Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
「bicek」

Dołączę do ciekawego projektu sieci serwerów :-)

Recommended Posts

Cześć,

Chętnie pomogę w rozwoju sieci serwerów CSGO w której brakuje bata przy moderacji forum. Interesuje mnie wyłącznie sieć serwerów, która ma rozbudowane i pewne fundamenty. Nie interesują mnie nowe sieci serwerów, które dopiero pojawiają się w sieci. Nie będę tracić czasu na niepoważne projekty, które nie mają żadnej przyszłości, czy też minimalnej gwarancji. Swój cenny czas chcę przekazać dla sieci, która tego wymaga i wierzę, że dołożę cegiełkę do rozwoju.

Jeśli chodzi o mnie. Większość tutaj mnie zna. Wiedzą co potrafię, a czego nie potrafię. Zaznaczam również, że nie interesują mnie przelotne współprace. Chcę pomóc na tyle, ile pozwolą mi codzienne obowiązki. Nie gwarantuję przesiadywania po kilka godzin dziennie. Wchodzę, robię to co powinienem i wychodzę. Mam 24 lata, prowadziłem już kilka sieci serwerów swoje, bądź nie swoje. Na chwilę obecną prowadzę również dwa inne for'a internetowe o których nie wiecie i niech już tak już pozostanie. Nie są to for'a związane z tematyką CS.

Oczekuję od właściciela poważnego podejścia, a zarazem hobbystycznego. Nie chcę dołączyć do kogoś, kto traktuje sieć serwerów jako zarobek na życie (da się tak w ogóle?). Łączmy się pasją, a dojdziemy do porozumienia i owocnej współpracy. Nie interesują mnie inne posady poza moderatorem forum. 

Od siebie oferuję duże doświadczenie w moderacji forum od spraw technicznych po sprawy merytoryczne. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło mi poznać świat prowadzenia forów. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą ze mną odezwij się proszę w prywatnej wiadomości. Porozmawiamy, po negocjujemy i być może dojdziemy do ładu. 😉 

• Śmieszne 1

?small=331

54 minuty temu, 「bicek」 napisał:

Cześć,

Chętnie wesprze sieć serwerów CSGO w której brakuje bata przy moderacji forum. Interesuje mnie wyłącznie sieć serwerów, która ma rozbudowane i pewne fundamenty. Nie interesują mnie nowe sieci serwerów, które dopiero pojawiają się w sieci. Nie będę tracić czasu na niepoważne projekty, które nie mają żadnej przyszłości, czy też minimalnej gwarancji. Swój cenny czas chcę przekazać dla sieci, która tego wymaga i wierzę, że dołożę cegiełkę do rozwoju.

Jeśli chodzi o mnie. Większość tutaj mnie zna. Wiedzą co potrafię, a czego nie potrafię. Zaznaczam również, że nie interesują mnie przelotne współprace. Chcę pomóc na tyle, ile pozwolą mi codzienne obowiązki. Nie gwarantuję przesiadywania po kilka godzin dziennie. Wchodzę, robię to co powinienem i wychodzę. Mam 24 lata, prowadziłem już kilka sieci serwerów swoje, bądź nie swoje. Na chwilę obecną prowadzę również dwa inne for'a internetowe o których nie wiecie i niech już tak już pozostanie. Nie są to for'a związane z tematyką CS.

Oczekuję od właściciela poważnego podejścia, a zarazem hobbystycznego. Nie chcę dołączyć do kogoś, kto traktuje sieć serwerów jako zarobek na życie (da się tak w ogóle?). Łączmy się pasją, a dojdziemy do porozumienia i owocnej współpracy. Nie interesują mnie inne posady poza moderatorem forum. 

Od siebie oferuję duże doświadczenie w moderacji forum od spraw technicznych po sprawy merytoryczne. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło mi poznać świat prowadzenia forów. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą ze mną odezwij się proszę w prywatnej wiadomości. Porozmawiamy, po negocjujemy i być może dojdziemy do ładu. 😉 

Kto wesprze? 

By 「bicek」,

Poprawka.

ej ale ja ogólnie uważam że konkurencja jest czymś zdrowym i potrzebnym szczególnie na rynku sorucemod

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Dementor11
      Serwery i siec serwerów od zaplecza, czyli co się dzieje na tzw. ”backendzie” oraz jak działają serwery.
      Zacznijmy od tego co to jest ten “backend” serwera. Jest to, czyli to czego nie widać po wejściu na stronę internetową, czyli całe jej zaplecze techniczne. Użytkownicy stron nie widzą panelu administracyjnego i całej struktury strony stworzonej przez webmastera. To właśnie to, co niewidoczne, ale niezbędne do funkcjonowania strony nazywamy “backendem”.

