Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Jak lepiej grać w Counter Strike!


Ver's#iwl
 Udostępnij

3 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Mapy.

Jeżeli grasz na mało sobie znanej mapie, wpisz nazwę w internecie. Poszukaj gdzie są bombsite, lepsze kampy. Bez znania mapy nie ma sensu twoja gra. Poczytaj gdzie mogą wyskoczyć, i gdzie się kampią.

 

Zaskoczenie Wroga.

Są osoby upierdliwe, które będą stać w jednym miejscu. Istnieją dwa wyjścia. Jak wychylisz zacznij od razu strzelać,  bez zauważenie wroga. Bądź skanuj to miejsce. Jeżeli będziesz wychylał/a kucnij.

 

Ładowanie/Amunicja

Spotkałem się dziś na serwerze sytuacją, gracz wychylał na 5 CT z 3 amunicjami?. Jest to najgorsze co może być. Pamiętajcie gdy macie 5-10 kul schowajcie się i załadujcie magazynek, nigdy nie wiesz co na twojej drodze stanie czy 1 ct bot czy 3 playerów niezłych.

 

SHIFT

Pamiętam z dzieciństwa jak jeszcze grałem jak bot strzelałem do swoich ETC. Nigdy nie chodziłem na  SHIFT, przez to osłabiałem drużynę, na przykład szli galą w 10 na shift i nikt ich nie słyszał, a ja jedyny idę w biegu. Jest to zepsuta akcja, więc jak idziecie LONGIEM/TRUPEM/GALĄ no to lepiej nacisnąć klawisz i już ?

 

AIM/AWP

Ćwicz strzelanie po 15-30 minut dziennie na aim/awp będziesz ginał ja do tej pory ginę no i się denerwuje, no ale na DD2 widzę efekty. Zagraj minimum te 15 minut, czy całą mapę a zobaczysz efekty po najbliższym tygodniu/miesiącu/roku/dwóch/5/10 itd :)

 

 

 

De_dust 2

Cytat

image.png

 

 

 

De_aztec

 

Cytat

image.png

 

 

 

aim_map

Cytat

image.png

 

 

źródło: wiedza własna.

  • Super! 1

image.pngMASZ PROBLEM, SPRAWĘ PISZ PW! ❤️ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...