na 5 serwerach. W pewnych momentach potrafi skoczyć do 4.

Przydatne informacje:
      Serwer: VPS - KVM CPU: Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630 v4 @ 2.20GHz  6 rdzeni. Łącznie nie przekraczają 30% zużycia Hostowane na Linux GSM System: Ubuntu 18.04.4 Hosting: Contabo - VPS M SSD 3 serwery - 32 sloty/128TR, 1 serwer 32 sloty/64TR, 1 serwer 15 slotów/128TR  
      Próbowałem:

Wyłączenie 4 serwerów Instalacja serwera na czysto i wyłączenie reszty serwerów  
      Co zauważyłem:
      Na początku konsoli jest taki komunikat:  

• By Smokepurpp
      Witam, poszukuję Opiekuna Serwera ONLY MIRAGE. Jest również stworzona szybka rekrutacja na adminów. Po więcej informacji zapraszam na GG 28222863 lub forum https://HomiesZone.pl/
  • Create New...