Czym możemy nazwać serwer?
      Zacznijmy od tego co to jest serwer, a dopiero później przejdziemy do tego na jakiej podstawie on w ogóle działa.
      Serwerem możemy nazwać program lub urządzenie świadczące usługi na rzecz innych programów/urządzeń nazywanych Klientami. W zależności od tego jaki serwer chcemy zbudować, potrzebujemy innych rzeczy. Do tego, aby działał np. Serwer dedykowany potrzebujesz:
      ·         Komputer, który będzie bazą serwera. Jednak nie może to być pierwszy lepszy sprzęt, musi mieć on odpowiednie parametry.
      ·         Pomieszczenie, w którym będziesz przechowywał serwer. Powinno ono być wentylowane i posiadać odpowiednią temperaturę.
      ·          Stały dostęp do prądu i internetu.

Jak działają serwery?
      Na najbardziej podstawowym poziomie serwer jest repozytorium stron internetowych, które odpowiadają, gdy ktoś poprosi o określoną stronę internetową. To „żądanie” polega na wpisaniu adresu internetowego do przeglądarki i naciśnięciu klawisza “Return”. Serwer monitoruje te żądania za pośrednictwem portów, niemal natychmiast udzielając odpowiedzi w celu dostarczenia żądanej strony witryny. Gdy serwer otrzyma i zweryfikuje dostępne żądanie, zbiera różne elementy, które składają się na stronę internetową, i przekazuje te zebrane informacje z powrotem do przeglądarki internetowej użytkownika. U podstaw żądanie odpowiedzi jest kluczem do codziennej pracy serwera.
    • By angel
      Jak dodać swój własny serwer CS:GO na mygo.pl?
      W tym krótkim, ale treściwym artykule dowiesz się m.in. jak zareklamować swój serwer na portalu mygo.pl oraz jak używać API. Możemy, więc zaczynać.
      Możliwość dodania serwera na wyżej wymienione forum jest tylko dostępna, gdy jesteś zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na mygo.pl, to musisz je utworzyć. W prawym górnym rogu masz do wyboru kilka opcji. Możesz zarejestrować się za pomocą swoich kont Facebook, Steam lub standardowa poprzez e-mail.

Po założeniu konta możesz już przystąpić do dodania swojego serwera na forum. W tym celu wejdź w zakładkę “Lista serwerów”, a następnie wybierz opcję “Dodaj serwer”. W miarę twoich możliwości wypełnij wszystkie informacje, czyli:
      1. Typ serwera. W naszym przypadku jest to Counter Strike Global Offensive.
      2. Adres IP serwera.
      3. Tryb gry serwera np. Arena 1vs1 (opcjonalne).
      4.Adres forum (opcjonalne).
      5. Link do głosowania (opcjonalne).
      6. Link do sklepu (opcjonalne).
      7. Link do statystyk (opcjonalne).
      8. Link do HLTV (opcjonalne).
      9. Krótki opis serwera (opcjonalne).

Osobiście zachęcam jednak, abyś wypełnij jak najwięcej z wyżej wymienionych opcji, ponieważ pozytywnie wpłynie to na popularność twojego serwera.  Na pewno warto zadbać o dodanie adresu twojego forum (oczywiście jeżeli takie posiadasz). Jest to ważne, ponieważ mygo.pl działa w taki sposób, że jeżeli wstawisz serwer na swoje forum, to otrzymasz dodatkowe punkty do jego promocji w rankingu naszego forum.  Na każdy serwer dodany na forum użytkownicy mogą głosować. Serwer z największą liczbą głosów pojawi się w zakładce serwerów. Dodatkowo na stronie mygo.pl możesz pobrać własny baner dla serwera, który będzie się dynamicznie wyświetlał, zliczając każde wyświetlenie. Banner możesz umieszczać na innych forach aby złapać jak największą ilość wyświetleń bannera. Serwer, który ma najwięcej wyświetleń banera jest promowany na stronie głównej forum! Każdego dnia!
      Wszystkie dodane przez ciebie serwery, możesz zobaczyć i edytować w każdej chwili, jeszcze raz wchodzą w zakładkę “Lista serwerów”, ale tym razem klikając w opcję “Moje serwery”.

Czym jest API i jak to działa na naszym forum?
      Jak być może zauważyłeś w zakładce “Lista serwerów” występuje również trzecia opcja, czyli “API serwerów”. API (Application Programming Interface) to zbiór reguł ściśle opisujący, w jaki sposób programy lub podprogramy komunikują się ze sobą. API jest przede wszystkim specyfikacją wytycznych jak powinna przebiegać interakcja między komponentami programowymi.
      Kiedy klikniesz w wyżej wymienioną opcję, to pojawią się tobie trzy “tabelki”.

