Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

 • admin

Zarabianie na CS:GO – co musisz wiedzieć, jeśli chcesz zacząć?

 

Zarabianie w Sieci daje nam naprawdę nieograniczone pole możliwości. W zasadzie bez konieczności wychodzenia z domu, jesteśmy w stanie zarobić naprawdę duże pieniądze. Musimy tylko wiedzieć, gdzie i jak można je zarobić. Czy jednak jest możliwe zarabianie poprzez granie w ulubioną grę? Jak się okazuje – jest to możliwe. Co więcej – ta forma pozyskiwania pieniędzy, staje się coraz bardziej popularna. Wyróżniamy kilka gier, które dają naprawdę spor pole możliwości, jeśli chodzi o zarabianie na nich. Wśród nich prym nieprzerwanie wiedzie Counter Strike GO. Sprawdźmy, w jaki sposób możemy zarobić realne pieniądze na tej grze.

 

Graj regularnie, zbieraj itemy i skiny a potem – sprzedawaj!

 

Pierwszym i w zasadzie najłatwiejszym sposobem na zarabianie na CS:GO jest... Sprzedaż itemów – w szczególności najróżniejszych skinów. Wiele osób z pewnością by się zdziwiło, ile warte mogą być te w gruncie rzeczy tylko i wyłącznie wizualne przedmioty. Żeby jednak je zebrać, musimy grać bardzo dużo. Nikt jednak nie powiedział, że zarabianie na grze będzie szybkie i łatwe. Przez ostatnie 10 lat, mamy do czynienia ze swoistym fenomenem, jeśli chodzi o różnego rodzaju skórki czy właśnie wspomniane wcześniej itemy. Co jest o tyle ciekawe, nie zmieniają one w żaden sposób rozgrywki, a jedynie poprawiają wizualny wygląd – np. naszej postaci. Dlaczego zatem cieszą się one tak dużą popularnością? No cóż, każdy fan gry – niezależnie od tego czy mówimy o CS:GO czy np. o Docie 2, chce, aby jego postać wyglądała naprawdę fajnie. Darmowe skiny może i są fajne, ale dopiero te, które można kupić, robią ogromne wrażenie. Trzeba też wspomnieć o tym, że nie każdy może sobie pozwolić na zakup takiej czy innej skórki. Tym samym, grając w ulubioną grę i wyposażając naszą postać w konkretne itemy czy skórki, będziemy się wyróżniać. Obecnie doszło do sytuacji, w której wspomniane wcześniej skiny czy itemy, traktowane są już nie jako zwykłe przedmioty z danej gry, ale jako... Kryptowaluta. Być może dla niektórych będzie to spore zaskoczenie, ale najbardziej unikalne i trudne do zdobycia skórki, mogą osiągnąć ceny rzędu nawet kilku tysięcy złotych.

 

csgomoney.jpg

 

Zarabiaj na tym, że po prostu jesteś dobry w danej grze!

 

Nie od dziś wiadomo, że bycie specjalistą w danej dziedzinie jest opłacalne. Kiedy pracujemy na etacie i jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy, otrzymujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. Im wyższe są nasze kwalifikacje, tym nasza pensja jest wyższa. Nie inaczej rzecz się ma, jeśli chodzi o zarabianie na graniu w gry. Warunek jest jeden – musimy być naprawdę, ale to naprawdę dobrzy: znać strategie, mapy, wiedzieć w jaki sposób pokonać przeciwników. Ta wiedza oczywiście nie przychodzi od razu – jej zdobycie to koszt naprawdę bardzo wielu godzin spędzonych w danej grze. Nikt jednak nie powiedział, że ten czas jest zmarnowany.

 

Turnieje w CS:GO są obecnie jednymi z najpopularniejszych – zaraz obok tych rozgrywanych w grach takich jak League of Legends czy Dota 2. Nie każdy jednak wie, że uczestnicząc w takich turniejach, jesteśmy w stanie zarobić naprawdę duże pieniądze. Wiadomo, że uczestnictwo w turnieju zawsze wiąże się z tym, że trafimy na gracza, który będzie lepszy od nas. Ale jeśli wykażemy się wiedzą, doświadczeniem oraz znajomością bardzo wielu różnego rodzaju technik gry – wygrana w takim turnieju jest w zasięgu ręki. Za wygranie turnieju w CS:GO można dostać nagrodę, której wartość wynosi nawet kilka tysięcy złotych. Nie brałeś nigdy udziału w takich turniejach? To nie szkodzi! Aby przekonać się, czy rzeczywiście masz szansę na wygraną, zacznij od rozgrywek na mniejszym szczeblu. Jeśli jednak odniesiesz sukces, nie ma się nad czym zastanawiać: największe nagrody czekają na zwycięzców turniejów międzynarodowych w CS:GO.

 

Zarabianie na dzieleniu się wiedzą – to możliwe!

