Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
angel

[aplikacja IPS 4.x] mygo.pl server list - własna lista serwerów na swoim forum

Recommended Posts

Udostępniamy darmową aplikację dla forum IPS 4.x umożliwiającą prezentację listy serwerów na własnym forum bez znajomości php i zagłębiania się w udostępniony wcześniej system API.

 

W celu skonfigurowania wyświetlania listy serwerów wystarczy dodać swoje ID usera z mygo.pl.

Aplikacja wyświetla wszystkie dodane przez Ciebie serwery w liście serwerów. Aby dodać serwer do listy skorzystaj z instrukcji.

 

obraz.png

 

 

obraz.png

 

obraz.png

 

 

 

Pobierz:

 

(WK) MyGO.pl Server List 1.0.0.rar

 

 


?id=331

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, angel napisał:

Udostępniamy darmową aplikację dla forum IPB umożliwiającą prezentację listy serwerów na własnym forum bez znajomości php i zagłębiania się w udostępniony wcześniej system API.

 

W celu skonfigurowania wyświetlania listy serwerów wystarczy dodać swoje ID usera z mygo.pl.

Aplikacja wyświetla wszystkie dodane przez Ciebie serwery w liście serwerów. Aby dodać serwer do listy skorzystaj z instrukcji.

 

obraz.png

 

 

obraz.png

 

obraz.png

 

 

 

Pobierz:

 

(WK) MyGO.pl Server List 1.0.0.rar 6 kB · 3 pobrania

 

 

Napisałeś że jest na IPB ,a zdjęcia dodałeś z IPS 


Road2Skill.eu            s.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, 「bicek」 napisał:

Poprawiłem.

 

Z jaką wersją IPS aplikacja jest kompatybilna? 

4.1/4.2/4.3/4.4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słabo zostało to rozwiązane, jeżeli MyGO będzie miało downtime to fora będą się ładowały pół dnia ponieważ nie ma żadnego timeout i wszystko jest oparte o waszą dostępność, bez żadnego cache itp.

By Weak.,

MyGo pada = bloczek wyłącza się ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Weak. nie lepiej w przypadku błędu połączenia cacheować i wyświetlać tylko statyczne dane (nazwa, linki, ip) zamiast ukrywać cały blok?


?small=8

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Shazzy napisał:

@Weak. nie lepiej w przypadku błędu połączenia cacheować i wyświetlać tylko statyczne dane (nazwa, linki, ip) zamiast ukrywać cały blok?

Dane musiałbym bezpośrednio do bazy pchać, a tego chciałem uniknąć. Ewentualnie zapisywać to wszystko na cache forum potencjalnego użytkownika, a potem przez cache wczytywać dane.


image.php?small=1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Weak. napisał:

Dane musiałbym bezpośrednio do bazy pchać, a tego chciałem uniknąć. Ewentualnie zapisywać to wszystko na cache forum potencjalnego użytkownika, a potem przez cache wczytywać dane.

 

Nie znam się na ipb, ale nie mógłbyś zapisywać tego do json'a (cron/po ostatnim update) i w przypadku braku połączenia wyświetlać dane z jsona? Nie musiałbyś wtedy zapisywać do bazy i uniknąłbyś braku tabelki w przypadku kiedy użytkownik wyczyści cache/nie ma tego cache.

By Weak.,

To już wolę polecieć w to https://invisioncommunity.com/developers/docs/general/caching-r8/ ;p


?small=8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Dementor11
   Serwery i siec serwerów od zaplecza, czyli co się dzieje na tzw. ”backendzie” oraz jak działają serwery.
   Zacznijmy od tego co to jest ten “backend” serwera. Jest to, czyli to czego nie widać po wejściu na stronę internetową, czyli całe jej zaplecze techniczne. Użytkownicy stron nie widzą panelu administracyjnego i całej struktury strony stworzonej przez webmastera. To właśnie to, co niewidoczne, ale niezbędne do funkcjonowania strony nazywamy “backendem”.
    
   Czym możemy nazwać serwer?
   Zacznijmy od tego co to jest serwer, a dopiero później przejdziemy do tego na jakiej podstawie on w ogóle działa.
   Serwerem możemy nazwać program lub urządzenie świadczące usługi na rzecz innych programów/urządzeń nazywanych Klientami. W zależności od tego jaki serwer chcemy zbudować, potrzebujemy innych rzeczy. Do tego, aby działał np. Serwer dedykowany potrzebujesz:
   ·         Komputer, który będzie bazą serwera. Jednak nie może to być pierwszy lepszy sprzęt, musi mieć on odpowiednie parametry.
   ·         Pomieszczenie, w którym będziesz przechowywał serwer. Powinno ono być wentylowane i posiadać odpowiednią temperaturę.
   ·          Stały dostęp do prądu i internetu.
    
