Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Sign in to follow this  
kor3nt

Only awp

Recommended Posts

Cześć

Szukam osoby, która zrobi mi paczkę na serwer ONLY AWP, według przygotowanego przez mnie opisu, oczywiście może coś do tego dodać. Chciałbym również żeby ta osoba skonfigurowała serwer oraz wygrała paczkę na serwer. Za prace zapłacę (niestety ale tylko skinem, ale skin jest dużo warty). Więcej szczegółów na steam może się jakoś inaczej dogadamy w sprawie płatności 😉

https://steamcommunity.com/profiles/76561198159383259

Napisz do niego, może jakoś się dogadacie

13 godzin temu, kor3nt napisał:

Cześć

Szukam osoby, która zrobi mi paczkę na serwer ONLY AWP, według przygotowanego przez mnie opisu, oczywiście może coś do tego dodać. Chciałbym również żeby ta osoba skonfigurowała serwer oraz wygrała paczkę na serwer. Za prace zapłacę (niestety ale tylko skinem, ale skin jest dużo warty). Więcej szczegółów na steam może się jakoś inaczej dogadamy w sprawie płatności 😉

https://steamcommunity.com/profiles/76561198159383259

Zapraszam do kontaktu w prywatnej wiadomości.

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Dementor11
      Serwery i siec serwerów od zaplecza, czyli co się dzieje na tzw. ”backendzie” oraz jak działają serwery.
      Zacznijmy od tego co to jest ten “backend” serwera. Jest to, czyli to czego nie widać po wejściu na stronę internetową, czyli całe jej zaplecze techniczne. Użytkownicy stron nie widzą panelu administracyjnego i całej struktury strony stworzonej przez webmastera. To właśnie to, co niewidoczne, ale niezbędne do funkcjonowania strony nazywamy “backendem”.

Czym możemy nazwać serwer?
      Zacznijmy od tego co to jest serwer, a dopiero później przejdziemy do tego na jakiej podstawie on w ogóle działa.
      Serwerem możemy nazwać program lub urządzenie świadczące usługi na rzecz innych programów/urządzeń nazywanych Klientami. W zależności od tego jaki serwer chcemy zbudować, potrzebujemy innych rzeczy. Do tego, aby działał np. Serwer dedykowany potrzebujesz:
      ·         Komputer, który będzie bazą serwera. Jednak nie może to być pierwszy lepszy sprzęt, musi mieć on odpowiednie parametry.
      ·         Pomieszczenie, w którym będziesz przechowywał serwer. Powinno ono być wentylowane i posiadać odpowiednią temperaturę.
      ·          Stały dostęp do prądu i internetu.

Jak działają serwery?
      Na najbardziej podstawowym poziomie serwer jest repozytorium stron internetowych, które odpowiadają, gdy ktoś poprosi o określoną stronę internetową. To „żądanie” polega na wpisaniu adresu internetowego do przeglądarki i naciśnięciu klawisza “Return”. Serwer monitoruje te żądania za pośrednictwem portów, niemal natychmiast udzielając odpowiedzi w celu dostarczenia żądanej strony witryny. Gdy serwer otrzyma i zweryfikuje dostępne żądanie, zbiera różne elementy, które składają się na stronę internetową, i przekazuje te zebrane informacje z powrotem do przeglądarki internetowej użytkownika. U podstaw żądanie odpowiedzi jest kluczem do codziennej pracy serwera.
    • By SerweryCs
      Witam, jaki mod serwera CS:GO najlepiej postawic? Chodzi mi o to żebyna serwerze bylo  dokupienia duzo uslug, zeby się szybko rozkrecil (z kosami i skinami) no i żeby ludzie kupowali uslugi ;)
    • By daq
      witam mam pytanie bo robie serwer HIDENSEEK jednak mam problem ze wskoczeniem na bloki . chcialbym eby sie dalo normlanie wskakiwac na bloki i zeby bylo lepsze wybicie z surfa . 
      ma ktos moze taka paczke albo pluginy hns . prosze o pomoc ! 
    • By KoBeR
      Czesc 

Mam nadzieje ze ogloszenie jest w odpowiednim dziale, 
      Prowadzimy wraz ze znajomymi serwerownie ktora od daty wejscia czyli zaledwie roku juz przyciagnela ponad 1500 uzytkownikow forum oraz wiele wiecej graczy na naszych serwerach, W zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osob chcacych dolaczyc do naszego zespolu w roli technika znajace sie na modach CS GO jak i modach Garrys Mod i Team Fortress 2 , jestesmy otwarci rowniez na stawianie innych serwerow oczywiscie ktorych jako serwerownia pokrywamy koszta.
      Wiecej info na PW . pozdrawiam 

KoBeR
    • By Gladius
      Witam,

Poszukuje chętnych ludzi do współpracy w tworzeniu jak i prowadzeniu całkowicie nowego jedynego w swoim rodzaju przedsięwzięcia. 
      Oferuje zapłatę za usługi jak i możliwość kształcenia się od "lepszych".
      Jeśli myślisz że podołasz, a przy okazji zgarniesz grosza pisz Gladius.list@gmail.com.

Pozdrawiam, 
      Archie
  • Create New...