 

Tak, jak nauczyciel dostaje wynagrodzenie za swoją pracę, tak samo i Ty możesz zarabiać na dzieleniu się swoją wiedzą z zakresu gier. CS:GO to gra, która liczy sobie blisko 10 lat, zaś pierwsza gra z tej serii została wydana w 1999 roku. Najstarsi gracze mają zatem około 40 czy nawet 50 lat. To właśnie oni decydują się na karierę trenera. Czas, jak również zdrowie nie zawsze pozwala na aktywne granie, ale trenowanie innych to już zupełnie inna bajka. Musisz jednak spełniać kilka niezbędnych warunków, jeśli faktycznie chcesz być dobrym trenerem CS:GO.

 

Oto one:

●     Musisz bardzo dobrze rozumieć środowisko gry – znać strategie, mechanikę gry, mapy, ekwipunek oraz wiedzieć, co dokładnie można zyskać poprzez zdobywanie konkretnego     ekwipunku,
           

●     Konieczna jest umiejętność komunikowania się z innymi ludźmi – nie oszukujmy się, jakoś musisz uczyć. Bez umiejętności        komunikowania się z innymi graczami, to się nie uda.
           

●     Musisz być stanowczy ale też wiedzieć, kiedy odpuścić – dokładnie tak samo jak każdy trener – musisz rozumieć swojego podopiecznego, ale też wymagać od niego. I umieć znaleźć balansu pomiędzy jednym a drugim.
 

A może... Założyć własny serwer?

 

Innym sposobem na zarabianiu na grze CS:GO, jest stworzenie własnego serwera. To trochę tak, jakbyśmy mieli zakładać własny biznes – oferujemy usługę, za którą inni gracze nam płacą. Jak jednak to zrobić?

Żeby założyć własny serwer, musimy zacząć od podstawy, czyli wykupienia hostingu. To pierwszy i najważniejszy krok, który musimy bardzo dokładnie przemyśleć. Odpowiedni serwer, taki, który przede wszystkim będzie bezpieczny dla graczy, powinien spełniać kilka warunków.

 

To m.in.:

●     niski ping i bardzo stabilny klik,
           

●     zapewnienie ochrony przed atakami DDOS,
           

●     bardzo dobry support, czyli innymi słowy – obsługa techniczna,      
           

●     zadbanie o to, aby nasz serwer posiadał dodatki.         
 

Ostatni warunek nie jest koniecznością, jednakże z całą pewnością wpłynie on pozytywnie na atrakcyjność naszego serwera.

 

Kiedy już będziemy mieli wybrany odpowiedni serwer, musimy go odpowiednio skonfigurować. Prawdą jest bowiem, że odpowiednia konfiguracja serwera oraz zadbanie o dobre mody, to 50% sukcesu, jeśli chodzi o czerpanie zysku z tej inwestycji.

 

Tak, jak w przypadku każdego serwera, forum, czy innego miejsca, które zrzesza społeczność, tak i w tym przypadku bardzo ważne zadbanie jest o to, aby naszym serwerem administrowały odpowiednie osoby. Ich głównym zadaniem będzie przede wszystkim utrzymywanie porządku na serwerze.

 

Jeśli zadbamy o powyższe warunki, możemy przejść do znacznie bardziej przyjemnych rzeczy a mianowicie do realnego zarabiania na serwerze CS:GO. Podstawową formą, jeśli chodzi o czerpanie zysku z prowadzenia własnego serwera CS:GO jest oferowanie usług. To właśnie dzięki ich sprzedaży będziemy w stanie zarobić nie tylko na utrzymanie serwera, ale też czerpać realny zysk dla nas. Musimy jednak pamiętać o tym, aby ceny za oferowane usługi nie były zbyt niskie ani zbyt wygórowane. W obu takich przypadkach może bardzo szybko dojść do sytuacji, w której sprzedaż takich usług będzie znikoma.

 

To, co jest kluczowe, to fakt, że do sprzedaży usług na serwerze nie potrzebujemy zakładać własnej działalności. Możemy je sprzedawać np. za pośrednictwem SMS-ów premium, czy systemu API. Żaden z powyższych sposobów nie wymaga na nas założenia własnej działalności. Co ciekawe, wcale nie musimy być też pełnoletni, aby taką sprzedaż usług prowadzić.

 

Jeśli chodzi o realny zysk, jaki możemy miesięcznie osiągnąć z prowadzenia naszego serwera, to szacuje się, że po odliczeniu kosztów związanych z utrzymaniem hostingu, do naszej kieszeni trafia około 300-400 zł. Wraz z rozwojem serwera kwota ta oczywiście może być wyższa. Aby jednak tak się stało, musimy dbać o serwer, zapewnić jak największy komfort przebywania na nim obecnym graczom oraz zadbać o to, aby panował na nim porządek. W ten sposób, serwer z pewnością zyska ogromną popularność, a my będziemy mogli czerpać realne zyski z prowadzenia go. 