   Jak działają serwery?
   Na najbardziej podstawowym poziomie serwer jest repozytorium stron internetowych, które odpowiadają, gdy ktoś poprosi o określoną stronę internetową. To „żądanie” polega na wpisaniu adresu internetowego do przeglądarki i naciśnięciu klawisza “Return”. Serwer monitoruje te żądania za pośrednictwem portów, niemal natychmiast udzielając odpowiedzi w celu dostarczenia żądanej strony witryny. Gdy serwer otrzyma i zweryfikuje dostępne żądanie, zbiera różne elementy, które składają się na stronę internetową, i przekazuje te zebrane informacje z powrotem do przeglądarki internetowej użytkownika. U podstaw żądanie odpowiedzi jest kluczem do codziennej pracy serwera.
  • By angel
   Jak dodać swój własny serwer CS:GO na mygo.pl?
   W tym krótkim, ale treściwym artykule dowiesz się m.in. jak zareklamować swój serwer na portalu mygo.pl oraz jak używać API. Możemy, więc zaczynać.
   Możliwość dodania serwera na wyżej wymienione forum jest tylko dostępna, gdy jesteś zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na mygo.pl, to musisz je utworzyć. W prawym górnym rogu masz do wyboru kilka opcji. Możesz zarejestrować się za pomocą swoich kont Facebook, Steam lub standardowa poprzez e-mail.
    
   Po założeniu konta możesz już przystąpić do dodania swojego serwera na forum. W tym celu wejdź w zakładkę “Lista serwerów”, a następnie wybierz opcję “Dodaj serwer”. W miarę twoich możliwości wypełnij wszystkie informacje, czyli:
   1. Typ serwera. W naszym przypadku jest to Counter Strike Global Offensive.
   2. Adres IP serwera.
   3. Tryb gry serwera np. Arena 1vs1 (opcjonalne).
   4.Adres forum (opcjonalne).
   5. Link do głosowania (opcjonalne).
   6. Link do sklepu (opcjonalne).
   7. Link do statystyk (opcjonalne).
   8. Link do HLTV (opcjonalne).
   9. Krótki opis serwera (opcjonalne).
    
   Osobiście zachęcam jednak, abyś wypełnij jak najwięcej z wyżej wymienionych opcji, ponieważ pozytywnie wpłynie to na popularność twojego serwera.  Na pewno warto zadbać o dodanie adresu twojego forum (oczywiście jeżeli takie posiadasz). Jest to ważne, ponieważ mygo.pl działa w taki sposób, że jeżeli wstawisz serwer na swoje forum, to otrzymasz dodatkowe punkty do jego promocji w rankingu naszego forum.  Na każdy serwer dodany na forum użytkownicy mogą głosować. Serwer z największą liczbą głosów pojawi się w zakładce serwerów. Dodatkowo na stronie mygo.pl możesz pobrać własny baner dla serwera, który będzie się dynamicznie wyświetlał, zliczając każde wyświetlenie. Banner możesz umieszczać na innych forach aby złapać jak największą ilość wyświetleń bannera. Serwer, który ma najwięcej wyświetleń banera jest promowany na stronie głównej forum! Każdego dnia!
   Wszystkie dodane przez ciebie serwery, możesz zobaczyć i edytować w każdej chwili, jeszcze raz wchodzą w zakładkę “Lista serwerów”, ale tym razem klikając w opcję “Moje serwery”.
    
   Czym jest API i jak to działa na naszym forum?
   Jak być może zauważyłeś w zakładce “Lista serwerów” występuje również trzecia opcja, czyli “API serwerów”. API (Application Programming Interface) to zbiór reguł ściśle opisujący, w jaki sposób programy lub podprogramy komunikują się ze sobą. API jest przede wszystkim specyfikacją wytycznych jak powinna przebiegać interakcja między komponentami programowymi.
   Kiedy klikniesz w wyżej wymienioną opcję, to pojawią się tobie trzy “tabelki”.
    
   1. Na samej górze znajduje się przykład komunikatu zwrotnego.
   2. Poniżej widzimy przykładowy tekst
   3. Na samym dole jest tabelka z statystykami serwerów. Są tam podane informacje m.in. o tym, ile jest wszystkich serwerów, jaka jest liczba aktualnych graczy itd.
    
   Kiedy dodasz swój własny serwer, to masz opcję, aby pobrać dane swojego serwera (w formie tabelki). Następnie pobrane dane, możesz udostępnić na swoim forum.
    
   Na koniec, mam nadzieję, że ten dosyć krótki poradnik zachęcił ciebie do dodania swojego serwera na naszą stronę.
    
   - Dodaj swoją sieć także tu: Lista Waszych sieci
   - Zainstaluj własną tabelkę serwerów - pobierz naszą darmową aplikację IPS 4.x
    
  • By Dementor11
   Czy bycie właścicielem sieci serwerów jest uciążliwe?
   Zanim podejmiesz decyzję o tym, aby zostać właścicielem sieci serwerów, musisz przemyśleć jakie wiążą się z tym obowiązki oraz ile czasu i pieniędzy będziesz musiał poświęcić na taką siec serwer.
    
