Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[dołączę/stworzę] projekt sieci serwerów


haes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym dołączyć do projektu sieci serwerów cs go, ewentualnie stworzyć coś nowego i innowacyjnego. 

Na samym wstępie oczekuje porządnego podejścia, oraz odrobinę profesjonalizmu. mam 20 lat, jestem zaangażowany i pomocny. 

Jeżeli są osoby zainteresowane współpracą proszę o napisanie wiadomości prywatnej wtedy napiszę dalszy kontakt bezpośredni. 


Do stworzenia forum:
 

  • Poszukuję Technika, osoby odpowiedzialnej za wszystko związane z przygotowaniami forum do oficjalnego startu, wprowadzania zmian, aktualizacji, oraz udogodnień dla użytkowników. 
  • Poszukuję Sponsora, który jest w stanie zaufać, spisać umowę, oraz za sponsorować takowy projekt, gdzie po przedstawionym pomyślę, będzie miał możliwość bycia czy też istnienia w przyszłości po skończeniu oraz przygotowaniu go do startu.
  • Poszukuje Współwłaściciela (Jednego, bądź Dwóch) Chciałbym stworzyć projekt na wyższą skalę istnienia. 
  • Administratora, który będzie pełnił mu przydzielone obowiązki. 
  • Moderatora, który będzie pilnował tego co się będzie działo na forum a w późniejszym czasie będzie zajmował się nowymi członkami ekipy od strony (Moderacji)
  • Grafików do stworzenia projektu o autorskiej grafice, jak i projektach graficznych. 
  • Redaktorów, którzy będą zajmowali się zadaniami przydzielonymi.

 

Do dołączenia:

 

  • Interesuje mnie wysoka posada by móc jakoś wpłynąć na graczy, ewentualnie pomóc w dalszym rozwoju, czy też dokładaniu się do dłuższego istnienia projektu.
  • Interesuje mnie projekt rozwinięty, który szuka dziury w całym i będzie potrzebował osoby z większym profesjonalizmem.
  • Najlepiej żeby projekt posiadał licencję, oraz silnik ipb/ips

 

Co jestem w stanie zaoferować?

 

  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Kreatywność
  • Jeżeli będzie potrzeba, składki pieniężne na rozwój projektu
  • Dobra praca w grupie
  • Profesjonalizm
  • Podejście do graczy/użytkowników na wysokim poziomie aby nie czuli się gorsi
  • Pełnoletność
  • Zainteresowanie projektem na dłuższy czas ( Nie mam zamiaru przychodzić na 2-3 dni po czym nie dawać oznak życia)

 

Co jestem w stanie zaoferować do stworzenia projektu?
 

  • Pieniądze na projekt, oczywiście jeżeli znajdą się sponsorzy, bądź osoby współdzielone projekt. 
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Kreatywność
  • Dobra praca w grupie
  • Profesjonalizm
  • Pełnoletność
  • Znakomita znajomość zadań, oraz znaków podejścia Właściciela, aby być autorytetem dla innych, nowych użytkowników.
  • Oraz wiele, wiele więcej możliwości do stworzenia projektu na przyszłość, aby istniał przez dłuższy okres. 

 

 

Więc tak jak mówiłem osoby zainteresowane, niech napiszą na prywatnej wiadomości w celu rozmowy, czy też otrzymania bezpośredniego kontaktu gdzie jestem aktywny 24/7. Interesują mnie tylko osoby w pełni zainteresowane stworzeniem/bądź współpracą. Także jeżeli nie jesteś zainteresowany to nie pisz, a jeżeli masz kontakty do osób, które będą podaj im link do postu niech się odezwą. 

 

Pozdrawiam: Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...