 

 

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By skillgames4u.pl
   Witam😀
   Krótko i na temat 😉:
   Gorąco zapraszam do współpracy w tworzeniu nowego projektu jakim jest sieć serwerów gier  Cs:Go i nie tylko.
   Poszukuję ludzi na każde stanowisko. Od Adminów, Techników po Moderatorów 😎
   Sieć nie wystartuje puki nie zostanie "zapięta na ostatni guzik".
   Nie wymagam doświadczenia. Wystarczą chęci do samodoskonalenia 😀 Sam mam małe doświadczenie i ciągle się uczę czegoś nowego 🤪
   NIE MAM ZAMIARU POBIERAĆ OD NIKOGO ŻADNYCH SKŁADEK!
    
   Myślisz że podołasz? Pisz  PW! ,lub odezwij się do mnie na discordzie: https://discord.gg/9jCbdS3Q 
    
   STRONA SIECI:   SKILLGAMES4U.PL
    
   Piona!🤚
    
    
  • By Siwy | KILL4U.PL
   Chciałeś zarabiać grając na serwerach?
   Dobrze trafiłeś w tym temacie opisze jak zarabiać na graniu!

   Jak wszyscy wiecie na MyGO wprowadzono boosting serwerów!
   Ty jako gracz masz okazje żeby zarobić myGold.

   A więc zacznijmy od początku aby zacząć przygodę z zarabianiem na graniu musisz utworzyć konto na forum.
   Drugim krokiem jest połączenie konta steam z kontem na forum, jak to zrobic?
   Jest to bardzo proste opisałem to już w wcześniejszym temacie.
   Tutaj macie link.
   Następnym krokiem będzie przejście do zakładki aktywne boosty tutaj macie link.

   Klikamy "Weź boost"


    
   Po kliknięciu przeniesie nas na zakładkę "wzięte boosty" 
    
   Żeby połączyć się z serwer klikamy w ikonkę steam i zostaniemy automatycznie połączeni z serwerem!

    
   UWAGA Czasem potrzeba kilku minut zanim się statystyki graczy/przebywania na serwerze odświeżą.
    
   Możesz się cieszyć z zarobionego MyGolda

   MyGold co to jest? Co z tym mogę zrobić?
    
   Póki co jest tego nie wiele ale liczę na właściciela ze będzie tego coraz więcej!
    
   - Dla właścicieli serwerów mogą ich użyć na pozycjonowanie swojego serwera na liście serwerów mygo.
   - Można je wykorzystać na uruchomienie boostingu na twój serwer.
   - Możesz je sprzedać osobie która potrzebuje MyGolda.
   Mam nadzieje ze z czasem będzie tego coraz więcej!
    
   Wynagrodzenie przy 1h grania przy stawce 400myGoldów na godzinę to około 5 zł.


   Na naszej Giełdzie już teraz dostępne są oferty kupna/sprzedaży MyGoldów za PLN!
   Już wkrótce oficjalny kantor wymiany na skiny lub PLN od mygo.
    
  • By SeeK
   Sklep SMS ułatwia zarabianie realnych pieniędzy na własnych serwerach gier!
   Dzieję się tak dzięki umożliwieniu graczom zakupu rozmaitych usług w grze 24 / 7, z poziomu strony WWW jak i serwera.
   Sklep funkcjonuje jako skrypt na stronie WWW, a także jako plugin na serwerze gry. Dzięki wersji na serwer, możliwy jest zakup wielu usług bez wychodzenia z gry. Wszystko odbywa się podczas pobytu gracza na serwerze. Środkiem płatniczym są SMSy Premium lub przelew internetowy. Serwis obsługujący transakcje jest wybierany przez administratora serwera.
   Budowa sklepu pozwala na tworzenie wielu dodatków - każdy może tworzyć własne usługi.
    
   Wspierane platformy gier:
   AMX Mod X SOURCEMOD  
   Co nas wyróżnia?
   Pełna automatyzacja zakupu usług Możliwość zakupu usług w trakcie gry Brak limitu serwerów Rozbudowany panel administracyjny  
   Zobacz więcej: Sklep SMS
  • By Walburgg
   Jak zarobić na graniu w CS:GO?
   Lubisz grać w csa? Lubisz skiny?... Jak wszyscy heh. W tym artykule powiem Ci jak zdobyć skiny grając w counter strike global offensive, przedstawię serwis, dzięki któremu za granie w grę będziesz zgarniał skórki!
   Link: https://tiny.pl/t2ccw
    
   GOBOOSTING
   Serwis nagradzający skinami do gry za granie na serverach społecznościowych
    
   Jak zacząć zarabiać?
   1. Odpalamy csa
   2. Logujemy się na stronie
   3. Na stronie głównej wybieramy server oraz stawkę
   4. Klikamy akceptuj ofertę, następnie ,,połącz z serverem" 
   To wszystko!
    
   Link: https://tiny.pl/t2ccw
   Wszystko jest jak najbardziej sprawdzone i wypłacalne, wczoraj wypłaciłem skina. Do tego jest coś takiego jak system partnerski, dzięki któremu zgarniamy 10% zarobków poleconego, jak ktoś ma łeb na karku to może sobie nieźle przez to zarobić ?
×
×
 • Create New...