1. Na samej górze znajduje się przykład komunikatu zwrotnego.
      2. Poniżej widzimy przykładowy tekst
      3. Na samym dole jest tabelka z statystykami serwerów. Są tam podane informacje m.in. o tym, ile jest wszystkich serwerów, jaka jest liczba aktualnych graczy itd.

Kiedy dodasz swój własny serwer, to masz opcję, aby pobrać dane swojego serwera (w formie tabelki). Następnie pobrane dane, możesz udostępnić na swoim forum.

Na koniec, mam nadzieję, że ten dosyć krótki poradnik zachęcił ciebie do dodania swojego serwera na naszą stronę.

- Dodaj swoją sieć także tu: Lista Waszych sieci
      - Zainstaluj własną tabelkę serwerów - pobierz naszą darmową aplikację IPS 4.x

• By Dementor11
      Czy bycie właścicielem sieci serwerów jest uciążliwe?
      Zanim podejmiesz decyzję o tym, aby zostać właścicielem sieci serwerów, musisz przemyśleć jakie wiążą się z tym obowiązki oraz ile czasu i pieniędzy będziesz musiał poświęcić na taką siec serwer.

Co to jest sieć serwerów?
      Zaczynając ten artykuł chciałbym uświadomić lub przypomnieć osobom, które już to wiedzą czym jest siec serwerów. Zatem jest to w bardzo wielkim skrócie zbór kilku lub większej liczby serwerów. Serwerem natomiast możemy nazwać program komputerowy świadczący usługi na rzecz odpowiednich programów zazwyczaj uruchomionych na innych komputerach podłączonych do sieci komputerowej. Innymi słowy serwerem nazywa się system oprogramowania biorący udział w udostępnianiu zasobów.
      Ile pracy ma właściciel kilku serwerów, czyli sieci serwerów?
      Pełnoprawnym właścicielem sieci nazwiesz się dopiero wtedy, gdy masz kilka serwerów. Według mnie, jeżeli jesteś początkujący w tym temacie, to najlepiej, abyś zrobił jeden porządny serwer. Poczytaj trochę na ten temat, poświeć swój cały czas na ten jeden serwer, zamiast dzielić go na kilka osobnych. Dzięki temu zdobędziesz potrzebne doświadczenie, które w przyszłości pomoże Tobie zbudować kolejne serwery o wiele szybciej i łatwiej. Posiadając jeden serwer potrzebujesz spędzić już trochę czasu, a co dopiero przy kilku. Na pewno na samym starcie serwera musisz znaleźć chociaż 2 godziny dziennie, aby się na nim logować (najlepiej z grupką znajomych) i po prostu grać. Ta wytyczna wyklucza też posiadanie kilku serwerów na raz na samym początku. Najlepiej zrobić jeden serwer, rozkręcić go, wypromować, a potem dopiero kolejny itd. Jako właściciel jednego serwera lub kilku musisz nadzorować jego lub ich pracę, czy działają, czy ich nie wywala itp. Jeżeli takie rzeczy występują to musisz zobaczyć co jest tego przyczyną i najlepiej od razu to zmienić. Ponadto jako taka osoba najlepiej jest bezpośrednio kontaktować się z użytkownikami twoich serwerów. Pomoże to w ich dalszym rozwoju, dzięki otrzymywanym radom i wskazówkom.

Ile to wszystko kosztuje?
      Wiadomo, że nie jest to tanie przedsięwzięcie. Na początku zazwyczaj będziesz wychodził na minus, ale z czasem, gdy twoje serwery będą zyskiwać na popularności zacznie się Tobie wszystko zwracać, aż może w końcu zaczniesz zarabiać. Na pewno do kosztów utrzymania takich serwerów zaliczamy m.in.
      ·         Cenę za tzw. “podstawę “serwera. Waha się ona od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych za jeden serwer rocznie. Wszystko zależy od naszej “podstawy”, do wyboru mamy m.in. hosting, serwer vps czy serwer dedykowany.
      ·         Kolejną rzeczą, która może (ale wcale nie musi) wchodzić w koszty jest opłata dla moderatorów naszych serwerów. Prędzej czy później będziemy musieli ich zatrudnić, jeżeli chcemy, aby wszystko działało poprawnie
    • By angel
      Udostępniamy darmową aplikację dla forum IPS 4.x umożliwiającą prezentację listy serwerów na własnym forum bez znajomości php i zagłębiania się w udostępniony wcześniej system API.

W celu skonfigurowania wyświetlania listy serwerów wystarczy dodać swoje ID usera z mygo.pl.
      Aplikacja wyświetla wszystkie dodane przez Ciebie serwery w liście serwerów. Aby dodać serwer do listy skorzystaj z instrukcji.

Pobierz:

(WK) MyGO.pl Server List 1.0.0.rar

• By dev1
      Jak może moderator nie umieć się poprawnie wypowiedzieć? Wydaje mi się, że kosz będzie idealny na te wypociny.
  • Create New...