Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
ProBaton

Zamknięty na prośbę autora. [kupię] paczkę serwerową onlydd2

Recommended Posts

Witaj, kupię paczkę serwerową OnlyDD2, chcę aby paczka była autorska.Nie potrzebuję pluginów z internetu 🙂

Kwota jaką mogę zaoferować za taką paczkę to 70zł przelewem.

Liczę, że znajdzie się chętna osoba na sprzedaż. Kontakt PW na forum.

Pozdrawiam.

Ten post nie ma sensu bo za taką cenę chodzą sklejki albo nawet za więcej chyba że zapomniałeś jednego zera dopisać 

Road2Skill.eu            s.png

Nie znajdziesz autorskiej w takiej cenie.

Bez nazwy-5.png

Wykonuję paczki na serwery oraz piszę pluginy na zlecenie!

54 minuty temu, eQQQQQQe napisał:

Dasz 250zl i git

Raczej radził bym uważać, coś śmierdzi mi oszustwem. IP arenki do dziś nie podesłałeś, chociaż przez ten czas byłeś dostępny. GG również się nie zgadza z eQQ właścicielem innej sieci, ten nick również nic nie mówi. Zero sensownych postów, by można było ci zaufać. 

2 godziny temu, eves napisał:

Raczej radził bym uważać, coś śmierdzi mi oszustwem. IP arenki do dziś nie podesłałeś, chociaż przez ten czas byłeś dostępny. GG również się nie zgadza z eQQ właścicielem innej sieci, ten nick również nic nie mówi. Zero sensownych postów, by można było ci zaufać. 

Po pierwsze pisałem na zgłoś że serwer sprzedany, po drugie nie mów że jestem oszustem daj mi na to dowody, Po 3 tamten właściciel ma nick eQQ A nie eQQQQQQe. Uważaj co piszesz bo nie jestem 15 letnim gowniarzem,  nie pozdrawiam

3 godziny temu, 「bicek」 napisał:

@eQQQQQQe - Chętnie ją zobaczę. Podeślij mi listę pluginów na PW, bądź jakieś demo - serwer testowy.

Napisz dziś do mnie Na GG zrobię pod wieczór serwer testowy.

3 minuty temu, eQQQQQQe napisał:

Po pierwsze pisałem na zgłoś że serwer sprzedany, po drugie nie mów że jestem oszustem daj mi na to dowody, Po 3 tamten właściciel ma nick eQQ A nie eQQQQQQe. Uważaj co piszesz bo nie jestem 15 letnim gowniarzem,  nie pozdrawiam

Napisz dziś do mnie Na GG zrobię pod wieczór serwer testowy.

Najpierw to wyjaśnij, dlaczego masz dwa konta na forum. 

• Śmieszne 1

?small=331

Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

?small=331

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cwaniak #
      Witam mam na sprzedaz konto steam https://steamcommunity.com/id/jpn98
      ranga mm supreme/wingman mge2

Cena 50 zł przelew
      Kontakt:GG:70077011

• By broda
      Witam mam problem z ów waszym wielkim yamakashim jest on wielkim programista który zna się na tworzeniu paczek jest to jeden wielki żart gość skasował mnie za 180 zł i pytam się będzie pomoc techniczna z owej strony no problemo przyjacielu mam problem z coins.inc i jest gdzieś w paczce ów pana a Jegomość Yamakashi mówi mi znajdź sobie to w internecie więc potrzebuje waszej pomocy  

PS: owa paczka to jego sławne  AWP+GO MOD
    • By Gothei
      Mam na sprzedaż serwer surf 64tick. Serwer ma ponad 8-mcy, posiada swoich stałych graczy. Serwer jest dopracowany w 100%.
      Cena: 300zł
      IP Serwera: 145.239.23.161:28010 
      Kontakt: https://steamcommunity.com/id/GOTHEI/
    • By y0ung
      Witam sprzedam 2 serwery csgo, ONLY AWP oraz 5v5 oba serwery mają stałych graczy, cena która mnie interesuje to 200-250 zł do negocjacji.
      Serwery są hostowane na pukawce ONLY AWP posiada 15 slotów a 5v5 jak można się domyślić 10 w portfelu na pukawce jest 46 zł.
      Płatność PayPal 
      ew. przelew bankowy 

ONLY AWP : https://www.gametracker.com/server_info/145.239.239.222:27075
      5v5 : https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.217:27085

• By Shazzy
      Tak jak w tytule, kupię ok. 70 wPLN pukawka, przelicznik 0.6
  • Create New...