   Co to jest sieć serwerów?
   Zaczynając ten artykuł chciałbym uświadomić lub przypomnieć osobom, które już to wiedzą czym jest siec serwerów. Zatem jest to w bardzo wielkim skrócie zbór kilku lub większej liczby serwerów. Serwerem natomiast możemy nazwać program komputerowy świadczący usługi na rzecz odpowiednich programów zazwyczaj uruchomionych na innych komputerach podłączonych do sieci komputerowej. Innymi słowy serwerem nazywa się system oprogramowania biorący udział w udostępnianiu zasobów.
   Ile pracy ma właściciel kilku serwerów, czyli sieci serwerów?
   Pełnoprawnym właścicielem sieci nazwiesz się dopiero wtedy, gdy masz kilka serwerów. Według mnie, jeżeli jesteś początkujący w tym temacie, to najlepiej, abyś zrobił jeden porządny serwer. Poczytaj trochę na ten temat, poświeć swój cały czas na ten jeden serwer, zamiast dzielić go na kilka osobnych. Dzięki temu zdobędziesz potrzebne doświadczenie, które w przyszłości pomoże Tobie zbudować kolejne serwery o wiele szybciej i łatwiej. Posiadając jeden serwer potrzebujesz spędzić już trochę czasu, a co dopiero przy kilku. Na pewno na samym starcie serwera musisz znaleźć chociaż 2 godziny dziennie, aby się na nim logować (najlepiej z grupką znajomych) i po prostu grać. Ta wytyczna wyklucza też posiadanie kilku serwerów na raz na samym początku. Najlepiej zrobić jeden serwer, rozkręcić go, wypromować, a potem dopiero kolejny itd. Jako właściciel jednego serwera lub kilku musisz nadzorować jego lub ich pracę, czy działają, czy ich nie wywala itp. Jeżeli takie rzeczy występują to musisz zobaczyć co jest tego przyczyną i najlepiej od razu to zmienić. Ponadto jako taka osoba najlepiej jest bezpośrednio kontaktować się z użytkownikami twoich serwerów. Pomoże to w ich dalszym rozwoju, dzięki otrzymywanym radom i wskazówkom.
    
   Ile to wszystko kosztuje?
   Wiadomo, że nie jest to tanie przedsięwzięcie. Na początku zazwyczaj będziesz wychodził na minus, ale z czasem, gdy twoje serwery będą zyskiwać na popularności zacznie się Tobie wszystko zwracać, aż może w końcu zaczniesz zarabiać. Na pewno do kosztów utrzymania takich serwerów zaliczamy m.in.
   ·         Cenę za tzw. “podstawę “serwera. Waha się ona od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych za jeden serwer rocznie. Wszystko zależy od naszej “podstawy”, do wyboru mamy m.in. hosting, serwer vps czy serwer dedykowany.
   ·         Kolejną rzeczą, która może (ale wcale nie musi) wchodzić w koszty jest opłata dla moderatorów naszych serwerów. Prędzej czy później będziemy musieli ich zatrudnić, jeżeli chcemy, aby wszystko działało poprawnie
  • By dev1
   Jak może moderator nie umieć się poprawnie wypowiedzieć? Wydaje mi się, że kosz będzie idealny na te wypociny.
  • By kvbis
   Hollyskill to sieć serwerów powstała od Graczy dla Graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze Serwery, jak i nasze Forum były jak na najwyższym poziomie. Najbardziej zależy nam na Graczach oraz na ich Zadowoleniu. Jeśli szukasz Sieci, która podoła Twoim oczekiwaniom - Dobrze Trafiłeś! Dołącz do naszej wspaniałej społeczności Graczy! Cała Administracja Hollyskill.pl!

   Jeżeli masz Dużo Czasu i chciałbyś poświęcić tą chwilę na Grę na naprawdę wysokim Poziomie - Zapraszamy Cię na nasze Serwery:

   Właściciel Serwera: MrNobody & Xyp9x
   Opiekun Serwera: brak
   IP: 54.38.132.216:27015
   Sloty: 32
   Rodzaj: Only Mirage
   GOTV: Tak


   Właściciel Serwera: Msimba & DaReX
   Opiekun Serwera: brak
   IP: 145.239.239.222:28020
   Sloty: 30
   Rodzaj: Only Mirage
   GOTV: Tak


   Właściciel Serwera: BLAKE
   Opiekun Serwera: brak
   IP: 51.83.217.86:30020
   Sloty: 11
   Rodzaj: 5vs5
   GOTV: Tak


   Właściciel Serwera: Msimba & Ashex
   Opiekun Serwera: Bóg_WilK
   IP: 145.239.21.248:28005
   Sloty: 17
   Rodzaj: 3MAPS
   GOTV: Tak
    

   Właściciel Serwera: Ruvice & StrasiuMorda
   Opiekun Serwera: Heban
   IP: ts3.hollypod.pl
   Sloty: 32
   Zapraszamy Również na:
   FORUM
   Discord
    

    
    
    
    
    
    
    

    
×
×
 • Create New...