Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Fast- próba oszustwa, uważajcie.


Erwin
 Udostępnij

7 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja tylko przelotem.. Chcę tylko was ostrzec przed pewną osobą, bo i pewnie się do was odezwie. 

 

Nick: FasT (GG)

Numer GG: 70335682

 

Przed chwilką napisał do mnie pewien osobnik, którego nazwę z GG jak i sam numer podałem wyżej. Zaoferował mi sprzedaż niektórych serwerów, lecz gość jest na tyle kretynem, że nawet się nie dowiedział na jakim hostingu jest dany serwer. Od początku wydawał mi się podejrzany, przez co poprosiłem @petzoR o sprawdzenie czy w ogóle takie IP jest na owym hostingu(w tym momencie dzięki) i jak się okazało już tutaj się wkopał, potem napisałem o całej sytuacji do @GreenUp | ForceGame.pl. W tym momencie pragnę was tylko poinformować, ostrzec przed tym błaznem. Pozdrawiam ?

 

ss'y z rozmowy:

Spoiler

1s.png

2s.png

3s.png

4s.png

5s.png

6s.png

7s.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...